افزونه ارسال ایمیل با mmb

amirali_mj

Member
سلام

این مثال برای ارسال ایمیل از SendEmail.exe استفاده می کنه که داخل مثال Embed شده
قابلیت Attach فایل رو داره
قابلیت تنظیم سرور و پورت SMTP رو داره
من پیشنهاد می کنم با سرور SMTP جیمیل ارسال کنید
چون با SMTP جیمیل میتونید از هر آدرسی(یاهو ، جیمیل و...) به هر آدرسی (یاهو ، جمیل و...) ایمیل ارسال کنید ولی SMTP یاهو به آدرس فرستنده گیر میده

و با یه خورده تغییر قابلیت های دیگه ای هم میشه بهش اضافه کرد.

توضیحات رو تو خود مثال نوشتم بازم سؤالی بود در خدمتم :rose:

فقط موقع ارسال ، پنجره Command line باز میشه و تا وقتی که ایمیل ارسال بشه باز میمونه ، نمیدونم چجوری مخفیش کنم :-? با کد زیر هم نمیشه مخفیش کرد
کد:
Run("<Embedded>\sendEmail.exe","HIDE Par$")
هرچه حجم فایل Attach شده بیشتر باشه مدت ارسال ایمیل هم بیشتر میشه .

پیوست ها

• Send Email.zip
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 501
آخرین ویرایش:

Shahim

Active Member
یک فایل رو نود به عنوان تروجان می گیره

آخرین ویرایش:

diberater

Member
پلاگين editbox
که براي نوشتن متن پيام استفاده شده رو آنتي ويروس بهش گير ميده ، ميتونيد بجاي اين پلاگين از پلاگين کتيبه استفاده کنيد
چطوری از پلاگین کتیبه استفاده کنیم یعنی فقط پلاگین رو جایگزین کنیم؟ یا باید کاری دیگه هم انجام داد؟

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
خب قطعاً نیاز هست که تغییراتی در کدها بدید، چون توابع دو پلاگین ممکنه متفاوت باشه
مثلاً ممکنه برای بدست آوردن متن تایپ شده در ادیت باکس، پلاگین اول از تابع GetText و پلاگین دوم از تابع Text استفاده کرده باشه.
به علاوه پلاگین کتیبه علاوه بر شئ EditBox چندین شئ مختلف دیگه هم میتونه بسازه، پس نیاز هست که به پلاگین گفته بشه که فلان شئ رو بساز در صورتی که پلاگین EditBox فقط همین یک شئ رو نمایش میده.

mbz2

Member
میشه یک نفر این مثال رو اصلاح کنه و یکم در موردش توضیح بده؟

sadeghza

Member
اجازه دانلود به من نمی ده

با سلام میشه به ایمیلم بفرستید
[email protected]
خیلی لازمه

کسی پلاگینی سراغ نداره که چند عدد رو همزمان مقایسه کنه بزرگترینشو خروجی بفرسته؟

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
با سلام میشه به ایمیلم بفرستید
[email protected]
خیلی لازمه

کسی پلاگینی سراغ نداره که چند عدد رو همزمان مقایسه کنه بزرگترینشو خروجی بفرسته؟

فایل پیوست مشکلی نداره و میتونید دانلودش کنید، اگر نمیتونید دانلود کنید شاید اکانت کاربریتون رو فعال نکردید
برای سوالتون هم نیازی به پلاگین ندارید
کد زیر رو تست کنید (البته یه لیست باکس با نام ListBox در صفحه قرار بدید)
کد:
num[1] = RND(20)
num[2] = RND(20)
num[3] = RND(20)
num[4] = RND(20)
num[5] = RND(20)
max = min = num[1]
For i=1 To 5
  If (num[i] > max) Then
    max = num[i]
  Else
    If (num[i] < min) Then
      min = num[i]
    End
  End
  Item$ = 'Number ' + CHAR(i) + ' = ' + CHAR(num[i])
  ListBoxAddItem("ListBox","Item$")
Next i
Item$ = '==================='
Item$ = 'Max = ' + CHAR(max)
Item$ = 'Min = ' + CHAR(min)

sadeghza

Member
sadegh za

مشکل دانلود برطرف شد... و الان دارم دانلودش می کنم

ممنون از جوابتون... من چند سال هست که با mmb برنامه نویسی می کنم و جدیدا از پلاگین استفاده می کنم

دوس دارم خودم با دلفی براش بنویسم ولی کتاب ها و مثالها در نت برای نا آشناها به دلفی یکم گنگه

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی ام متناسب با رشته ام خیلی برنامه های کاربردی قوی در حال درست کردن هستم

فقط برای محافظت از سورس پلاگین آریانا موجود هست که ایمیل زدم با پاسخ 60 هزار تومانی مواجه شدم !

بنظرم کمی غیر واقع بینانه هست.

MMB زبان برنامه نویسی اصلی نیست و افراد در این زمینه نباید خیلی مطالبشون رو سخت گیرانه به بقیه بدن یعنی دیگه کسی سراغش نمیره

زبان برنامه نویسی اصلی هم راحت هست و.... کاش کمی متخصصین محترم پلاگین هاشون رو یا ارزان یا مجانی عرضه می کردند. هرچند زحمات آنها
هم باید مزدی داشته باشد.

صمیمانه از جوابتون ممنونم

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
فقط برای محافظت از سورس پلاگین آریانا موجود هست که ایمیل زدم با پاسخ 60 هزار تومانی مواجه شدم !

یجوری گفتین 60 هزار تومن که من فک کردم 600000 تومن گفته جواد جان !

60 هزارتومن که داداش من پول نیست این روزا به نطر من مفته مفته 60 تومن الان یه کفش نمیدن!!!

و اینکه میگید زبان برنامه نویسی اصلی راحت هست و .... پس بهتر بود به جای یاد گیری بیلدر که زبان برنامه نویسی نیست میرفتین سراغ یه زبانی که از نظر خودتون واقعا یه زبان برنامه نویسی هست

نه اینکه بیایید بگید مفتی بدیم پلاگین ها رو حالش رو ببرید.

در کل من موافق نیستم بعضی از پلاگین ها به صورت مجانی مورد استفاده قرار بگیره و یا با قیمت خیلی کم توی انجمن قرار داده بشه

hamedroy

Member
دوست عزیز به نظرم ساده ترین راه اینه که پنجره اصلی برنامه خودتو رو حالت Always on Top قرار بدی.

جدیدترین ارسال ها

بالا