▂ ▃ ▅ ▇ █ ▓ ▒ ریپ کامل انواع سایت ها ▒ ▓ █ ▇ ▅ ▃ ▂

Black Ripper

New Member

ریپ کامل سایت ها انجام میشود

البته فقط سایت های خارجی . بالاخره باید هوای بچه های طراح ایرانی را داشت چون خودمونم دستی تو طراحی سایت داریم

ریپ سایت ها به صورت 100% انجام میشه با کوچکترین جزئیات درون سایت و بدونه کوچکترین بهم ریختگی یا تغییر توی گرافیک و ...

جوری براتون ریپ می کنم که فقط لازم باشه لینک هاو عکس هاشو به دلخواه خودتون تغییر بدین . یعنی در این حد
biggrinsmiley.gif

یه سایت کامل خواهد بود با تمام صفحات موجود در سایت با فولدر بندی. مثل فولدر Images , Css , Js , ...

فرمت سایت هم همون چیزیه که باهاش کد نویسی شده مثل html,css,php,Aspx,...

بعد از اینکه تغییرات سایتتونو انجام دادینو آپلودش کردین سئوی سایت هم اگه خواستین براتون انجام میدم به بهترین شکل

نمونه هم سایت The Best Designs / Best Web Design Awards & CSS Gallery که به صورت کامل ریپ شد برای یکی از دوستان

این سایت هم در حال انجامه کاراش هستیم Cannock Website Design Walsall Stafford

سایت اول رو هنوزم توی سیستمم دارم چون واقعا سایت قشنگیه .

قیمت هم بستگی به سنگین یا نرمال بودن سایت داره . چون کار زمان بر و سختی هستش . بعد از بررسی سایت مورد نظر شما قیمت میدیم.

هیچ گونه محدودیتی هم توی کار نیست .

BLACK RIPPER

:cool:

ID YAHOO :
Black.deicide

.

آخرین ویرایش:

amirabar

New Member
دوستان ایشون کلاه بردار هستش و تحت هیچ عنوان اعتماد نکنید
در وی بی ایران هم اخراج شدند.

Black Ripper

New Member
[h=2][/h]
آفرین آفرین . خوب منو لو دادی . مچمو گرفتی .

متاسفانه بعضی ها از سر نادانی یه حرف هایی میزنن

دوستانی که وارد هستن و می دونن ریپ سایت چی هست و می دونن سایتی که سیستم جست و جوی هوشمند داره چقدر هزینه داره و به چه شکل باید راه اندازی کرد .

شما 2زار پول دادی سایت 4-5 میلیونی می خواستی . با عقل جور در نمیاد . شما سایتو تبدیل به وردپرس کنین و آپ کنین اگه مشکلی داشت بیاین من پولتونو میدم . در غیر این صورت خودتونو مسخره خاص و عام نکنین چون بهتون می خندن .

یه طراحی ساده قالب سایت حداقل 200-300 تومن پول لازم داره . فقط قالبش . هیچی هم نداره .

اونوقت شما توقع چه چیزی داشتی از من !!!

من کل سایتو با تمام محتویاتش برات ریپ کردم 200 تومن من جمله عکس ها فیلم ها خبرها و و و ... پس نباید توقع یه سیستم جست و جوی هوشمند داشته باشی .

شما اول اطلاعاتتو در این زمینه بالا ببر بعد سعی کن از سر نادانی کسیو خراب کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا