آموزش تضميني مايا

saeed_22

Banned
نوع آموزش متفاوت است------ يعني مثل بقيه كه سعي ميكنند يك مبحث رازود سر هم بياورند و سر طرف را باساختن چيزهاي پيش پاافتاده گول بمالند وسريع سراغ مبحث بعدي بروند نيست
روش كار:
1- فاش كردن رازهاي نهفته و درك فرامين مايا : به همراه مثال يعني هدف فشار دادن يك كليد و طوطي وار حفظ كردن نتيجه كار نيست بلكه سعي ميشود شما علت استفاده از هر فرماني را به خوبي ياد بگيريد تا بتوانيد در كار هاي خود از آنها استفاده كنيد.
2- تا مطلبي براي شما جا نيفتد مطلب بعدي آموزش داده نميشود.(البته اينكار به صورت رايگان است حتي اگر ده جلسه طول بكشد---خللي در برنامه هاي آموزشي ما به شما وارد نميكند)علت اينكار ----در مايا كاربرد بسياري از
فرامين منوط به دانستن ودرك ديگر دستورات است يعني رعايت اصل پيش نيازي و هم نيازي.
3- طول دوره بستگي به توان و مهارت شما دارد
4- هزينه دوره كمتر از جاهاي ديگر كه بصورت خصوصي نيمه خصوصي و گروهي آموزش ميدهند مي باشد
5ـ براي آشنايي با سطح كار topic
باعنوان-------درخواست از شما آموزش از من ----- وجود دارد
شما ميتوانيد سوالات خود را درآنجا مطرح كنيد
6-از افراد خلاق وماهر جهت تشكيل گروه به قصد فعاليتهاي انيميشني
دعوت به همكاري ميشود
7- هدف اصلي وشعار هميشگي من :-----ارتقا دانش فني --- ايده من از اينكار است مسايل مالي در رده آخر است
ومطلب آخر: دانشي كه فقط مختص خودت باشد و از آموزش آن به ديگران بخل بورزي روزي همراه تو مي ميرد.
باتشكرsaeed22
سايتي در پرشين بلاگ طاراحي ميكنم اگه دوست داشتيد يه سري بزنيد http://saeed22.persianblog.com
ايميل من: [email protected]

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا