بهترین سرمایه گذاری برای 500 میلیون پول چیه؟

simo120

Active Member
با سلام
دوستان از فروش خانه پدری حدود 500 میلیون تومان پول دستمون رسیده.حالا میشه راهنمایی کنید این پول به کدوم سمت بره که هم بیشترین درامد رو داشته باشه و هم ارزش پول کم نشه؟
در حال حاضر بانک ها در ماه چیزی حدود 9 میلیون تومان سود میدن.ولی میخوام ببینم که امکان دریافت درامد بیشتر از این هست یا نه؟
ممنون اگه راه نمایی بکنید.

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام
دوستان از فروش خانه پدری حدود 500 میلیون تومان پول دستمون رسیده.حالا میشه راهنمایی کنید این پول به کدوم سمت بره که هم بیشترین درامد رو داشته باشه و هم ارزش پول کم نشه؟
در حال حاضر بانک ها در ماه چیزی حدود 9 میلیون تومان سود میدن.ولی میخوام ببینم که امکان دریافت درامد بیشتر از این هست یا نه؟
ممنون اگه راه نمایی بکنید.

وقتی سود می کنید که نرخ سود از تورم بیشتر باشه، وگرنه ارزش سرمایه تونه که در برابر تورم داره کم میشه،
نرخ واقعی تورم تو مملکتمون بیشتر از سود بانکی یه، به همین دلیل چیزی که بانک ها بهتون می دهند سود نیست،
جبران بخشی از ضرری است که می کنید. زمین بخرید و با یک بساز و بفروش خوش نام شراکت کنید.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
روز 4 شنبه یا 5 شنبه نرخ سود بانکی افزایش پیدا کرده الان بهترین گزینه برای بالای 100 میلیون سپرده گذاری :rose:

the_king

مدیرکل انجمن
روز 4 شنبه یا 5 شنبه نرخ سود بانکی افزایش پیدا کرده الان بهترین گزینه برای بالای 100 میلیون سپرده گذاری :rose:

اتفاقا من همین افزایش نرخ سود بانکی رو میگم، نرخ سود 21 درصد حتی از نرخ تورم 24 درصدی که مرکز آمار ایران
اعلام کرده بود هم کمتره، نرخ تورم واقعی قطعا بیشتر از 21 درصده.

phonix54

Member
الان به خاطر تحریم بازار واردات خیلی گرمه.به نطرم برو تو کار واردات و صادرات .من چند تاشو سراغ دارم که حدود 30 درصد ماهیانه سود داره.مثل واردات پارکت از لهستان.یا صادرات کشمش به اربیل عراق

shirani

الان یک کاری معرفی کنید که 21 درصد سود بده فکر نکنم کاری باشه البته قاچاق 200 درصد سود :green:

simo120

Active Member
الان به خاطر تحریم بازار واردات خیلی گرمه.به نطرم برو تو کار واردات و صادرات .من چند تاشو سراغ دارم که حدود 30 درصد ماهیانه سود داره.مثل واردات پارکت از لهستان.یا صادرات کشمش به اربیل عراق

اقا اگه این دوستانی که می گید معتبر هستند و شما میشناسدشون میشه به من معرفیشون کنید؟

simo120

Active Member
دوستان
با توجه به اینکه یک موسسه خارجی پیش بینی کرده که نرخ تورم تا پایان سال 1391 در ایران به 17 درصد کاهش پیدا می کنه ایا بازم سرمایه گذاری در بانک کار عاقلانه ای نیست؟
البته بانک شهر هم اعلام کرده که سود 25 درصدی پرداخ می کنه.

sharktech

کاربر فعال
بنظرم افراد خلاق, آینده نگر و کارافرین پولشون رو تو بانک نمیذارن!

بهتره شما حداقل همه پول هم نشد یه بخشیش رو توی اون کاری که علم و علاقشو دارین سرمایه گذاری کنین.

مثلا میتونین با 1/3 یا حتی 1/4 این پول یه استودیوی انیمیشن و جلوه های ویژه راه اندازی کنین و با جلب کردن افراد متخصص این کار یه کسب و کار پر سود راه بندازین!

shirani

بنظرم افراد خلاق, آینده نگر و کارافرین پولشون رو تو بانک نمیذارن!

بهتره شما حداقل همه پول هم نشد یه بخشیش رو توی اون کاری که علم و علاقشو دارین سرمایه گذاری کنین.

مثلا میتونین با 1/3 یا حتی 1/4 این پول یه استودیوی انیمیشن و جلوه های ویژه راه اندازی کنین و با جلب کردن افراد متخصص این کار یه کسب و کار پر سود راه بندازین!

اقا شوخی نکن من قلبم ضعیف :green::rose:

تو ایران این کارها خیلی سخت شده و سخت تر هم میشه چون کسی بها نمیده و همه دوست دارند سریعتر به سود برسند الان خود شما حاظری ماهی 9 میلیون سود ول کنی یک شرکت جلوه های ویژه را مدیریت کنی که اخرش هر روز با این تهیه کننده اون تهیه کنند دعوا داشته باشی که چرا پولت نمیدن و .... :green:
( البته من داشتم اینکار میکردم چون عشق این کارم ):cool:

simo120

Active Member
منم با دوست عزیزمون شیرانی موافقم.
لطفا یه کار پرسود که بتونه به اقتصاد کشور هم کمک کنه پیشنهاد بدید.البته با اوضاع الان ایران و کلا جهان فکر کنم بهترین گزینه یا سپرده گذاری در بانکه یا بساز بفروشی.:green:

phonix54

Member
میشه بگین با پول ما قراره چکار بشه و چه تضمین هایی رو به ما میدید؟

ترجیحا پ خ بدید.

