انتقال دامین

Hadi2900

New Member
با سلام
من کاملا مبتدی هستم/ یکی از آشناهای ما برام دامین خریده حالا موندم بگم چطور دامین رو بهم بده یا اصطلاحا انتقال بده یعنی بگم پسورد هم بده کلا چطور ازش بگیرم؟میخوام سایت بزنم با وردپرس تو دامین موندم
با سپاس

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام
من کاملا مبتدی هستم/ یکی از آشناهای ما برام دامین خریده حالا موندم بگم چطور دامین رو بهم بده یا اصطلاحا انتقال بده یعنی بگم پسورد هم بده کلا چطور ازش بگیرم؟میخوام سایت بزنم با وردپرس تو دامین موندم
با سپاس

اگر دامنه ملی ir نیست به این نکته توجه داشته باشید که وضعیت تحریم های ایران و عدم پیگیری درست شکایت برای دامنه های بین المللی کار را دشوار می کند.
باید از زمانی که دامنه ثبت شده حداقل یک مدت زمانی 60 روزه گذشته باشه تا بتوانید انتقالش بدهید. در سایتی که اون دامنه به ثبت رسیده (Godaddy یا Name یا Resellerclub و غیره) ثبت نام کنید تا برای خودتان حساب کاربری داشته باشید.
اون حساب کاربری شما یک کد کاربری خواهد داشت که در سایت مورد نظر می توانید ببینید، کد را به آشنایتان اعلام می کنید تا دامنه رو به حساب شما منتقل کند. وقتی انتقال انجام شد در سایت مورد نظر با مشخصات کاربری تان وارد شوید و دامنه را قفل کنید.
دامنه برای انتقال باید از حالت قفل خارج شود، وقتی دامنه را قفل می کنید تا حدی زیادی در مقابل سرقت دامنه محافظت می شود، البته اگر حساب کاربری تان یا ایمیل شخصی تان لو نرود.
به این نکته توجه داشته باشید که همانقدر که باقی ماندن دامنه در کنترل فرد دیگری جالب نیست، مدیریت دامنه توسط خودتان هم بدون ریسک نیست، سرقت دامنه، تحریم، شکایت های حقوقی، عدم تمدید به موقع دامنه و ...

جدیدترین ارسال ها

بالا