آيا asp.net 2.0 و asp.net 2005 فرق دارند؟

ahmad881

Member
به نام خدا
سلام
1)ببخشيد مي خواستم بدونم آيا asp.net 2.0 و asp.net 2005 فرق دارند؟
2)اگه آره كدوم جديد تره؟ مال چه سالي هستند و....
لطفا كامل توضيح بديد تا سر در بيارم

3)راستي جديد ترين ورژن الان كدومه (هم asp و هم studio‌ )
4) ومن آموزش asp.net 2.0‌ و نيز VB.NET 2005‌را گير آوردم به نظر شما همونا بخونم يا نه ورژن هاي جديد اونقدر بهتر شدند كه اين دو ورژن بدرد نمي خورند.

راستش چون مي خوام مسيرم را انتخاب كنم نياز به راهنمايي دارم .
ممنون

ويه درد دل:
من نمي دونم چرا نمي تونم مقاله هاي خارجي را ترجمه كنم مثلا برا همين ASP صد تا مقاله نفيس انگليسي گير آوردم
ولي من مجبور شدم آخر سر كتاب آموزشي فارسيشا بخرم و لي يه عده اي گرچه زبانشون خوب نيست مي تونند از اون مقاله سر در بيارند اگه شما جزو همونا هستيد بگيد راهش چيه؟ وچه جوري شروع كنم

zorig4fun

Member
دوست عزیز asp.net 2.0 یک تکنولوژی میباشد برای ساخت صفهات وب ولی asp.net 2005 ما اصلا نداریم بجاش Visual studio 2005 داریم که کار ساخت اپلیکیشنهای دات نت را آسان میکند.

در کل العان ورژن asp.net به 3.5 رسیده که از فریمورک 3.5 استفاده میکنه که تغییرات زیادی که کل برنامه زیرو رو بشه نکرده و در حال حاضر هم سرور ها هنوز سوئیچ نکردن به این ورژن.

شما بهتره از 2005 شروع کنی و وقتی به اندازه کافی پیشرفت کردی بری روی 2008. البته برای شروع فرقی نداره از کدام شروع کنی.

در امضاع من وبسایت ملورین رو کلیک کن در حال حاضر 2 تا مقاله آموزشی در سایت من هست که به همراه سورسهای پشتیبانی میباشد برای شروع خوبه و در آینده مقالات بیشتری مینویسم.

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا