K
امتیاز واکنش
209

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام.خوبی؟ من نه.قبلا یه بار از توی دوربین عکاسی عکس گرفتم.توهم همین کارو بکن
    مکس 2013 خب استفاده بکن.نیازی نیست که قدیمی کار کنی.عصر تکنولوژی گنجشک مفت سنگم مفت دلیل نداره که از مکس قدیمی استفاده بکنیم.
    ببین سیستمت خیلی خوب هست.شاید رم هات جنس خوبی نباشن یا اینکه با مادربوردت مچ نباشن.مشکل رم باعث میشه زیاد از مکس بیرون بپره و اینها.
    اگه نه ویندوزت رو عوض کن ببین چطور میشه.
    سلام عارف جان ، ویندوزم 64 بیت هستش مکسمم 2011 64 بیت هستش ، رفتم سایت خود evermotion گفته بود باید physx رو نصب کنم نصب کردم باز درست نشد . میره تو خیلی کنده و میپره بیرون ...
    سلام.رم سیستمت چنگ گیگ هست؟ مکست چه ورژنی هست؟
    فتوشاپ بهتره
    سلام.دکتر اینها استوک ایمیج هست.آبجکت نیست
    سلام.خوبی؟
    برف و بارون رو میتونی با پلاگین mystical درست کنی.منتهی موقع کار کردن باید نت رو قطع کنی.
    برای بارون از براش استفاده کردم.
    قطرات رو معمولی.یه توپ درست کردم.بهش متریال آب دادم.بعد با مولتی اسکاتر تکثیر کردم.با گزینه های رندوم ور رفتم اینجوری شد.چیز خاصی نداره
    سلام.آره مخصوصا ولوم های آخر خیلی مفید هست.چون علاوه بر فایل مکس لایه های باز فایل فتوشاپش هم هست. یه تمرین تموم عیار
    من ی هارد 1ترا با اجازتون پر خرتو پرت دارم ، هرچی خواستی بگو بهت بدم :green:
    اما دنبال آموزشهای تاپم تا با کمک اون آموزشها کیفیت کارمو بالا ببرم ، به نظرت چیکار کنم ؟!
    سلام.کدوم ها رو داری آرچ مدلهارو میگم.من 1 تا 100 + 109 دارم.داخلی تا 27 و خارجی تا 15
    کلا خرت و پرت زیاد دارم.چیزی خواستی بگو بهم
    سلام.سوالت مثل این میمونه برم دکتر بگم دکتر از کجا شروع کنم:lol:
    اگه نظر منو میخوای من از این فایل یاد گرفتم و بعضی اوقات هنوز بهش رجوع میکنم archinterior 14 file 6 خیلی کار خوبیه.اگه کامل تر میخوای باید خیلی کار رندر شب ببینی . تم آبی و سورمه ای با نورهای 3500 کلوین و ...
    باید کار ببینی یه سبکی رو انتخاب کنی.من خودم هنوز اول راهم.
    سلام دوست عزیز ،
    این مشکل نیست فایلای تورنتی معمولا همینطورن ربطی هم به سرعت اینترنتت نداره ، Peerها و Seederها میتونن روی سرعت دانلود فایلای تورنتی تاثیر بذارن ، یعنی در بعضی از مواقع تعداد peersها زیاده سرعت دانلودت شاید به 200 300 هم برسه اما بعضی از مواقع تعدادشون کمه به 10 20 هم نمیرسه . ضمنا تعداد peerها به محبوبیت فایل هم بستگی داره !!!
    سلام دوست عزیز
    من با ratio .18 از cgpeers در حال دانلود هستم و الان سرعت من به 50 به زور میرسه و با دانلود اجباری فقط دانتلود می کنه . در صورتی که دیشب تا 200 هم میومد . به نظرتون مشکل کجاست ؟؟؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا