Wrong Address

black_man

Member
من هم از سارا ممنونم بابت چیزهایی که گفت .
حتی به نظر من اون سیاهی های استفاده شده تو آسمون هم
سارا جان . من سیاهی های تو آسمون رو نگفتم سیاهی های دور آسمون رو گفتم ... ببین /شما نگاه کار کن / چشمهات رو تنگ کن (تا کنتراست ها از دیدت بیشتر شن) میبینی که انگار (همونطور که قبل گفتم) یک فریم مشکی فید شده با براش دور تا دور کار رو احاطه کرده .

اگر قرار بود آسمون از دید اون کاراکتر بی انتها باشه دیگه حس تنهایی و بی هدفی و به انتهای راه رسیدن بهش دست نمیداد و امیدوار میشد!

چون شروع راه معلوم نیست نمیخواستم انتهایی هم براش مشخص کنم.
در حقیقت هدفم نامحدود کردن آسمون با استفاده از رفتن تو سیاهی بود....که از دید من به مبهم شدن کار کمک کرد.

اینها رو نقل قول کردم ولی بحثی راجع شون نمیکنم برام مهم کار دیدن و نظر دادن راجع به کار بود . بازم تشکر میکنم .

در هر حال شما استادهستید و ما شاگرد، خیلی ممنون بابت نظرتون
خاهش میکنم . با آرزو موفقیت

[REZA]

Member
محسن جان ممنون از توجهت
ممنون از نقل قول خوبتون(!)
راستش من عادت کردم کاری رو که شروع میکنم یه اسمی واسش انتخاب کنم که به هدف کار بخوره!
یعنی استارت کارم انتخاب کردن اسم.....
اسمی که اول روی کار گذاشته بودم neverland بود،اما بعدا حسی که از کار گرفتم همون حرف سارا بود;End's of the world...
اما توی این مدتی که کار رو انجام دادم و اون قضیه ای که توی پست اول تاپیک دربارش صحبت کردم(کارت و...) حس کار ،حس گم شدن و اشتباه رفتن به ذهنم رسید...
این بود که شما یه پارادوکس توی حرفام پیدا کردید:دی
در هر حال ممنون بابت توجهتون
موفق باشید/رضا

Mandana

Active Member
تو خجالت نمی کشی که می زودتر کار ات رو ندیدم؟
152fs979680.gif
کجا قایمش کرده بودی؟
152fs981791.gif
هان؟
152fs981791.gif
هان؟
152fs981791.gif
هان؟
152fs981791.gif

بی شوخی طرح باحالی ئه.
152fs977895.gif
خیلی خیلی ازش خوشم اومد فقط یک تیکه ی آسمون انگار ابرا رو به هم مالوندن
11633.gif

به قول فرهنگ گریخته ها نایس جاب
4ut4w80.gif
موفق باشی
9519.gif

galagoola

Active Member
نمیگم کجا ولی don میدون
چرا خالی میبندی ... من از هیچی خبر ندارم :دی
راستش منظورت رو از عمق درست متوجه نشدم
والو منظورم اینه که وقتی از روی تپه به یه پهنه بیکران مثه آسمون نگاه میشه معمولن ما زیره ابر رو میبینیم که در هوای نسبتن ابرآلود هر چه پرسپکتیو بیشتر میشه ابر ها بافت خودشون رو کمتر با جزئیات نشون میدن
الان تو چند مدل ابر رو باهم قاطی کردی که هر کدوم ماله یه نوع شرایط جویه و این باعث شده آسمونه فلتی داشته باشی
بای بای فلن

[REZA]

Member
مرسی ماندانا،یو به من لطف داری :hug:
چرا خالی میبندی ... من از هیچی خبر ندارم :دی
اِاِاِ.....
میبینی توروخدا،تو روز روشن منو خالی بند هم کرد.
3832.gif

یادت نمیاد دیگه نه.....باشه
4743.gif
.....پ.خ ِت رو چک کن:دی
بعد باید بیای اینجا اعتراف کنیا........
والو منظورم اینه که وقتی از روی تپه به یه پهنه بیکران مثه آسمون نگاه میشه معمولن ما زیره ابر رو میبینیم که در هوای نسبتن ابرآلود هر چه پرسپکتیو بیشتر میشه ابر ها بافت خودشون رو کمتر با جزئیات نشون میدنالان تو چند مدل ابر رو باهم قاطی کردی که هر کدوم ماله یه نوع شرایط جویه و این باعث شده آسمونه فلتی داشته باشی
ok....پس واجب شد راجع به ابرها بیشتر بخونم....
راستی ممنون از همه بابت نظراشون
8344.gif

موفق باشید

galagoola

Active Member
بعد باید بیای اینجا اعتراف کنیا........
ههه هه
پ خ رو چک کردم ... حالا یو برو چک کن
پس واجب شد راجع به ابرها بیشتر بخونم....
من خیلی وقت پیشا یه مطالبی رو در مورده ابرها خونده بودم و بیشترش از روی کتابای زمین شناسی رشته علوم تجربی بود
منتها چون کتابشو گیر نیاوردم دیگه نشد تفصیلی توضیح بدم
از یکی از دوستام هم که رشتش تجربی بود کتابشو خواستم ولی رفت انباریشونو گشت ولی پیدا نکرد
فلن

جدیدترین ارسال ها

بالا