اكثر لينكهاي PDF tutorials خراب شده؟!

alialam

New Member
سلام
اكثر لينك هاي تاپيك PDF tutorials خراب شده(حد اقل براي من كه نمي آد:lol:).
لطفاً يه بررسي بشه!!!
ممنون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوست عزیز تمام لینکها سالم هستن!

ما مخصوصا فایلهای آموزشها رو توی چند تا آپلودسنتر مختلف آپ کردیم تا اگر یکی دچار مشکل شد اون یکی لینکهاش سالم باشه.

در ضمن لطف کنید سوالاتتون رو در بخش سوالات و درخواستها مطرح کنید.

انتقال

alialam

New Member
دستتون درد نكنه. اتفاقا اول كه ديدم هر كدوم رو توي چند تا سرور آپيود كردين كلي تحسين كردم كه خدا رو شكر كه حد اقل اينجا مثل خيلي جاهاي ديگه دغدغه دانلود ندارم، اما...
همه لينك ها(حد اقل براي من) يا اصلاً باز نمي شن، يا باز مي شن، دانلود نمي شن، يا دانلود مي شن ولي با سرعت كم و وسط كار هم معمولاً دانلود قطع ميشه...
من ADSL دارم و براي دانلود تو جاهاي ديگه زياد مشكل ندارم، بخاطر همين حدس زدم كه مشكل از لينك ها باشه. باز هم ممنون:rose:

GFX Master

راستش من که تست کردم مشکلی نداشتن.

حالا بازم بچه های دیگه هم تست کنن و نتیجه رو اعلام کنن بهتر میشه تصمیم گرفت.

p30room

Member
سلام
من هم همین الان چند تا لینک رو امتحان کردم و همه لینک ها سالم بودند شما بهتره لینک فایل یا فایل هایی که مشکل دارید رو قرار بدید به نظرم این طوری بهتر میشه کمک کرد
موفق باشید

alialam

New Member
لازم نيست بگم كدوم لينك ها كه. من تا حالا هيچ كدومشون رو از هيچ سروري نتونستم دانلود كنم.
همه لينك ها(حد اقل براي من) يا اصلاً باز نمي شن، يا باز مي شن، دانلود نمي شن، يا دانلود مي شن ولي با سرعت كم و وسط كار هم معمولاً دانلود قطع ميشه...
و كاملشون مي كنم كه اگر هم دانلود بشه اجرا نميشه و براي اكستراكت شدن پيغام ميده كه فايل خرابه.(از نحوه ي دانلود شدن هم ميشه فهميد كه فايل كامل نياد. چون تا يك درصي(فرق نميكنه، يه بار حدود 30%، به بار حدود 70% و...) مياد، بعد يه دفعه ميشه 100%!!!:-?

GFX Master

ببینید تو سالم بودن لینک ها که هیچ شکی نیست.

چون اگر لینکها پاک بشن من متوجه میشم. چون به قسمتی که آپلود کردم وقتی سر بزنم متوجه میشم که هنوز هستن یا پاک شدن.

همونطوری که دیدید بچه ها هم گفتن که تست کردن و لینکها سالم بوده.

بنظر من احتمال مشکل از اینترنت شماست. شما با دیال آپ کار میکنید یا ای دی اس ال؟

جدیدترین ارسال ها

بالا