[video] ویدئوی جدید اینطوریا برای -- روز زن

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
ای جااان،لذت بردم
کاش یه کم بیستر بهش شاخ و برگ میدادید،اما خیلی خوب شده بود
خستگی یه شبه سخت رو از تنمون بیرون برد
تبریک:rose:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
این کار و کار قبلی که گذاشتید هر دو جالب بودن.

واسم جالبه بدونم دلیلتون واسه کار کردن رو چنین موضوعاتی چیه؟ همینجوری محض کنجکاوی سوال میکنم،طبیعا این کارها رو برای جایی هم که انجام ندادید بخواید پول بگیرید

shirini_forush

Well-Known Member
این کار و کار قبلی که گذاشتید هر دو جالب بودن.

واسم جالبه بدونم دلیلتون واسه کار کردن رو چنین موضوعاتی چیه؟ همینجوری محض کنجکاوی سوال میکنم،طبیعا این کارها رو برای جایی هم که انجام ندادید بخواید پول بگیرید

مرسی.

من کلا به کار رسانه و کار هنری علاقه دارم.
تا حالا هفت هشت تا وبلاگ داشتم که توش شعر هامو یا متن هامو میذاشتم و تو همشون دوستای خوبی پیدا کردم.
اما تجربه بهم نشون داد ایرانیا حال خوندن ندارن.
اینه که زدم تو کار ویدئو.

شغلم چیز دیگه ای هست.

ممنونم بازم :)

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام،خوبی مهندس؟صبحت بخیر
کاملا مشخصه ادبیات خوبی دارید توی کار
منظورم از شاخ و برگدان، پرداختن به جزئیاته،ببینید به طور مثال میگم واسه همین مورف شدن خط ها میتونید یه داینامیکی بذارید،مثلا وقتی تبدیل میشه یه سری ضایعاتش اضافه بیاد و بریزه زمین
توی موشن گرافیک های خارجی از این دست ریزه کاری ها زیاد دیده میشه،شاید به چشم نیان هیچ وقت اما واسه انتقال حس و حال بیشتر کمک میکنه
جدا ادامه بدید کارتون رو،مطئنم با یه مقدار دیدن نمونه کارای خوب میتونید یه موشن گرافیست تمام عیار بشید
آرزوی موفقیت دارم واستون

shirini_forush

Well-Known Member
سلام،خوبی مهندس؟صبحت بخیر
کاملا مشخصه ادبیات خوبی دارید توی کار
منظورم از شاخ و برگدان، پرداختن به جزئیاته،ببینید به طور مثال میگم واسه همین مورف شدن خط ها میتونید یه داینامیکی بذارید،مثلا وقتی تبدیل میشه یه سری ضایعاتش اضافه بیاد و بریزه زمین
توی موشن گرافیک های خارجی از این دست ریزه کاری ها زیاد دیده میشه،شاید به چشم نیان هیچ وقت اما واسه انتقال حس و حال بیشتر کمک میکنه
جدا ادامه بدید کارتون رو،مطئنم با یه مقدار دیدن نمونه کارای خوب میتونید یه موشن گرافیست تمام عیار بشید
آرزوی موفقیت دارم واستون

سلام

خیلی نظر مفیدی بود.. ممنونم.

البته میدونید، یکم سعی کردم این کارو بکنم. مثلا توی "سرخه مثل شراب" اول اون طرح گیلاس (گلاس) نبود. که اضافه کردم که بیشتر مشخص باشه که داره میریزه تو گیلاس.
ولی خیلی با حرفتون موافقم. تو چند تا موشن خارجی هم از این ریزکاری ها دیدم خیلی صفا کردم.

بیشترش برمیگرده به تجربه و دانش کم و این که دست تنها هستم.
ایشالا دستم که روون تر بشه به این سمت که گفتید میرم. الان باید یکمی در کنار کیفیت به سریع کار کردن اهمیت بدم چون اول کارمونه.

khoushechin

Well-Known Member
جالب بود!
منتظر صداتون بودم! که نبود
عالی شده ولی خیلی ساده است البته سادگیش هم خوبه ها ولی ...
بعضی جاهاش سریع رد میشد و قابل خوندن نبود البته اینو هم میدونم که با صدا باید مچ میشدن ولی میشد بهتر از اینا کار کرد.
کار قبلبتون رو بیشتر میپسندم.

shirini_forush

Well-Known Member
جالب بود!
منتظر صداتون بودم! که نبود
عالی شده ولی خیلی ساده است البته سادگیش هم خوبه ها ولی ...
بعضی جاهاش سریع رد میشد و قابل خوندن نبود البته اینو هم میدونم که با صدا باید مچ میشدن ولی میشد بهتر از اینا کار کرد.
کار قبلبتون رو بیشتر میپسندم.

مرسی
ایشالا تو کارای بعدی صدای نازم رو باز هم میشنوید :green:

و سعی میکنم تو کارای بعدی به زمانبندی و اینا بیشتر دقت کنم.
خیلی ممنون

yas_d

Member
سلام رفیق
میدونی جدا گل کاشتی‌ به شدت لذت بردم
یه پیشنهاد
حتما حتما حتما نرم افزار Cinema4D رو یاد بگیر
مطمنم اگه یادش بگیری کار هاییو می‌سازی که تک هستن
حتما رو پیشنهادم فکر کن:rose:
Keep it up

massomeh1

Member
من هم کار شما رو دیدم خوشم اومد راستش بامزه بود اما بعضی جملات خیلی سریع رد میشد نمی تونستم کامل بخونم .امیدوارم در کارهای بعدی بطور قابل توجهی پیشرفت داشته باشی دوست عزیز.
البته یک چیزی رو باید اضافه کنم من بدون گوش دادن به موزیک اونو دیدم اما با موزیک راستش از موزیکش راضی نبودم چون روی اعصاب آدم راه می ره خیلی ریتمش آزاردهنده و یکنواخت است اما تکنیک موشن گرافیک که بکار بردی خوبه به هرحال موفق باشی. نظرم رو گفتم امیدوارم ناراحت نشده باشی قصد جسارت نداشتم .

آخرین ویرایش:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام دوست عزیز بسیار موشن گرافیک دیدنی بود مخصوصا که به حال هوای این روزای ما ها هم میخوره

بابت زحمتی که کشیدی اولا ممنون

ثانیا برای اون قسمت موها رو با چی کار کرده بودی؟

shirini_forush

Well-Known Member
سلام رفیق
میدونی جدا گل کاشتی‌ به شدت لذت بردم
یه پیشنهاد
حتما حتما حتما نرم افزار Cinema4D رو یاد بگیر
مطمنم اگه یادش بگیری کار هاییو می‌سازی که تک هستن
حتما رو پیشنهادم فکر کن:rose:
Keep it up

مرسی. خیلی خیلی :)

راستش اصلا قرار نبود کار انیمیشن این ویدئوبلاگ رو من انجام بدم. قرار بود من نویسنده و کارگردان باشم.
بعد یه بار رفتم بالا سر انیماتور یکم کمکش کردم. گفت بیا خودت بهتر و سریع تر انجام میدی. دیگه افتاد دوش خودم.

به حرف شما هم چند وقت پیش رسیدم. توی برنامم گذاشتم سینما4دی رو. لینداشو گذاشتم دانلود شه میزنم تو گوشش بعدا.

shirini_forush

Well-Known Member
من هم کار شما رو دیدم خوشم اومد راستش بامزه بود اما بعضی جملات خیلی سریع رد میشد نمی تونستم کامل بخونم .امیدوارم در کارهای بعدی بطور قابل توجهی پیشرفت داشته باشی دوست عزیز.
البته یک چیزی رو باید اضافه کنم من بدون گوش دادن به موزیک اونو دیدم اما با موزیک راستش از موزیکش راضی نبودم چون روی اعصاب آدم راه می ره خیلی ریتمش آزاردهنده و یکنواخت است اما تکنیک موشن گرافیک که بکار بردی خوبه به هرحال موفق باشی. نظرم رو گفتم امیدوارم ناراحت نشده باشی قصد جسارت نداشتم .

خیلی ممنونم که دیدید و نظر گذاشتید.

سریع بودنش رو دوستان هم گفتن. ممنونم.

در مورد آهنگ، امیدوارم دکتر افشار یه وقت مجیدآنلاین نیاد، وگرنه دلش میشکنه :green:
آهنگ رو باید نوشید. قطره قطره شو. به خصوص سبک فلامنکوی گیتار سبکی نیست که بدون حوصله گذاشتن بشه باهاش ارتباط برقرار کرد. باید بهش گوش جان سپرد (مثل آوای ملکوتی اذان :green:)

shirini_forush

Well-Known Member
سلام دوست عزیز بسیار موشن گرافیک دیدنی بود مخصوصا که به حال هوای این روزای ما ها هم میخوره

بابت زحمتی که کشیدی اولا ممنون

ثانیا برای اون قسمت موها رو با چی کار کرده بودی؟

سلام آقا سهیل عزیز.

منم کارایی که شما توی انجمن گذاشتید رو خیلی دوست دارم. دانلود کردم و گاهی میبینم.

برای موها یه ماسک رو با 3D Stroke مجموعه Trapcode انیمیت کردم بعد با Echospace همین مجموعه تکرارش کردم. کلا کار خیلی سطح پایینه :lol:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
برای موها یه ماسک رو با 3D Stroke مجموعه Trapcode انیمیت کردم بعد با Echospace همین مجموعه تکرارش کردم. کلا کار خیلی سطح پایینه

من تبلیغ آپولونیا کالج رو میدیم همش میگفتم این قسمتش با Echospace هست مطمئن نب.ئم شما هم همین کارو کردی برا همین خیلی ممنون که گفتی استرسم کم شد

shirini_forush

Well-Known Member
من تبلیغ آپولونیا کالج رو میدیم همش میگفتم این قسمتش با Echospace هست مطمئن نب.ئم شما هم همین کارو کردی برا همین خیلی ممنون که گفتی استرسم کم شد

تو یوتوب سرچ کردم برای آپولونیا کالج، پیدا نکردم اینی که گفتیدو. اینه که نمیدونم اونا رو.

جدیدترین ارسال ها

بالا