ممنون

یه قرارداد رسمی بسته میشه و پولتون به عنوان مشارکت میاد تو شرکت.بازپرداخت پولتون با سود 25 تا 30 درصد هر 35 روز یکبار انجام امکانپذیره.با پولتون واردات و یا صادرات میکنیم و سودش رو تقسیم میکنیم.شرکت رسمی و ثبت شده شما قرارداد رسمی و ضمانت نامه بانک ملی رو خواهید داشت.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
خیلی کار ها میشه کرد ، من بودم با این پول پایه یه شرکت رو میزاشتم و کلی هم کار آفرینی می کردم... البته این کار ها ریسک و سختی خودش رو داره و مرد عملش رو می خواد...ولی اگه شروع به کار شرکت های بزرگ رو برسی کرده باشید حتی با خیلی کمتر از این ها بوده...
اگه با درد سر کمتر و بخواهید فعلا همون بساز بفروش خوبه!!

در مورد سود بانکی هم نسبتا کم هست... در مورد صادرات و واردات الان با وجود این همه قاچاق و ... فکر نمی کنم مناسب باشه...

موفق و پیروز باشید

simo120

Active Member
یه قرارداد رسمی بسته میشه و پولتون به عنوان مشارکت میاد تو شرکت.بازپرداخت پولتون با سود 25 تا 30 درصد هر 35 روز یکبار انجام امکانپذیره.با پولتون واردات و یا صادرات میکنیم و سودش رو تقسیم میکنیم.شرکت رسمی و ثبت شده شما قرارداد رسمی و ضمانت نامه بانک ملی رو خواهید داشت.

دوست من
شرکت کدوم شهر هست؟
نام و شماره ثبت شرکت رو بدید.
در کار واردات و صادرات چه محصولاتی هستید؟
سابقه فعالیت شرکت چقدر هست.
یک رزومه بدید لطفا.
انشاالله بتونیم همکاری کنیم.

autfarzad

New Member
با سلام
با سرمایه از 100 میلیون تومان به بالا
به نظر من تنها کار سود ده با ریسک خیلی پایین بساز و بفروشی هست و بس

موفق باشین

simo120

Active Member
درود

شاید یک مقدار بد بینی به نظر برسه
به نظر من (البته اگر تا کنون پولتان به باد نرفته باشد !! چون فکر کنم تاپیک قدیمیه !!)

در حال حاضر اقدام به هیج سرمایه گذاری سنگین (حتی در زمینه سکه و ارز) نفرمائید .

فعلا دعا کنید اوضاع روبه راه بشه !! (کاریمون کردن به وضعیت دوران جنگ راضی بشیم !:sad:)

نه دوست من
هنوز جایی سرمایه گذاری نشده.
فعلا داریم تحقیق می کنیم

rockboys

New Member
دوست عزیز به نظر من با پولت می تونی بزنی تو کار ساخت ساز ساختمان ساختمان مشارکتی درست کن سر یک سال پولت چند برابر میشه .دنبال شریک صادرات واردات نباش اگر بلد نیستی.یا به قول اون دوستمون پولتو بزار تو بانک شهر 25 درصد میده عالی هستش .ولی اگر من بودم ساختمان سازی می کردم هر کسی هم که می گه ساختمان سود نداره یا فروش نمیره چرت پرت میگه .الان من یه سری از دوستانم می شناسم که تو کار ساختمان سازی هستن از 4 طبقه شروع کردن و الان دارن سالی 50 واحد 30 واحد ساختمان درست می کنن ماشالله پولشونم از پارو بالا میره.ولی دنبال شریک این چیزها هم نباش شریک خوب بود خدا خودش شریک می گرفت.پولتو دو دستی دست خودت نگر دار .

max vray

کاربر VIP
سلام
من موافق این نیستم که پولتون تو یک ار سرمایه گذاری کنید چون کاملا وابسته به یک منبع درامد میشین و این زمینگیرتون میکنه.
سال 80 تا 84 تو کار شومینه بودم و قطب این کار تو شمال بودم و بزرگترین فروشنده اجر نسوز تو کل ایران بودم و از طرف کارخونه ها دعوت به نمایندگی بی قید و شرت میشدم اما بعد تبلیغات های سو اداره گاز درمورد شومینه بازارم به وفول رفت و مجبور به تغییر شغل شدم و از 85 تا 87تو کار دکوراسیون داخلی بودم و نمایندگی مینرال برند murboy ترکیه تو کل ایران بودم و تو نمایشگاه بین اللملی مشهد هم یک قرفه داشتم تو سال 87 اگه اشتباه نکنم و عکس مارو تو روزنامه های محلی شهر بارتین ترکیه هم چاپ شد اما بعد چند سری واردات بصورت فول تراک تعذفه ها و دلار به شدت یک نوسان کرد و 15 میلیون ضرر برام داشت و معادلاتمون کلا بهم ریخت از 88 ال الان هم تو چندتا کارم پوشاک زنانه و طراحی و اجرای دکوراسیون و تولید مبلمان شهری و سه بعدی سازی و این همه کار و گردوندن کار من به تنهایی نیست و کار 3 خونوادست اما اینارو گفتم که بدونین اگه سرمایه ادم یک جا سرمایه گذاری بشه همش تو ترس بسر میبره.
موفق و پیروز باشین:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا