Vfx - matchmove

vfxproducer

New Member
پروژه های انجام شده جلوه های ویژه بصورت ترکیبی (رئال - انیمیشن )

1298331813.jpg

1298331899.jpg

سلام
منتظر نظرات شما دوستان عزیز درباره این پروژه هستم.

http://www.4shared.com/dir/_Y9_9ZH-/Amirsys.html
pass : promise:ali.m-nima.m

http://rapidshare.com/files/452349689/PROMISE_Ali.m_Ft_Nima.Madani.rar
زمان ما برای این کار خیلی کم بود شاید سرجم 1 ماه برای جلوه های ویژه و 2 روز پیش تولید - خوب اینم از سختی های کار که بعضی مواقع پیش میاد و نمیشه کاریش کرد
من هدفم از گذاشتن این پست صرفا بحث در مورد جلوه های بصری کار هستش که کار تیمی 3 نفر به سرپرستی خودم هست - اما دوستانی که در ابعاد دیگه کار نظر میدن محبت میکنن!
سخت افزارمون هم خدارو شکر خیلی خوب بود - حد اقل برای این پروژه - apple macpro 8-core 2.93 http://www.apple.com/macpro. زمان رندر هم زیاد طولی نکشید هر شات سی جی در حدود چند ساعت و کامپوزیت هم به همین صورت ولی بیشترین زمان رو روتوسکپی از ما گرفت که خیلی هم لرزش داشت ! ( دیگه هیچ وقت روتوسکپی نخواهم کرد :wink: )
راستی دیدن رزولوشن 2K این کار رو apple cinema display 24 یه چیز دیگه بود ! :shock:
باز هم اگر توضیحات دیگری دوستان خواستن من در خدمتم :rose:
(VFX Supervisor : Amir Begloo)
با تشکر

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من کلیپ چند روز پیش دیدم کار جالبی بود

ولی حرکت ارتیست ها را دوست نداشتم زیاد حرفه ای نبود البته از نظر کارهای که تو کار شده بود بد نبود :rose:

.:. soroosh .:.

Active Member
خب بالاخره این کلیپ را هم دیدم :دی
یادته یه لینک برام فرستادی دانلود کنم فک کنم حجمش بالای ۱ گیگ بود :دی من هم هر روز در انتظار دیدنش بودم و اتفاقا دیروز دوباره تو ایملهام به ایمیلت برخورد کردم و غصه خوردم :دی
از افکتها و کلا فضاسازی اون کاراکتر که لاغر هست و عینک نداره خیلی خوشم اومدم و به نظرم کاش تمام کلیپ را با همون حال و هوا کار میکردین.
صحنه ها و افکت های اون کاراکتر که عینک داشت به نظرم جالب نبود و کاملا مشخص بود که کامپوزیت شده، این را میگم چون صحنه های اون یکی دیگه هماهنگی خیلی زیادی داشت با نور خود کاراکتر و کلا زیبایی خاصی من درش میدیدم.
اما در کل خیلی عالی بود امیدوارم همیشه موفق باشین :rose:

hamed1star

Member
خیلی‌ کار جالبی‌ شده بود من یکی‌ دو بار دیدمش اگه یه کم کاراکتر‌ها بهتر فضا رو در میکردن کار واقعا تاپی‌ میشد اما در کًل خیلی‌ خوب بود .

موفق باشید

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
به به به :دی
147 مگ دانلود کردیم!
حدود 20-30 ثانیه فقط اکسترکت میشه! بقیش خرابه:green:
حداقل یه کم حجمش رو هم یه سایت درست مثل هات فایل ، فایل سرو ، رپیدشر ،آپلودینگ و... آپ کن
و اینکه من ایمان بهم گفت که موزیک ویدئو ئه!!!
صاحب تاپیک حداقل یکم توضبحات راجع به کارت میدادی...
موفق باشید:oops:

Simin Secret

Active Member
دادا حجم از این کمتر نبود واسمون بزاری:shock: دوستان هرکی دان کرده واسه ما حجمش رو کم کنه حاله دانلود ندارم(البته شوخی کردم):lol:

vfxproducer

New Member
سلام مجدد به دوستان عزیزم
ممنونم از نظرات شما ،برای این پروژه زمان خیلی کمی نسبت به حجم کاری داشتیم .
هدف بیشتر فضاسازی بودکه با موزیک همخونی داشته باشه ! (ایده پردازی و ترکیب رنگ cc)
این کار باredone فیلم برداری شده و کمترین حجم رو از یوتوب و رپید میتونین بگیرین البته اگه تو شبکه ماهواره ندیده باشین !
نظرات نسبت به حجم بازدید چرا کمه ؟ :)

آخرین ویرایش:

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

دوست عزیز خیلی خیلی خوش اومده.
بهتره کارو به دوستان جوری معرفی کنی که باهاش آشنا بشن و بتونن ببیننش.
من که هنو نتونستم کارتو ببینم؛ فعلاً فقط می تونم از عکساش لذت ببرم. نظر هم نمی تونم بدم.
واسه همینه یه سری شرایط واسهاین بخش درنظر گرفتیم تا کار دیده بشه.
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=96286

ما رو از دیدن این کار محروم نذار.

التماس دعا
یا علی

vfxproducer

New Member
سلام جمیعاً

دوست عزیز خیلی خیلی خوش اومده.
بهتره کارو به دوستان جوری معرفی کنی که باهاش آشنا بشن و بتونن ببیننش.
من که هنو نتونستم کارتو ببینم؛ فعلاً فقط می تونم از عکساش لذت ببرم. نظر هم نمی تونم بدم.
واسه همینه یه سری شرایط واسهاین بخش درنظر گرفتیم تا کار دیده بشه.
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=96286

ما رو از دیدن این کار محروم نذار.

التماس دعا
یا علی

سلام دوست من - لینک رپید رو از 150 مگ به 35 مگ تغییر دادم تا همه دوستان بتونن بگیرن و ببینن :rose:

vfxproducer

New Member
به به به :دی
147 مگ دانلود کردیم!
حدود 20-30 ثانیه فقط اکسترکت میشه! بقیش خرابه:green:
حداقل یه کم حجمش رو هم یه سایت درست مثل هات فایل ، فایل سرو ، رپیدشر ،آپلودینگ و... آپ کن
و اینکه من ایمان بهم گفت که موزیک ویدئو ئه!!!
صاحب تاپیک حداقل یکم توضبحات راجع به کارت میدادی...
موفق باشید:oops:

سلام رضا جان
برای شما و دوستان دیگه حجم فیل رپید رو از 150 به 35 مگ کاهش دادم تا راحت تر دانلود بشه و مشکلی هم نداره .
منتظر نظرت هستم :rose:

hosein0251

کارتون رو دیدم .
خیلی خوب کار شده بود .
از لحاظ کیفیت که معلومه وقتی با red one گرفته بشه حرفی برای گفتن نمی گذاره
از لحاظ vfx , matchmovie که بر عهده تو بوده باید گفت واقعا کارت عالی بود :paint:
معلومه که هم به نرم افزارهای سه بعدی و هم نرم افزارهای کامپوزیت تسلط زیادی داری . ایول:wink:

من نمونه های خارجی matchmovie خیلی دیدم که با pftrack , boujou و pfhoe , .... انجام دادن . ولی تا حالا تو یه کلیپ ایرانی ندیده بودم و فکر می کردم حالا حالاها مونده تا به اونوری ها برسیم . ولی انگار این فاصله داره کمتر و کمتر میشه (چه از لخاظ کیفیت و چه از لحاظ فنی و VFX ) و این خیلی خوبه :rose::):wink:
خود من با موکا خیلی ترک دو بعدی انجام دادم ولی چون 3d من ضعیفه فعلا نتونستم (اما دارم یه کارایی می کنم :wink:)

به هر حال خیلی خوب بود .
راستی بازم از کارات بزار
--------------------

به نظر شخصی خودم باید تا جایی که میشه سعی کرد تکنیکی رو که استفاده می کنی با موزیک و تکست جور در بیاد و یا به حال و هوای بازیگر بخوره . )
مثلا یه کاری که تکست dislove or love داره نباید تو ویدئوی اون کار actor برقصه یا ..... . چون جور در نمیاد .)

منم تا چند روز دیگه یه کار دیگم رو می گذارم .:paint:(البته از لحاظ VFX خیلی نخواستم تکنیکی کنم کار رو .)

موفق باشی :rose:

ر

آخرین ویرایش:

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

خیلی عالی بود. هیچ ایراد فنی ای نمی شه ازش گرفت.
اگه یه خورده از تأکید و اغراق کم کنی، جذابیتش بیشتر هم میشه.

تنها کمبود این جور کارا محتواس. الان مثل اینه که یه فرش دستباف ابریشم رو به عنوان زیرانداز روی خاک پهن کنی.
ولی بهترین جای استفاده از این فرش، توی اطاق پذیرائیه.

منتظر دیدن بقیه کارات هستیم.

التماس دعا
یا علی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ممنون که گفتید بیام نظر بدم.
البته دوستانی که کارشون فیلمسازی هست بهتر میتونن از نظر فنی بررسی کنن.
اما من چیزایی که به ذهنم رسید رو میگم.
از نظر کیفیت خروجی که واقعا عالی بود. تبریک میگم.
اما یکی دو مورد به عنوان یه بیننده ی عادی به چشمم خورد.
اولا اینکه کلا نماهای کلوز آپتون خیلی حرفه ای تر و جذاب تر از نماهای باز بودن.
مخصوصا کاراکتر لاغرتر خیلی بهتر نسبت به حرکات و اکت هاشون توجیه شده بودن.
دوم فضای کلی موزیک ویدئو بود که بنظرم با تکست و مفهوم لیریک خیلی همخونی نداشت.
هر دو ، یعنی هم فضا و هم لیریک خوب و قشنگ بودن ولی یکمی ناهماهنگی بینشون بود.
ولی خوب بین موسیقی کار با فضا هماهنگی خوبی بود.
موفق باشید. :rose:

Amin 4D

سلام امیر جان. ببخشید اینقد دیر نظر می دم :rose:
داداش، چرا در مورد کار هیچ توضیحی ندادی؟؟؟؟ حتما پست اولت رو ویرایش کن و توضیحات کاملی در مورد کار بگو. در مورد اینکه از چه Software هایی استفاده کردین؟ چند نفر روی کار کار کردین؟ شما خودت چی کارایی از کارو انجام دادی؟ زمان انجام پروزه چقدر بوده؟ زمان رندر و کامپوزیت و کلا توضیحات کاملی در مورد کارت بده. این طوری بهتر با خودت و کار آشنا می شیم و می تونیم بهتر در مورد کارت نظر بدیم.
خب حالا بریم در مورد کار نظر بدیم. :green:
اون گوی های بنفش خیلی خوب کار شدن، من که خیلی خوشم اومد ازشون. :rose:
اما اون هاله ی آبیه که توی فکر کنم تایم 1:45 بود برای من جالب نبود. شایدم به خاطر اینکه من پایین ترین کیفیت کار رو دیدم نظرم این بوده.
راستی اون زمین سفید اول کارت هم خیلی جالب شده به نظرم.چه جووریاس؟ 3D هست یا واقعیه؟؟؟ من می گم در مورد کار توضیح بده بشه بهتر نظر بدیم گوش نمی دی :mad:
در هر صورت که من کلا از خود ویدئو خیلی خوشم اومد، هر چند آهنگش برام جالب نبود :green:. ولی کار شما قابل تحسینه. تبریک آقا :rose:
ایشاا... کارای بعدیتون بهتر و زیبا تر باشه.
شاد باشید و موفق.

vfxproducer

New Member
سلام امیر جان. ببخشید اینقد دیر نظر می دم :rose:
داداش، چرا در مورد کار هیچ توضیحی ندادی؟؟؟؟ حتما پست اولت رو ویرایش کن و توضیحات کاملی در مورد کار بگو. در مورد اینکه از چه Software هایی استفاده کردین؟ چند نفر روی کار کار کردین؟ شما خودت چی کارایی از کارو انجام دادی؟ زمان انجام پروزه چقدر بوده؟ زمان رندر و کامپوزیت و کلا توضیحات کاملی در مورد کارت بده. این طوری بهتر با خودت و کار آشنا می شیم و می تونیم بهتر در مورد کارت نظر بدیم.
خب حالا بریم در مورد کار نظر بدیم. :green:
اون گوی های بنفش خیلی خوب کار شدن، من که خیلی خوشم اومد ازشون. :rose:
اما اون هاله ی آبیه که توی فکر کنم تایم 1:45 بود برای من جالب نبود. شایدم به خاطر اینکه من پایین ترین کیفیت کار رو دیدم نظرم این بوده.
راستی اون زمین سفید اول کارت هم خیلی جالب شده به نظرم.چه جووریاس؟ 3D هست یا واقعیه؟؟؟ من می گم در مورد کار توضیح بده بشه بهتر نظر بدیم گوش نمی دی :mad:
در هر صورت که من کلا از خود ویدئو خیلی خوشم اومد، هر چند آهنگش برام جالب نبود :green:. ولی کار شما قابل تحسینه. تبریک آقا :rose:
ایشاا... کارای بعدیتون بهتر و زیبا تر باشه.
شاد باشید و موفق.

سلام امین عزیزم - دوست خوب من

با توجه به صحبت های شما و دیگر دوستان پست اول ویرایش شد :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا