ساخت ايميل با پسوند دلخواه

alijan

Member
با سلام
من يه وب سايت دارم ( مثلا www.ali.com )و مي خوام چند ايميل درست كنم كه به ali.com@ ختم شوند. چه طوري اين كار رو بكنم؟

Alioffline

Member
حتما به دردم مي خوره ديگه چكارداري بذار ببينم حالا مي ده يا نه

tornado

Member
علي جان ميل ميخواهي چكار ؟؟

خودم بهت ميدم ! بشرطي ميل ات فعال باشه ! ( براي سايت من تبليغه ! :) )

Alioffline

Member
چند مگا فضا مي دي من در شهرمون و همه جا تبليغ مي كنم البته من بايد ايميلم با ديگران فرق كنه از نظر امكانات و فضا ولي مي تون خوب برات تبليغ كنم من در سايت هاي زيادي عضوم

tornado

Member
امكانات و فضا ؟

فضا كه حل شد نه ؟

امكانات چي ؟ منظورت چي هست ؟ pop3 ؟

Alioffline

Member
حالا باشه امكانات تو فضا بده همون كافيه ببينم مي تونم فضايي هم براي اپلود داشته باشم مي توني با اين ايميل تماس بگيري [email protected]
ببين چطوري عضو شم اگه مي شه زود ياورش رو استاد كن
حالا چيه ساييت رو تبليغ كنم سايتت در مورد چيه نشانيش چيه

Alioffline

Member
زود ايميلم رورديف كن ببين اخه من مي خوام اسم خودم رو روش بذارم اما در ساي تهاي ديگه از اسم من هزار تا است و بايد براي نام ايميل يه اسم در پيت بذارم

tornado

Member
سلام

ببخشيد براي تاخيرم !

اقا من برات ميسازم . تبليغ هم نميخوام شوخي كردم !! رو حساب مرام برات درست ميكنم .

در ضمن چون pop3 است فکر نکنم به فضای زیادی نیاز داشته باشی ، ولی سرعت اش عالیه !

[email protected]
[email protected]

شما میخواهی میل بزن نخواستی همینجا یوزر ات رو بگو که برات بسازم .

Alioffline

Member
پسر تو جي ميل هم داري ما نمي دونيم اقا جي ميل هم مي خوام مامان مامان جي ميل بخر برام شوخي كردم بگيرش

Alioffline

Member
پسر تو جي ميل هم داري ما نمي دونيم اقا جي ميل هم مي خوام مامان مامان جي ميل بخر برام شوخي كردم بگيرش

tornado

Member
بله ..

ما مدير هاي سايت ام به اعضاي فعال سايتمون جي ميل ميديم ! ( البته زماني كه اونها ميتوانستند دعوت كنند بايد 1 دعوت نامه شان را به اعضاي سايت ما بدن ! بدين ترتيب اعضاي سايت من همه جي ميل دارن ! )

http://www.yarantoos.com/forum//viewtopic.php?t=865
در ضمن ميل شما در سايت من ايجاد شد !

[email protected]

ولی در جی میل شما نمیتوانید همچین میلی ایجاد کنید ! چون حداقل کاراکتر 6 تا است !

Alioffline

Member
ول كن ربط داره حداقل خوب عوضش مي كنيم از كجاي سايت وارد چك كردن ايميل شم لينكي نيست منو هم براي جي ميل ثبت نام كن

tornado

Member
من جواب شما رو داده بودم !! حالا چرا نيست ؟!

علي جان اكانت شما ايجاد شد !

[email protected] خاطر نشان کنم این میل شما pop3 است و اگر برای تنظیماتش در outlook مشکل داری بگو که برات توضیح بدم !

برای چک کردن هم اگه دوست داری از طریق سایت بری میتونی mail.yarantoos.com استفاده کنی ! ولی میتونی اونو با outlook و یا increadmail هم چک کنی !

در جواب دوستمان hba :

کجای مطلب بی ربط به موضوع بوده ؟! مگه قصد ما کمک کردن نیست ( رفع اشکال ) ! خوب من هم دارم همین کار رو میکنم دیگه ! ایشون جی میل خواستند من هم ادرس دادم !

در ضمن اگه مطالب بی ربط ارسال بشه خود مدیران در جهت حذف انها بر خواهند امد نیازی نیست که شما جوش بزنید !

در اخر هم موفق و پیروز باشی دوست عزیز hba

جدیدترین ارسال ها

بالا