Workshop - حمید رضا آقاجانی و مهران خدایی - 3DsMax - Maya - ZBrush - Vray - MentalRay

شاید موضوع رو عوض کنیم به ایده ها رای بدید .

• مجموع رای دهندگان
    20

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
دوستان عزیز
1 - ما از صبح قرار بوده رندر بزنیم اما خیلی مشکل پیش اومده ، واقعا این تریدی مکس تو کارهای یکم سنگین ادم رو دیونه میکنه
شاید نرسیم تازه شروع کردیم به رندر !!!

2 - به دلیل کمبود وقت مجبور شدیم 60 درصد از کیقیت کار کم کنیم ... دیتیل هارو کم کردیم و ...
اما بعد از مسابقه یحتمل کامل رو میسازیم ...

Mehran coyote

Well-Known Member
مرسی دوستان
مشکل داشت دیگه
دیروز تا ساعت 4 ما به کوب چشم به مانیتور کار میکردیم
حمید دیشب ساعت 4 تازه مشکلو فهمید از چیه
تا شب اون ها هم آپ میشه
منتظر باشید

Mehran coyote

Well-Known Member
مهران و حمید ....آفرین ماشاالله خیلی خیلی زحمت کشیدید واقعا توی یه ماه خیلی حرفه اونم با این کیفیت دمتون گرم:rose:

مرسی مجتبی جون
مشکلات زیاد بود ولی امیدومونو از دست ندادیم
منو حمید تو امتحانات پایان ترم اصا فکرشو نمیکردیم بتونیم کارو ببندیم
دیگه با کمک خدا و فرصتی که فرشید داد ما زورمونو زدیم و این هم نتیجه کار شد اگه بد شده دیگه ببخشید :د

پست اول یک ساعت پیش آپدیت شد و کارو بستیم رفت
از همه ی دوستان که کارو دنبال میکردن ممنونم :rose:

arminAnim

کاربر متخصص
بلاخره رسیدم آخرش!
چی بگم! خیلی زحمت کشیدین. البته چون من دنبال کننده ی این پُست نبودم یکم روند کارتون رو نمی دونم اینکه بعضی سمپل هایی که گذاشتین گرافیک و سبکش فرق داره (داخل نجاری با کلبه و اون کاراکتر خاص باهم فرق دارن خیلی اما ظاهرا تغییر کرده و یکیشون حذف شده) در کل حس و حال خوبی داره . نما بندی های آپدیت 4-5-6-7 خیلی خوب بودن معلومه یه گیمر خفن توو تیمتون هست ;) . بازم خسته نباشید شما توی کارتون خیلی جای پیشرفت دارید. متاسفانه ما که چیزی بنام انیمیشن نداریم اما توی بازی سازی قطعا با این پیشرفت در بین حرفه ای ها جای خواهید داشت.

Keep it front page

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
بلاخره رسیدم آخرش!
چی بگم! خیلی زحمت کشیدین. البته چون من دنبال کننده ی این پُست نبودم یکم روند کارتون رو نمی دونم اینکه بعضی سمپل هایی که گذاشتین گرافیک و سبکش فرق داره (داخل نجاری با کلبه و اون کاراکتر خاص باهم فرق دارن خیلی اما ظاهرا تغییر کرده و یکیشون حذف شده) در کل حس و حال خوبی داره . نما بندی های آپدیت 4-5-6-7 خیلی خوب بودن معلومه یه گیمر خفن توو تیمتون هست ;) . بازم خسته نباشید شما توی کارتون خیلی جای پیشرفت دارید. متاسفانه ما که چیزی بنام انیمیشن نداریم اما توی بازی سازی قطعا با این پیشرفت در بین حرفه ای ها جای خواهید داشت.

Keep it front page

ممنون امین جان قابل دونستی ، وقت گذاشتی و این همه پیج رو دیدی !! :دی:green:
ما یک ماه اول رو داشتیم فانتزی کار میکردیم یهو تغییرش دادیم !
مرسی شما لطف داری ، چی گیمر ؟ کی ؟ کجـــا ؟ من که نبودم ؟:soot::-<

نمابندی ها میومد خودش دیگـــه دست من که نبود ! او ساتور و ...
شما هم خسته نباشید ، 30 پیج کم نیست ! :lol::rose:
متاسفانه ما که چیزی بنام انیمیشن نداریم اما توی بازی سازی قطعا با این پیشرفت در بین حرفه ای ها جای خواهید داشت.
امیدوارم و بسیــــــــــــار بسیــــار ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا