VFX With Houdini

mixepilm

Member
دوستان عزیز و گرامی، بنده روزی که خواستم این تاپیک رو بزنم،بدلیل اینکه من مایا کار میکرد،و توی مایا فعالیتم به دینامیک و VFX محدود میشد،تصمیم گرفتم اینجا پستم رو قرار بدم چون انجمنی واسه Houdini وجود نداره،فکر میکنم جواب یکی از کامنت های بچه ها رو داده باشم!

موضوع دیگه اینکه من اصلا اهل بحث کردن یا خدایی نکرده بی احترامی به شخص خاصی نیستم. ولی از روزی که این پست رو زدم فکر میکردم مثل تاپیک های دیگه فقط یه جواب سر سری میگیرم و دیگه تاپیک بسته میشه و میره.... چون من قصدم از این تاپیک این بود که توانایی و قدرتش رو بسنجم وحالا مقایسه ای با نرم افزار های دیگه بشه تا سنجش کنم،چون همینطور که amin 4D عزیز و باقی دوستان اشاره کردن،من جنبه جلوه های ویژه رو مد نظر داشتم از این نرم افزار ،ولی حالا که نگاه میکنم میبینم اینقدر استقبال شد یا همه یه نظر مفید اینجا میدن،و در کنار هم داریم استفاده میکنیم، یه سری از بچه ها به نظر من نظرات مخرب میدن تا سازنده. جای اینکه به اصل موضوع بچسبیم داریم به فرعیات میریم. کَل کَل میکنیم،قدرتمون رو به رخ هم میکشیم یا بحث های دیگه که تو کامنت های قبلی واضح هستش !!!

بخدا درست نیست، من جوابم رو گرفتم و حالا دارم از اطلاعات دیگر دوستان مثل آقا شهریار و باقی عزیزان استفاده میکنم، پس حالا که اینقدر استقبال شده بیایم کمک کنیم ادامش بدیم،سعی کنیم براش یه انجمن راه بندازیم، خودتون هم میدونین توی انجمن های خارجی چطوری توی یه تاپیک بحث و تبادل نظر میکنن،ما از هر نظر با اونا تفاوت داریم...!!! قبول کنید، اینجا چند بار از موضوع اصلی خارج شدیم دوباره برگشتیم روی هدف. شخصی مثل شهریار یا Amin 4D حرفهای زیادی دارن واسه ارتقاع و کسب اطلاعات تو این برنامه.

سروران من،اینجا کسی جو زده نشد!!! کسی بَه بَه و چَه چَه نکرد، اینجا Fluid system مایا رو با Houdini و باقی نرم افزار ها مقایسه کردیم.

شخصی مثل جناب bubo3d که خودشون دستی در این کار و این شاخه از گرافیک کامپیوتری دارن، بهتر میدونن ، همچنین باقی دوستانی که واقعاً به شخصه از اطلاعاتشون استفاده کردم.

پس چقدر خوب میشد همه به این بحث کمک میکردن تا اینکه بحث های جانبی راه بندازن.

قصد جسارت به کسی نداشتم. امیدوارم بتونیم در کنار هم اطلاعات کسب کنیم. کسی که زمینه فعالیتش مشخص باشه مطمئنن از شاخه ای به شاخه دیگه نمیپره، اگر هم من از Houdini تاپیکی رو مطرح کردم چون قصد داشتم با یه برنامه قدرت مند دیگه ای آشنا شم که در کنار مایا توی شاخه VFX بهم کمک کنه.

شاد و سرافراز باشید دوستان،همچنان منتظر همکاریتون هستم.
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا