Wrong Address

[REZA]

Member
سلام به همه
روز برفیتون به خیر
امیدوارم سرما نخورده باشید و حالتون خوب باشه
1995.gif

این کار مال یک ماه و نیم پیش هستش.یه دیجیتال پینتینگ ساده
4743.gif

ایده کار هم یه جایی دیده بودم(نمیگم کجا
4743.gif
ولی don میدونه:دی ) اما اون کار با استفاده از تکنیک ترکیب عکس بود!!!

یه توضیح هم در مورد خود کار بدم; اون بنده خدایی رو که میبینید یه کسی هستش مثل خود من.میخواسته بره کارت ورود به جلسش رو بگیره،آدرس اشتباه بهش دادن از آخر دنیا سر درآورده
1628.gif
....
به خاطر همین هم اسم کار رو گذاشتم Wrong_Address......!

نظراتون رو بگید،خوشحال میشم
1995.gif
.
موفق باشید

IndianBoy

Member
سلام
آسمونو ابراشو با حال اومدي حاليدم ....
كار زيبايي شده
ولي اين كوهش زيادي مصنوعي ميزنه ... نميدونم اصلا به من چه من كه از دیجیتال پینتینگ سر در نميارم ...

موفق باشي رفيق
يا علي

ايليا

arman665

Member
اين ديجيتال پينتينگ ديگه چه سيغه ايه جديدا مد شده ؟
كارها رو تركيب ميكنن ميگن ديجيتال پينتينگ ؟
من چون از زمان طراحي با مداد و قلم بودم زياد سر در نميارم اگه ميشه يه توضيحي بديد.
كارتم خوبه , بارك الله , خدا قوت

SEPINAZ

Active Member
سلام دوستم!
خيلي جالبه كارت،دوسش ميدارم... فقط كوهش زيادي صاف و (هموار) شده !
playboy.gif

(به اون آقائه بگو مواظب باشه نيوفته زمين! من هي بش گفتم نشنيد)
wink.gif

خسته نباشي.

[REZA]

Member
سلام
آسمونو ابراشو با حال اومدي حاليدم ....
كار زيبايي شده
ولي اين كوهش زيادي مصنوعي ميزنه ... نميدونم اصلا به من چه من كه از دیجیتال پینتینگ سر در نميارم ...

موفق باشي رفيق
يا علي
ايليا
ممنون برادر ایلیا
نظر لطفته،هر کاری کردم طبیعی نشد!!البته خیلی روش وقت نذاشته بودم(هرچند که اگه بیشتر هم وقت میذاشتم بهتر از این نمیشد :دی ).
موفق باشی
اين ديجيتال پينتينگ ديگه چه سيغه ايه جديدا مد شده ؟
كارها رو تركيب ميكنن ميگن ديجيتال پينتينگ ؟
من چون از زمان طراحي با مداد و قلم بودم زياد سر در نميارم اگه ميشه يه توضيحي بديد.
صیغه مفرد مذکر مخاطب
1508.gif

ترکیب؟!من که چیزی و با چیزی ترکیب نکردم:دی
نقاشی که توی رایانه انجام بشه که سبک های مختلفی هم داره.
اونی که شما میفرمائید مت پینتینگ هستش،یهنی توی کار از تکستچر یا عکس استفاده شده.ترکیبی از نقاشی دیجیتالی و عکس!
چیزه شناخته شده ای هستش...
1363.gif

كارتم خوبه , بارك الله , خدا قوت
ممنون و موفق باشید
سلام دوستم!
خيلي جالبه كارت،دوسش ميدارم...
خسته نباشي.
سلام دوست جان
ممنون،لطف دارید.
فقط كوهش زيادي صاف و (هموار) شده !
2283.gif

(به اون آقائه بگو مواظب باشه نيوفته زمين! من هي بش گفتم نشنيد)
1995.gif

موفق باشی

[SOBHAN]

Active Member
سلام
خسته نباشي .
اول از همه بگم كه كارت در نگاه اول خوب شده ....:) ولي در نگاه دقيق تر مي شه فهميد كه تپه طبيعي نيست
خط برخورد تپه و آسمون خيلي خوب در نيومده ....
همين .
موفق باشي.

deevart

Member
سلام داش رضا .. به نظر من واقعا عالی شده .. میدونی یک حسی به آدم دست میده .. که اون حسه خوب پیادش کردی
آفرین

galagoola

Active Member
خیلی باحاله
جاده رو خودت قبلن برا آقاهه کشیدی پس :دی
فقط آسمونش عمق نداره
فلن

[REZA]

Member
سلام
خسته نباشي .
اول از همه بگم كه كارت در نگاه اول خوب شده .... ولي در نگاه دقيق تر مي شه فهميد كه تپه طبيعي نيست
خط برخورد تپه و آسمون خيلي خوب در نيومده ....
همين .
موفق باشي.
سلام
در مورد تپه درسته...حق باشماست.
ممنون از نظر خوبت.
موفق باشی دوست من
سلام داش رضا .. به نظر من واقعا عالی شده .. میدونی یک حسی به آدم دست میده .. که اون حسه خوب پیادش کردی
آفرین
به...آقا رضای گل،چطوری تو پسر؟یادی از ما نمیکنی؟! :دی
خوشحالم که حس کار رو گرفتی
ممنون بابت نظر.موفق باشی:rose:
خیلی باحاله
جاده رو خودت قبلن برا آقاهه کشیدی پس :دی
فلن
سلام خدمت استاد خودم
احوال شما؟!
جاده رو! :دی یه جورایی آره
1493.gif

فقط آسمونش عمق نداره
اوستا یه متر بسه؟!
1482.gif

راستش منظورت رو از عمق درست متوجه نشدم
1632.gif
؟؟!!!!
قربون یو.
موفق باشید

leili1

Active Member
سلام رضا
snow_fight.gif

با اینکه تجربه زیادی در دیجیتال پینتینگ ندارم
cold.gif

ولی خیلی خوب شده
heavy_clothes.gif

با نظر بچه هاهم موافقم
skiing.gif

MeyGraph

دستیار مدیر انجمن گرافیک وکتوری
می شد بیشتر روی عمق و ارتفاع اون تپه! کار کرد .

در کل عالی شده بخصوص ابرها .البته فکر میکنم اون آقاهه توی لایه استراتوسفر باشه !! :دی

موفق باشی.

black_man

Member
سادگی تکستچرها / چرکی زمین و آسمون / افتادن سایه روی خط جاده /کنتراست شدید بین زمین و آسمون / به سیاهی رفتن ته جاده از نکات فوق العاده کارت هست که خیلی به مفهوم بی هدفی و نا امیدی (و تنهایی) کارت (از دید من) کمک کرده .
تنها نقطه ضعفش محدود کردن وسعت آسمون با سیاهی های اطراف کادرت (که میدونم به قصد فریم گزاشتیشون) هست که توی زمین تاثیر + و توی آسمون تاثیر - گزاشته .

با بعد و عمق و ... موافق نیستم چون به نظر من با مفهوم کار ممکن ناسازگار باشه ولی از نظر تکنیک ممکن به کارت کمک کنه.

در کل یکی از فوق العاده ترین کارهایی که تا حالا دیدم همین بود .
آفرین ...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سادگی تکستچرها / چرکی زمین و آسمون / افتادن سایه روی خط جاده /کنتراست شدید بین زمین و آسمون / به سیاهی رفتن ته جاده از نکات فوق العاده کارت هست که خیلی به مفهوم بی هدفی و نا امیدی (و تنهایی) کارت (از دید من) کمک کرده .
تنها نقطه ضعفش محدود کردن وسعت آسمون با سیاهی های اطراف کادرت (که میدونم به قصد فریم گزاشتیشون) هست که توی زمین تاثیر + و توی آسمون تاثیر - گزاشته .

با بعد و عمق و ... موافق نیستم چون به نظر من با مفهوم کار ممکن ناسازگار باشه ولی از نظر تکنیک ممکن به کارت کمک کنه.

در کل یکی از فوق العاده ترین کارهایی که تا حالا دیدم همین بود .
آفرین ...

منم با نظر محسن موافقم.

نکات خوبی رو اشاره کرد.

اتفاقا من از مرز بین تپه و آسمون با اینکه بقول بعضی از بچه ها جای کار داره ولی خیلی خوشم اومد.

همین نامنظمی ها باعث میشه که حس اون آدم رو بیننده درک کنه.

بنظرم قصد اصلی این کار اصلا به رخ کشیدن هنر دیجیتال پیتینگ نبوده.

قصدش منتقل کردن اون حس بی هدفی و اشتباه رفتن راه و ... بوده و این رو از روی عناصری مثل آسمون و خط مرز بین تپه و آسمون و اون راه پیچ خورده و ... میشه براحتی حس کرد.

واقعا بهت تبریک میگم رضا چون بنظر منم یه کار واقعا عالی و بدون نقص شده.

حتی به نظر من اون سیاهی های استفاده شده تو آسمون هم یه جور حس بی انتها رسیدن و نشون میده. اگر قرار بود آسمون از دید اون کاراکتر بی انتها باشه دیگه حس تنهایی و بی هدفی و به انتهای راه رسیدن بهش دست نمیداد و امیدوار میشد!

با اجازت طرحت رو میذارم تو تاپ گالری.

Erfan

Active Member
سلام رضا جان ...

کار قشنگی شده ... من خیلی خوشم اومد ... منم یه بار یه قضیه اینجوری داشتم!! یعنی میخواستم برم جایی سر از یه جای دیگه در آوردم ...

هر چند که توی این زمینه دیجیتال پینتینگ هیچ تجربه ای ندارم ولی خیلی خیلی قشنگ شده ..

موفق باشید.
عرفان

NAKOOT

Well-Known Member
این سبک رو کلا دوست دارم، در عین سادگی آدم رو می بره توی حال و هوای دیگه ...
یعنی راحت حسی که باید به بیننده بده رو القا می کنه ...
کارت عالی شده مرد ...

[REZA]

Member
می شد بیشتر روی عمق و ارتفاع اون تپه! کار کرد .
در کل عالی شده بخصوص ابرها .البته فکر میکنم اون آقاهه توی لایه استراتوسفر باشه !! :دی
سلام
ممنون،با ضعف طراحی تپه ها موافقم،چون روشون کم کار کردم.
در هر حال ممنون.
سادگی تکستچرها / چرکی زمین و آسمون / افتادن سایه روی خط جاده /کنتراست شدید بین زمین و آسمون / به سیاهی رفتن ته جاده از نکات فوق العاده کارت هست که خیلی به مفهوم بی هدفی و نا امیدی (و تنهایی) کارت (از دید من) کمک کرده .تنها نقطه ضعفش محدود کردن وسعت آسمون با سیاهی های اطراف کادرت (که میدونم به قصد فریم گزاشتیشون) هست که توی زمین تاثیر + و توی آسمون تاثیر - گزاشته .
در کل یکی از فوق العاده ترین کارهایی که تا حالا دیدم همین بود . آفرین ...
سلام آقا محسن
ممنون،شما لطف دارید.
درمورد سیاهی کار هم سارا جان درست فرمودند.چون شروع راه معلوم نیست نمیخواستم انتهایی هم براش مشخص کنم.
در حقیقت هدفم نامحدود کردن آسمون با استفاده از رفتن تو سیاهی بود....که از دید من به مبهم شدن کار کمک کرد.
در هر حال شما استادهستید و ما شاگرد، خیلی ممنون بابت نظرتون
موفق باشید
منم با نظر محسن موافقم.
نکات خوبی رو اشاره کرد.
اتفاقا من از مرز بین تپه و آسمون با اینکه بقول بعضی از بچه ها جای کار داره ولی خیلی خوشم اومد.
همین نامنظمی ها باعث میشه که حس اون آدم رو بیننده درک کنه.
بنظرم قصد اصلی این کار اصلا به رخ کشیدن هنر دیجیتال پیتینگ نبوده.
قصدش منتقل کردن اون حس بی هدفی و اشتباه رفتن راه و ... بوده و این رو از روی عناصری مثل آسمون و خط مرز بین تپه و آسمون و اون راه پیچ خورده و ... میشه براحتی حس کرد.
واقعا بهت تبریک میگم رضا چون بنظر منم یه کار واقعا عالی و بدون نقص شده.
حتی به نظر من اون سیاهی های استفاده شده تو آسمون هم یه جور حس بی انتها رسیدن و نشون میده. اگر قرار بود آسمون از دید اون کاراکتر بی انتها باشه دیگه حس تنهایی و بی هدفی و به انتهای راه رسیدن بهش دست نمیداد و امیدوار میشد!
سلام سارا خانم
راستش من میخواستم هر کاری بکنم تا کار مبهم تر بشه، اول یه مه ایجاد کردم که دیدم به کار نمیخوره...بعد یه لایه سبز دور تپه ایجاد کردم با اپاسیتی کم.به نظرم همین لایه کار اون مه رو انجام داد:دی
ممنون سارا جان شما همیشه به من لطف دارید.
با اجازت طرحت رو میذارم تو تاپ گالری.
خیلی خیلی ممنون،خوشحالم کردید.
ممنون و موفق باشید
سلام رضا جان ...
کار قشنگی شده ... من خیلی خوشم اومد ... منم یه بار یه قضیه اینجوری داشتم!! یعنی میخواستم برم جایی سر از یه جای دیگه در آوردم ...
هر چند که توی این زمینه دیجیتال پینتینگ هیچ تجربه ای ندارم ولی خیلی خیلی قشنگ شده ..
سلام محمد جان
خیلی ممنونم ازت.بابا شما که خودت استاد مایی:wink:
ممنون و موفق باشی

[REZA]

Member
این سبک رو کلا دوست دارم، در عین سادگی آدم رو می بره توی حال و هوای دیگه ...یعنی راحت حسی که باید به بیننده بده رو القا می کنه ...کارت عالی شده مرد ...
سلام آقا شهرام
احوال استاد خودمون چطوره؟!
شهرام باورت میشه با دیدن یه عکس رفتم توی این سبک؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی ممنون ،نظر لطفت.
موفق باشی

memol_515

Active Member
چطوري رضا؟
از اون طرح هايي زدي كه من به شدت باهاش ميرم تو آسمون هاااا! خيلي طرح خوبي شده. ايده اش مال هرجا هست، مهم نيست، مهم اينه كه تو گرفتيش...
به نظرم آسمونت يكم حالت تيره هم به خودش بگيره، حس كار رو بالاتر ميبره. خودت ميدوني:)

موفق باشي

[REZA]

Member
چطوري رضا؟ از اون طرح هايي زدي كه من به شدت باهاش ميرم تو آسمون هاااا! خيلي طرح خوبي شده. ايده اش مال هرجا هست، مهم نيست، مهم اينه كه تو گرفتيش...به نظرم آسمونت يكم حالت تيره هم به خودش بگيره، حس كار رو بالاتر ميبره. خودت ميدوني
موفق باشي
سلام بانو مائده، احوال شما؟!
زنده ايم شکر....
ممنون بابت نظر قشنگت
موفق باشي
1995.gif

ابی جان به نظر من کارت خیلی عالی شده ...موفق باشی بای
مرسی احد جان،لطف داری
شما هم موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا