who is براي دومين هاي ir و دومين هاي ديگر

تا به حال تو سايت و فروم هاي بحث فارسي خيلي به دنبال يك who is گشته ام ولي تا به حال هيچ چيز فارسي به درد بخوري نديدم مثل اينكه تا به حال كسي به فكر فارسي سازي نيافتاده يا اينكه فارسي سازي خالي اين قضيه به درد نمي خوره چون بايد يه نفر كه وارد به زبان برنامه نويسي هست يه چيزي بنويسه كه توش جستجوي ir رو هم اضافه كنه.
تو سايت hotscrips.com يه چند تايي پيداكردم كه راحت قابليت فارسي شدن دارند و خيلي جالب اند با php, perl, asp و زبانهاي ديگر ولي خوب ايراد اساسي هموشون اينه كه هيچ كدام از آنها از دومين هاي ما پشتيباني نمي كنند .
مي خوام اينجا به بر و بچه هاي پر كار مجيد آنلايني پيشنهاد بدم كه يه پروزه راه بندازن و همين جا هم مسائل مربوط به اون رو پيگيري كنند و يه سيستم قابل نصب بروي هاست هاي php كه الان تو اكثريت هستند را بنويسند كه از دومين هايي كه تو ايران زياد استفاده ميشن پشتيباني كنه .
در ضمن من تو hotscript.com يه دونه به زبان php ديدم كه هر چه دومين با هاش سرچ مي كردي تو ديتابيس mysql ذخيره مي كرد و بعدها ادمين مي تونست اونها و نتايجشون رو ببينه.
اون رو تو اين پست پيوست كردم اگه كسي خواست يه نگاه بندازه .
اميدوارم بر و بچه هاي پر كار مجيد آنلايني اين موضوع را جدي بگيرند و چيزي رو كه خيلي ها به دنبالش هستند رو از نظرشون دور نگه ندارند.

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز قبل از ایجاد تاپیک جدید یکبار در انجمن ها جستجو کنید و تاپیک خودتون هم یک بار ارسال کنید !

من كه هرچي گشتم چيزي پيدا نكردم ميشه شما يه كمكي بكنيد چندتا از يافته هاي خودتون رو براي من و ديگر دوستان مشتاق قرار بديد در ضمن من يكبار اشتباهي فرستادم حالا پاكش كردم

آخرین ویرایش:
ولي هيچ كدام از جستحو هاي من و لينك شما هيچ اشاره اي به ir ندارد من چندين بار جستجوهاي مختلفي را براي ir انجام دادم
به هرحال من به دنبال يك برنامه كامل هستم .نه فقط راهنمايي

يكي اين موضوع رو جدي نگرفت !؟؟
متاسفم تو اين سايت واقعا عالي و حرفه اي بعيد به نظر مي رسيد.
خوب مشغله مديران زياد هست مثل هميشه. عادت داريم

جدیدترین ارسال ها

بالا