انتقال دامنه .ir به Url دیگه - Forward Domain .ir to URL Address

با سلام
یه دامنه .ir ثبت کرده ام و فعال است.
بدون تهیه هاست چجوری میتونم این دامنه را به یک آدرس دیگر منتقل کنم؟
آیا از طریق کنترل پنل نیک دات آی ار میشه؟
با تشکر

P.H.P

Member
سلام

این قابلیت رو ندارن دامنه های ای ار

به امید روزی که امکاناتی کاملتری افزوده بشه + پشتیبانی بهتر :cool:

موفق
<input id="gwProxy" type="hidden"><!--Session data--><input onclick="jsCall();" id="jsProxy" type="hidden">

سلام دوست عزیز
دامنه .ای ار این امکانو داره اما یه ذره در دسر دار
شما برای انتقال دامنه باید این کارو انجام دهید
پس وارد شدن به پنل نیک خود
1. به بخش انتقال دامنه مراجعه کرده و دامنه مورد نظر را مشاهد می کنید که نوشته آزاد کردن دامنه برای انتقال دامنه بعد از انجا م این کار یه رمز به شما می دهد
2. شما این رمز را به کسی می دهید که می خواهد دامنه به پنل نیک اش انتقال یابد با اسم دامنه
3. فرد مورد نظر وارد پنل نیک خود می شود و سپس به انتقال دامنه (دقت فرمایید که کاربری آن باید از طرف نیک تایید شده باشد) سپس اسم دامنه و رمز را وارد می نماید
4. در این لحظه در پنل نیک شما پیغامی می آید که به شما می گووید آیا تایید می کنید که دامنه انتقال یابد
یه گزینه رد دارد و یک تایید
5. پس از طی مراحل گفته شده شما کپی شناسنامه خود و طرف مقابل را برای نیک ارسال می نماید
6 دقت فرمایید که هزینه انتقال این دامنه 1 یونیت می باشد که می بایست پرداخت شود
همین دیگه
یا به این جا مراجعه فرمایید
چگونه یک دامنه را منتقل کنم؟
http://www.nic.ir/Frequently_Asked_Questions
--------------------------------------
المهدی هاست
WwW.AlmahdiHost.Com

آخرین ویرایش:

p30tip

Member
سلام دوست عزیز
دامنه .ای ار این امکانو داره اما یه ذره در دسر دار
شما برای انتقال دامنه باید این کارو انجام دهید
پس وارد شدن به پنل نیک خود
1. به بخش انتقال دامنه مراجعه کرده و دامنه مورد نظر را مشاهد می کنید که نوشته آزاد کردن دامنه برای انتقال دامنه بعد از انجا م این کار یه رمز به شما می دهد
2. شما این رمز را به کسی می دهید که می خواهد دامنه به پنل نیک اش انتقال یابد با اسم دامنه
3. فرد مورد نظر وارد پنل نیک خود می شود و سپس به انتقال دامنه (دقت فرمایید که کاربری آن باید از طرف نیک تایید شده باشد) سپس اسم دامنه و رمز را وارد می نماید
4. در این لحظه در پنل نیک شما پیغامی می آید که به شما می گووید آیا تایید می کنید که دامنه انتقال یابد
یه گزینه رد دارد و یک تایید
5. پس از طی مراحل گفته شده شما کپی شناسنامه خود و طرف مقابل را برای نیک ارسال می نماید
6 دقت فرمایید که هزینه انتقال این دامنه 1 یونیت می باشد که می بایست پرداخت شود
همین دیگه
یا به این جا مراجعه فرمایید
چگونه یک دامنه را منتقل کنم؟
http://www.nic.ir/Frequently_Asked_Questions
--------------------------------------
المهدی هاست
WwW.AlmahdiHost.Com
دوست عزیز لطفاً اطلاع ندارید/درست نمی خونید جواب غلط ندید... ایشون URL Forwarding بدون تهیه هاست برای دامین .ir خواستن نه اینکه چگونه یه دامین رو از یه هندل به هندل دیگر ترنسفر کنن...

دوست عزیز لطفاً اطلاع ندارید/درست نمی خونید جواب غلط ندید... ایشون URL Forwarding بدون تهیه هاست برای دامین .ir خواستن نه اینکه چگونه یه دامین رو از یه هندل به هندل دیگر ترنسفر کنن...

بله حق با شماست
من درست نخونده بودم فکر کردم دامنه رو می خوان انتقال بدن
SoRRy:rose:

parmishost

Member
بدون تهیه هاست نمی تونی این کار را انجام بدی ولی به هر حال شما می خواهید که این دامین به یک آدرس که هاست داره انتقال داده بشه پس بهتره دامینتا روی هاست اون پارک کنی

trio

Member
سلام...
دوست عزیز من میتونم 10mb برای شما هاست تعریف کنم و شما این کا رو انجام بدید...
اگه مایل هستید بهم بگین...

در ضمن این کار رو رایگان براتون انجام میدم...

جدیدترین ارسال ها

بالا