انتقال جوملا از لوکال به سرور

yousefs

New Member
سلام دوستان .
چطور میتوان جوملا رو از لوکال به سرور انتقال داد.
سوال دیگم اینه که جوملایی که روی یک کامپیوتر نصب شده رو چطور میشه به همون شکل برد روی کامپیوتر دیگه.
ممنون

irlogo

Active Member
وارد phpmyadmin شوید و از بانک اطلاعاتی جوملا بک آپ بگیرین
جوملا را بر روی هاست باز کنین ، بک آپ mysql را بر روی phpmyadmin هاست خود ایمپورت کنین
وارد پوشه های جوملا شده و فایل configoration.php را بر روی هاست را آپلود کنین ، سپس فایل را ویرایش کرده و با آدرس هاست خود ست کنین .

اگه مشکلی داشتین من می تونم براتون به صورت رایگان انجام بدهم

yousefs

New Member
تکرار سوال

دوستان من بهتر دیدم سوالم رو به شکل دیگه ای مطرح کنم ، من پروژه ام رو توی خونه و روی کامپیوتر خودم با جوملا انجام دادم و سایت رو تقریبا کامل کردم حالا میخوام به همون شکل ببرمش روی کامپیوتر دانشگاه و به استاد نشون بدم.شما چه روشی رو پیشنهاد میکنید.
واگر بخوام از روی لوکال به همون شکل تنظیم شده و کامل به هاست ببرم باید چه کاری انجام بدم.
سوال دیگم درمورد قسمت سرچ در سمت راست بالای صفحه است که توی بسیاری از قالبهای جوملا و مامبو دیدم که زیر باکس مخصوص سرچ یه سری نوشته ، میخواستم ببینم این نوشته ها رو به چه شکل میشه برداشت.
ممنون

mambolearn

Active Member
سلام

از شما خواهش میکنم سوالهاتون رو به صورت مجزا مطرح کنید !

- برای انتقال به سرور و یا کامپیوتر دیگه دوست عزیز irlogo-com توضیح لازم رو دادند .

در مورد سوال دومتون در مورد باکس سرچ .... لطفا سایت نمونه ای بنویسید که دقیقا منظور شما رو متوجه بشیم

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا