Wallpaper های مذهبی

besmeallah.png

سلام علیکم
دوستان لطفا نمونه کارهای مذهبی خودشون رو اینجا قرار بدن تا انشاالله همه استفاده کنند
تمام کارهای انجام شده با اسم عاشورا صلواتی می‌باشد

پیوست ها

• RASOOLAL.JPG
    RASOOLAL.JPG
    122.7 کیلوبایت · بازدیدها: 225
آخرین ویرایش:
عزیز جان خیلی زیباست لطف کن توضیح بیشتری برای طراحی عکس ها بده بصورت آموزشی باشه بهتره
در ضمن چه جوری از کلک استفاده کردی که کیفیت نوشته ات اینقدر خوب شده چون کلک توی xp خروجی نداره
با تشکر از شما

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوشحالم که بالاخره کارهای زیبای مذهبی رو هم در سایت میبینیم!

دوست عزیز اگر خواستید به مدیر انجمن اطلاع بدید که تاپیکتون رو به انجمن فتوشاپ منتقل کنه چون هم موضوع تاپیک شما بیشتر به انجمن فتوشاپ میخوره و هم کارهاتون اکثرا در فتوشاپه.

موفقیت باشید!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
باشه پس من از مدیر انجمن میخوام که تاپیکتون رو منتقل کنه به انجمن فتوشاپ فقط اسمش بنظر من باید باشه نمونه کارهای من یا یه چیزی تو این مایه ها چون تمام کارهای شما مذهبی نیست.

mahdi2008

New Member
سلام دوست عزیز بهتر بک گراند های با حال از خانواده های ایرانی هم درست کنی
مثلا :
10 نفر بر سر یک قرص نان
و
1 نفر بر سر سفره ای رنگین با 10 مدل غذا
دوست خوبم بهتر نیست اول از تصاویر زندگی خودمان شروع کنیم تا از تصاویر نزاد های دیگر.
باز هم ممنون

mahdi2008 گفت:
سلام دوست عزیز بهتر بک گراند های با حال از خانواده های ایرانی هم درست کنی
مثلا :
10 نفر بر سر یک قرص نان
و
1 نفر بر سر سفره ای رنگین با 10 مدل غذا
دوست خوبم بهتر نیست اول از تصاویر زندگی خودمان شروع کنیم تا از تصاویر نزاد های دیگر.
باز هم ممنون
جدیدا مگر ظلم هم مرز دارد ؟ درست است در کنار ما هم مشکلاتی هست ، اما جنگ و خونریزی که نیست ... سه روز که دویست سیصد مسلمان کشته اند ... ؟ سالهاست که روزانه مسلمان می کشند ...شما کجائید ؟ حتما باید نوبت ما هم برسد تا درد را حس کنید ؟

پیامبر اکرم (ص) » اگر فردی از شما صبح را آغاز کند و به امور مسلمانان اهتمام نورزد ، مسلمان نیست .
پیامبر اکرم (ص) » اگر فردی صدای فریاد مسلمان دیگری را برای کمک بشنود ، و به فریاد او نرسد ، مسلمان نیست .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا