Workshop - حمید رضا آقاجانی و مهران خدایی - 3DsMax - Maya - ZBrush - Vray - MentalRay

شاید موضوع رو عوض کنیم به ایده ها رای بدید .

• مجموع رای دهندگان
    20

Mehran coyote

Well-Known Member
کم کم اخرای کاره
مشکلی که پیش اومد وقتو نابود کرد :-?
من و حمید امتحاناتمون شروع شده
من الان امتحاناته عملیم هست 2 تاشو تا حالا دادم
از 31 ام تشریحیا شروع میشه و اگه وقت ندن واسه مسابقه احتمالا کار نرسه

برین تاپیک بقلی درخواست افزایش زمان بدین :green:

abbasi_0912

Active Member
کم کم اخرای کاره
مشکلی که پیش اومد وقتو نابود کرد :-?
من و حمید امتحاناتمون شروع شده
من الان امتحاناته عملیم هست 2 تاشو تا حالا دادم
از 31 ام تشریحیا شروع میشه و اگه وقت ندن واسه مسابقه احتمالا کار نرسه

برین تاپیک بقلی درخواست افزایش زمان بدین :green:

موافقم، اما من موندم شما از همه جلوتر هستید و از همه زودتر شروع کردید چرا زمان نیاز دارید

من بیشتر الان مشکل زمان برای تکسچر دارم، میترسم اگر بخوام زیاد روی تکسچرها وقت بزارم کار تمام نشه
و مشکل بعدی Ram هست، هرچی به پایان کار داریم نزدیک میشیم صحنه به رم بیشتری نیاز داره، امیدوارم اخر کار به مشکل بر نخوریم

abbasi_0912

Active Member
من مهران تازه میخواستیم انیمیشن بزنیم دیگه الان به همون شاتشم نمیرسیم :cry:

نمیدونم چی بگم، کار شما فقط یک f9 نیاز داره این جوری میگید
شاید کار رو تمام کردید برای خراب نشدن روحیه ما اینها رو مینویسید، اگر اینطوریه دمتون گرم خدا خیرتون بده

Mehran coyote

Well-Known Member
موافقم، اما من موندم شما از همه جلوتر هستید و از همه زودتر شروع کردید چرا زمان نیاز دارید

من بیشتر الان مشکل زمان برای تکسچر دارم، میترسم اگر بخوام زیاد روی تکسچرها وقت بزارم کار تمام نشه
و مشکل بعدی Ram هست، هرچی به پایان کار داریم نزدیک میشیم صحنه به رم بیشتری نیاز داره، امیدوارم اخر کار به مشکل بر نخوریم
اگه ssd داری بزن رو virtual کم نیاری اگه هم نداری که بازم virtual بزار ولی سرعتت کم میشه :د

نمیدونم چی بگم، کار شما فقط یک f9 نیاز داره این جوری میگید
شاید کار رو تمام کردید برای خراب نشدن روحیه ما اینها رو مینویسید، اگر اینطوریه دمتون گرم خدا خیرتون بده
کاش با یه f9 تموم بود
نه بابا الان 20 درصد صحنه تکسچر نشده و نورپردای هم مونده و شاید یکم تغییرات صحنه

کار که رندر شد تازه باید بشینیم سوتیها رو برطرف بکنیم

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام یه سوال !!
کی وقتی فرداش 2تا امتحان داره تا 4 صپ میشینه مکس کار میکنه؟:د
اقا مشکل فهمیدم ولی تقریبا غیرقابل حله
3 تا از ابجکت ها مشکل دارن و وقتی تو صحنه هستن مکس کرش میکنه ولی وقتی تنهایی ازشون رندر میگیرم بدون مشکل رندر میشن
ملافه و اره و خوده کاراکتر اصلی با هم مشکل دارن کافیه یکیشون تو صحنه کلی باشه کرش میکنه و ارور زیرو میده(این قدر سریع میرفت که فیلم گرفتم تا تونستم ارورش رو بگیرم)

crash%20max%20.jpg

با مکس 2012 و 2013 و 2014 با ورژن های مختلف vray هم تست کردیم ولی فرقی نداره

چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.1 ماهی نبودم بچه ها ترکوندین.من شرمنده حسام شدم بنده خدا خیلی زحمت کشید اما بد قولی من باعث شد نتونم در خدمتش باشم.
خیلی سرمون شرکت شلوغ شده.
خیلی کار قوی شده.اینجا خوبه اما مطمئنم اگه تو دنیا شیر بشه توی تاپ گالری ها جا میگیره

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
ممنون عارف جان ، اول خیلی خوش اومدی و اینکه دوم خیلی لطف داری اما این مشکلات که نصفون کرده ، جالبه این مشکل تو منتال و اریون و ... اینا نیست فقط ویری مشکل داره !
سیستم مهران که خیلی قویه اما بازم جواب نداد:sad:
نه بابا این کار رو چه به تاپ گالری اونوری ها ! :green:
مرسی خیلی لطف کردی :rose:

*farshid*

کاربر VIP
سلام ... خسته نباشید
لطفا پست اولتون رو با رندر های نهایی آپدیت کنید... و ذکر بفرمایید که کدام رندر نهاییست
عملا مسابقه تموم شده و رندر های پست اول به عنوان رندر نهایی جمع آوری میشه (حالا دو روز هم برای جمع بندی نهایی در نظر بگیرید 12 شب 2 خرداد کارا رو جمع میکنم)

جدیدترین ارسال ها

بالا