بی بی کد آتریوم

m.n1362

Member
سلام به همه یکی از دوستانم فایل 3 بعدی این کار رو داد بهم با یه سری متریال که گفت فقط از اینا استفاده کن فکر کنم واسه کار دانشگاه بوده نمیدونم....من نور پردازی کردم تنظیمات رندر تنظیمات متریال و رندر گرفتم با vray از همه دوستان میخوام معایب کارو بگن اگرم تونستن راه حلشو...از فرخ و فرشید باز هم تشکر دارم هم عذر خواهی.مرسی

پیوست ها

• nm.jpg
    nm.jpg
    287.1 کیلوبایت · بازدیدها: 79
  • nw2dds.jpg
    nw2dds.jpg
    163.1 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • nw2cc.jpg
    nw2cc.jpg
    319.1 کیلوبایت · بازدیدها: 20
آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
سلام
تولد دوبارت تو سایت رو تبریک میگم

دوست داشتم کارتو
نورپردازیو رندرش مشکل نداره و خیلی هم خوبه

ولی یه مشکلی داره که خودتم میدونی حتما
و اون هم اینه که...
که
.
.
.
که رزولیشن تکسچرهایت با رزولیشن رندرت همخونی نداره تکسچری به این حد رزولیشن-پایین برای رندر 640*480 مناسبه به نظر من

تکسچر چوب هم که برای تاقهای 4بخشی اساین شده همین مشکل رو داره و یه مشکل دیگشم اینه که بافتش خیلی درشته
با کوچیک کردن بافتش هر دو مشکلش رفع میشه

امیدوارم بیحاشیه به فعالیتت ادامه بدی چون کارت خوبه و میتونی به بقیه هم کمک برسونی
مرسی بابت دعوتت
اینم یه شاخه گل برای ترم بالاییه پرحاشیه (در حد علی انصاریان حاشیه داری)+1 دور با لبخند ملیح:)
:rose:

آخرین ویرایش:

rezaoptic

Well-Known Member
سلام.
چوبهای که برای سقف گذاشتی اصلا خوب در نیومدن.
سایه ای که افتاده بالای ساختمونت فکر کنم آبیه یا چشای من آبی میبینه.
موفق باشی.

m.n1362

Member
سلام
تولد دوبارت تو سایت رو تبریک میگم

دوست داشتم کارتو
نورپردازیو رندرش مشکل نداره و خیلی هم خوبه

ولی یه مشکلی داره که خودتم میدونی حتما
و اون هم اینه که...
که
.
.
.
که رزولیشن تکسچرهایت با رزولیشن رندرت همخونی نداره تکسچری به این حد رزولیشن-پایین برای رندر 640*480 مناسبه به نظر من

تکسچر چوب هم که برای تاقهای 4بخشی اساین شده همین مشکل رو داره و یه مشکل دیگشم اینه که بافتش خیلی درشته
با کوچیک کردن بافتش هر دو مشکلش رفع میشه

امیدوارم بیحاشیه به فعالیتت ادامه بدی چون کارت خوبه و میتونی به بقیه هم کمک برسونی
مرسی بابت دعوتت
اینم یه شاخه گل برای ترم بالاییه پرحاشیه (در حد علی انصاریان حاشیه داری)+1 دور با لبخند ملیح:)
:rose:
ممنوون ومرسی بابت نظر و بزگیت...:rose:دیگه بی حاشیه مثل جمشید هاشم پور:green::)

*farshid*

کاربر VIP
نور آبی که اونجا افتاده خیلی هم درست و طبیعیه
قسمتایی کا تو سایه هستن(یعنی منبع نور اصلیشون نور آسمونه) باید تم آبی داشته باشن چون نور آسمون آبیه
اون قسمت هم به خاطر انعکاس آسمون باید تم آبی داشته باشه و هم به خاطر اینکه تو سایس

کلا رندر خارجی باید تم آبی داشته باشده
مگر اینکه هوا بارونی یا خیلی ابری باشه

*farshid*

کاربر VIP
چون رفلکت زیادی رو کارت نداری کافیه به نظرم
من معمولا 24 استفاده میکنم
البته اگه متریالم رفلکت داشته باشه
با لپ تاپی که داری فکر نکنم سیستمت کم بیاره
لپتاپ خوبیه
بهتره موقع رندر گیری global subdivision رو روو 2 تنظیم کنی تا کیفیت کلی کارت بره بالا

m.n1362

Member
چون رفلکت زیادی رو کارت نداری کافیه به نظرم
من معمولا 24 استفاده میکنم
البته اگه متریالم رفلکت داشته باشه
با لپ تاپی که داری فکر نکنم سیستمت کم بیاره
لپتاپ خوبیه
بهتره موقع رندر گیری global subdivision رو روو 2 تنظیم کنی تا کیفیت کلی کارت بره بالا
مرسی آخرین سیوالمم بپرسم؟؟؟؟؟چطوری رزولیشن تکسچرو ببرم بالا ?همون subdive to متریاله؟مرسی

*farshid*

کاربر VIP
نه قربونت برم
رزولیشن تکسچرت پایینه باید یه تکسچر دیگه برای کارت انتخاب کنی

Hamed

Active Member
سلام
آقا خسته نباشی واقعا ولی قشنگ نشده من بی رودر واسی حرف میزنم معذرت:rose::rose::rose:
طرح خیلی تکراری شده نمیخوام تو ذوقت بزنم آموزش در مورد این سازه زیاد داریم ای کاش یه طرح نو تری از این بنا میدادی در مورد انتخاب تکسچرات واقعا تجدید نظر کن و سعی کن رزولوشن عکسات بالا تر باشه و همینطور در مورد یو وی کردن تکسچرات چون نامیزون شدن(در ضمن رزولیشن عکس خودش بالا باشه خیلی بهتر تا اینکه شما با فتو وبرنامه های دیگه اونو بالا تر ببری)
میدونم کار بعدیت خیلی زیبا تر میشه مرد جوان
و در کل دسته شما و راهنماهات درد نکنه

علی علی

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
فرشید همه چیزو میگه دیگه جا واسه هیچ چیزی نیست
یه چیزی پایین سمت چپ یه سایه بنفش افتاده چرا؟!
موفق باشی دوست عزیز:rose:

m.n1362

Member
سلام
آقا خسته نباشی واقعا ولی قشنگ نشده من بی رودر واسی حرف میزنم معذرت:rose::rose::rose:
طرح خیلی تکراری شده نمیخوام تو ذوقت بزنم آموزش در مورد این سازه زیاد داریم ای کاش یه طرح نو تری از این بنا میدادی در مورد انتخاب تکسچرات واقعا تجدید نظر کن و سعی کن رزولوشن عکسات بالا تر باشه و همینطور در مورد یو وی کردن تکسچرات چون نامیزون شدن(در ضمن رزولیشن عکس خودش بالا باشه خیلی بهتر تا اینکه شما با فتو وبرنامه های دیگه اونو بالا تر ببری)
میدونم کار بعدیت خیلی زیبا تر میشه مرد جوان
و در کل دسته شما و راهنماهات درد نکنه

علی علی
:oops::oops::oops:حتما تو کار بعدی رعایت میکنم مرسی:rose:

m.n1362

Member
فرشید همه چیزو میگه دیگه جا واسه هیچ چیزی نیست
یه چیزی پایین سمت چپ یه سایه بنفش افتاده چرا؟!
موفق باشی دوست عزیز:rose:
متاسفانه دقتم پایینه از مدلش جا مونده حتما رنگ بنفش داشته یادم رفته پاکش کنم:rose:مرسی تو کار بعدی رعایت میکنم

ali_118

کاربر VIP
خب دوستان جایی برای ابراز عقیده باقی نزاشتن

به غیراز همون تکسچر چوب که بهتر بود افقی استفاد میکردی که این مورد رو هم فرشید جان گفتن

و دیگه اینکه احساس میکنم یه مقدار باید در تنظیمات Color Mapping تجدید نظر بشه، تاریکی و OverExpose کمتر از اینا باید باشه...

موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا