انتقال ويبالتين به سروري ديگر

delete

Member
سلام دوستان
من سروري كه ويبالتين رو رو اونجا نصب كردم دچار مشگل شده و الان ميخوام به يه سرور بهتري انتقالش بدم به طوري كه همه چيز يني حتي ديتا بيس هم انتقال داده بشه
مهم نيست چه راهي باشه فقط ميخوام هرچه سريع تر تمام اطلاعات روي هاست و ديتا بيس رو بتونم يه جورايي بك اپ بگيرم و روي سرور ديگه بريزم
اصلا ميخوام بدونم ميشه ديتابيس رو از جايي به جايي ديگه انتقال داد يا نه
فقط ميخوام اطلاعات و تاپيكاي انجمن پاك نشه و همه چيز سرجاي خودش باشه فقط هاست انجمن و ادرسش رو تغيير بدم
خيلي ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

sparksun

Member
سلام
هم شما م یتونید به هاستینگ جدید خودتون بگید این کارو براتون بکنه .. فول بک اپ رو ریستور بکنه ..
هم می تونید از چند طریق این کارو بکنید که نیاز به برنامه های بک اپ گیری دیتابیس و انتقال فایل از سرور به سرو دیگر دارد ..
هر کدوم کلی راهنمایی دارد ولی بهترین راه همون گفتن به هاستینگ جدید خودتون هست تا بک اپ رو ریستور بکنه ..

delete

Member
دستتون درد نكنه من برنامه ي بك آپ گيري از ديتا بيس رو دارم و طريقه ي استفادشم بلدم
فقط ميترسم وقتي از ديتابيس قبليم بك آپ گرفتم و وقتي اونو برم تو ديتابيس جديد ريستور كنم جواب نده و سايت بالا نياد يا هم اينكه همه چيز پاك بشه
شما كه واردي لطفا بگيد كه آيا اينطوري بك آپ بگيرم و ريستور كنم جواب ميده و سايت بالا مياد يا نه

sparksun

Member
شما می تونی هم به همین صورت بک اپ ریستور بکنی یعنی از دیتابیس بک بگیری و انتقال بدی و ریستور بکنی ..
هم می تونی از فول بک اپ دیتابیس رو بکشی بیرون و از اونجا با دستریسی777 به شرط این که تایم اوت سرور زیاد باشه دیتابیس 100 مگابایتی رو در مدت 5 دقیقه ریستور بکنی ..
جواب داده و می ده و خواهد داد دوست عزیز ..البته به شرط این که سرور دربو داغان نباشد ..

جدیدترین ارسال ها

بالا