[phpNuke] آقا phpnuke مشهد تيم بهتره يا ايران نوك؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elecit

Member
من ميخوام يكي از اين دو تا رو استفاده كنم .. موندم irannuke7.8 رو استفاده كنم يا nuke7.9 مشهد تيم رو ؟ اگه ميشه يه جواب بدين ...

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز این موضوع چندین بار در انجمن ها مطرح شده ! بهتر هستش دوباره این بحث ایجاد نشه ... هر 2 خوب هستن و کامل !

sayeh2222

Member
ببین امکانات ایران نیوک خیلی بیشتر هست یعنی میشه گفت نیوک ایران نیوک پیشی گرفته از نیوک اصلی هست و خیلی امکانات داره ولی مشهد تیم نیست شما باید با در نظر گرفتن خواسته های خود نیوک رو انتخاب کنی ولی من به شخصه میگم بهترین نیوک نیوک ایرن نیوک هستش

YTERROR

Active Member
سایه جان ایارن نوک یک نوک پیشرفته رو فارسی کرده من نوکهای نصب شده روی سایتهای خارجی زیاد دیدم که امکاناتشون بیشتره ولی ایران نوک رو نصب کنی بهتره

elecit

Member
ممنون باشه فقط بگين مشكل اديتورش حل شده ؟ چون يادمه قبلن اديتورش مشكل داشت

sayeh2222

Member
من که مشکلی ندیدم ازادیتورش
اقا پس چرا همه میگم نیوک نوک یا ناک من ندیدم جایی ها

izone

Active Member
دوست من هر گلی یک بویی داره.

کلا سه گروه نیوک فارسی کردند. مشهد تیم که خیلی زمانه اینکار را کرده و خود من هم با نیوک آنها ابتدا آشنا شدم . آفاق که روی نیوک پلاتینیوم کار میکنه که خیلی ماژولها و برنامه های جانبی را از پیش نصب کرده دارد و ایران نیوک که تلاش کردیم ماژولها و برنامه هایی را که گمان میکنیم بیشتر بدرد میخوره را از پیش نصب کرده داشته باشیم.

هیچ کدام از نظر من بهتر یا بدتر از دیگری نیستند. شما شاید فکر کنید که سیب سرخ بهترین و خوشمزه ترین میوه دنیاست من میگم سیب سبز و یکی دیگه میگه پرتقال !!!!

پس بهتره هر سه را روی لوکال نصب کنید و ببینید برابر ذوق و سلیقه شما کدام بهتره.

بعد هم در این باره گفتگو خیلی شده کمی در همین تالار جستجو کنید بیشتر خواهید دید که دوستان که از نیوکهای گوناگون استفاده میکنند چه نظرهایی داشته و شاید هنوز هم دارند.

sayeh2222

Member
بله فرهاد جان راست میگن باید ببینی چی بدردت می خوره با کارت چه سیستمی میاد مثلا من خودم اقا فرهاد اینهارو یک دوماه کچل کرده بیدم بعد یک خورده فهمیدم چه خبر دیدم نوک بدردم نمیخوره چرا که یک خورده دموده شده بود رفتم مشهد تیم دیدم بدردم نمیخوره رفتم پی اچ پی بی بی کار شدم در ارسه پی اچ پی اومد بالا چند قدمی شما هم همین تور باید ببینی چی بدردت می خوره فعلا
یا علی

میثم

S4DEGH

Well-Known Member
تكراري !
قفل ميشه !

من موندم اين فرهاد جان چه صبري داره بازم ميشينه توضيح ميده !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا