آقا مجید یا مدیران انجمن شما کمک کنید ....

AccessFull

Member
:tavajo:
آقا مجید و مدیران عزیز سلام ......
میدونم آدم یه پست رو دوبار نمیده ولی تورو خدا یه کمک کنید مه منم به همه بخشهای کاربری دسترسی داشته باشم ....
من از صبح منتظرم اما کسی کمک نمیکنه . بخاطر همین دوباره دارم میگم , اون میل فعال سازی به من نرسیده میخوام شما دستی برام فعال کنید مرسی ...... :cry: :sad: :cry:
:wink: :cool: :shock: درضمن یه نگاه به این طرحم هم بندازید فکر کنم ارزش تاپ گالری رو داره ها ......
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=92423

آخرین ویرایش:

moniran

Member
عزيزم شما بجاي اينكه الكي تاپيك بزني بهتر بود اينو در پيغام خصوصي براي مدير سايت ميفرستادي

ehsan_3dmax

Active Member
:tavajo:
آقا مجید و مدیران عزیز سلام ......
میدونم آدم یه پست رو دوبار نمیده ولی تورو خدا یه کمک کنید مه منم به همه بخشهای کاربری دسترسی داشته باشم ....
من از صبح منتظرم اما کسی کمک نمیکنه . بخاطر همین دوباره دارم میگم , اون میل فعال سازی به من نرسیده میخوام شما دستی برام فعال کنید مرسی ...... :cry: :sad: :cry:
:wink: :cool: :shock: درضمن یه نگاه به این طرحم هم بندازید فکر کنم ارزش تاپ گالری رو داره ها ......
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=92423

در اينكه كارتون زيباست شكي نيست اما اين سايت از اينجور كارهاي زيبا زياد داره. پرتال گرافيكيه اكثر گرافيستهاي ايرانيه مثلا!
واسه همين اگه قرار باشه اين كارتون بره تو تاپ گالري بايد روزي 2 سه بار كارهاي تاپ گالري رو عوض كرد.
موفق باشيد.

[SOBHAN]

Active Member
عزيز جان شما تازه كار هاي اولتونه، البته منظورم تو انجمنه ها .. ( هر چند خيلي زيباست )
كمي صبر و استقامت... طوري كه مديران از شما خواهش كنن تا كار شما به تاپ گالري بره نه اينكه شما با اصرار ....

موفق باشيد
محمد حسين

AccessFull

Member
اجبا ...

عزيزم شما بجاي اينكه الكي تاپيك بزني بهتر بود اينو در پيغام خصوصي براي مدير سايت ميفرستادي
دوست عزيز شما هنوز نميدوني تا كاربر توي يه فرم دسترسيش فعال نباشه نميتونه پيغام خصوصي بده ...
واقعا كه جالبه ..... :shock::eek:

AccessFull

Member
واقعا ممنون ...

در اينكه كارتون زيباست شكي نيست اما اين سايت از اينجور كارهاي زيبا زياد داره. پرتال گرافيكيه اكثر گرافيستهاي ايرانيه مثلا!
واسه همين اگه قرار باشه اين كارتون بره تو تاپ گالري بايد روزي 2 سه بار كارهاي تاپ گالري رو عوض كرد.
موفق باشيد.
خيلي از تو ممنونم احسان جان كه راهنمايي كردي ...
كاملا قبول دارم مرسي ....

AccessFull

Member
آقا دمت گرم . . .

عزيز جان شما تازه كار هاي اولتونه، البته منظورم تو انجمنه ها .. ( هر چند خيلي زيباست )
كمي صبر و استقامت... طوري كه مديران از شما خواهش كنن تا كار شما به تاپ گالري بره نه اينكه شما با اصرار ....

موفق باشيد
محمد حسين
محمد جان از شما هم ممنون متشكر كاملا قبوله حق باشماست مرسي از اينكه راهنمايي كردين ... :wink:

AccessFull

Member
آقا سلام من ميتونم از اون دوستاني كه كاربر اين فروم هستن و مديران انجمن بخوام كه يه لطفي به ما ببكنن ..
من نميتونم پيغام خصوصي بدم اگه ميشه شما يه پيغام به مديران بده كه دسترسي من رو فعال كنن ازتون ممنون ميشم ....:cry::oops:

majid2x

Active Member
من برای آقا مجید پیغام مبنی بر فعال کردن شما ارسال کردم .

justme

New Member
سلام بچه ها منم نمي تونم آواتار براي اسم كاربرديم انتخاب كنم اشكالش از چيه؟لطفا يه كم راهنمايي

justme

New Member
سلام
منم نمي تونم براي اسم كاربرديم يه آواتار انتخاب كنم لطفا راهنمايم كنيد؟
چرا اين انجمن با انجمن هاي ديگه فرق داره اينجا خيلي كاراش مشكل مثل همين قرار دادن آواتار
ممنون

AccessFull

Member
آقا مجيد خيلي خيلي ممنون .....
هم از شما هم از اون دوست محترمم كه هر دو نسبت به من لطف كردين .

mahmood_mn

Active Member
آقا یک لطفیم در حق ما کن

خیللللللللللللللللللللللی ممنونم

mahmood_mn

Active Member
آی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی هواارررررررررررررررررررررررررررررر یکی کمک کنه خواهشا ً

سلام آقا مجید . بابا یک نگاهیم به ما کن . منم بچه مشهدم . هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا