vBulletin

سلام دوستان عزيز امروز خيلي روز بدي بود امروز صبح كه ديدم سايتم بسته شده است من به سرورم زنگ زدم اون به من گفت كه شركت وبي به اون گفتن سايتم ليسك ندارد و سايتم را بايد ببندم م سايتم را بستن تا موقعي كه لسيك بگيرم اين تاپك را نوشتم كه بگويم بعد از بالا رفت امار سايت شما وبي سايت را مي بندد تا ليسيك بخريد پس نول نصب نكنيد با اجازه مجيد جون مدير كل سايت :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

انشالله براي هيچ كس اين مشكل ايجاد نشود

mnz2002

Member
مقصر خودتی
Powered by: vBulletin Version 3.6.2
اینا رو دست کاری میکردی تابلو بازی هنوز Powered by: vBulletin Version 3.7.0 نیومده نوشته بودی
Powered by: vBulletin Version 3.7.0 beta2

aldavood

Member
دروود ٰ جالب بود ...اما نکته جالب تر اینه که خیلی سایت هست که نال شده استفاده می کنه و هنوز.....!! فکر می کنم گزینشی باشه بسته شدن ها

morsoltany

Active Member
گزینشی در کار نیست . اگر کسی به سایت وی بی اطلاع بده تا ساپورت وی بی سایتی را پیدا کنه اون را می بنده ولی در مورد بعضی سایت ها که هنوز باز هستن و فعالیت می کنن بعضی از این سایت ها در سرورهای چین هستن ( که ما نیز در چین سرور داریم ) و این دیتاسنتر ها از نظر قانون کپی رایت مشکلی ندارن و مثل ایران کپی رایت = ....
در مورد سایتتون احتمالا کسی به وی بی اطلاع داده یا بازدید سایتتون خیلی بالا بوده .
اگر بخوای می تونی دامینت را موقتا عوض کنی تا سایتت بالا بیاد تا لیسانس را بخری

Parham

Well-Known Member
نمیدونم چند تا از این مشکلات باید ایجاد بشه تا به خودتون بیاید ! الان تنها راه تبدیل بانک اطلاعاتی‌ به SMF هستش ... :دی دیگه خیالت هم راحت هستش که هیچ مشکلی‌ برات ایجاد نمی‌شه !

MAJOR

Well-Known Member
ای بابا وی بی هم یه راست اومده سراغ تو از تو مهم تر نبود هزار تاشو من میشناسم که هنوز که هنوزه اون فایل کی جن رو هساتشونه و ادعا می کنن سیستمشون لایسنس هست ولی وی بی کاری با هاشون نداره به هر حال امان از این گروه مافیا که وی بی رو نال کردن

VAHID216

مدیر بازنشسته
ببینید دوستان vb هر سایتی رو که نال شده نصب می کنه می بنده به جز اون هایی که سرورهاشون در کشور هایی هست که کپی رایت بین المللی نیست مثلا ایران چین روسیه و الا آخر:) نه اینکه رو هوا:wink:
موفق باشید

thekhosrow

Member
خوب از كجا ميفهمه كه من از نسخه نال شده استفاده ميكنم يا اصلي !!؟

راه تشخيص‌!؟
108.gif

morsoltany

Active Member
اگر کسی اطلاع بده که سایت شما از نسخه نول شده استفاده می کنه یا سایتتان آنقدر بازدید داشته باشه که به راحتی پیدا بشه .

morsoltany

Active Member
کافیه یک نفر با شما دشمن بشه کافی است که بره تو سایت وی بی اعلام کنه همین تمومه .
ولی یک پیشنهاد دارم از چین بگیر
اگر خواستی سرور در چین دارم

Parham

Well-Known Member
'گزارش چي !؟ يعني ميرن ميبينن كه آيا اينو من خريدم يا نه !؟
يا گزارش يعني يه كد php چيزي هست تو بدنه سيستم !؟
خیر صفحه ای هستش که اونجا آدرس سایت را میدی که مثلا فلان سایت لایسنس نداره

آخرین ویرایش:
اره موقع نصب ادرس سایت و دینس و مشخصات سرور و سایت شما برای وبی ارسال می شود که البته سایت وبی یک سایت تنها نیست بلکه یک شرکت بزرگ است که بزرگترین طراحان پی اچ پی در ان کار می کنند و درست رسی زیادی به سرور های جهان دارند و می توانند در هنگام تخلف یک سرور ان را کلا حذف کنند و غیره یک پیشنهاد به مجید جون که به هیچ وج نگذارند وبی نول یا شبیه ان را از هر شکرتی را در سایت بگذارند و با متخلفین با شدت برخورد کنند

Parham

Well-Known Member
اره موقع نصب ادرس سایت و دینس و مشخصات سرور و سایت شما برای وبی ارسال می شود ...
البته وقتی‌ نسخه نال استفاده میکنی‌ هیچ کدوم از این حالت ها اتفاق نمیوفته !

VAHID216

مدیر بازنشسته
خوب این معلومه از کجا می فهمه که شما سیستمتون ثبت شده هست یا نه:D . وقتی شما کد اعتبار می گیری باید دامنه مورد نظر خودتون رو بگید بهش یا نامتون رو. وقتی نه اسم شما نه دامنتون رو در لیست خودش نمی بینی ، می فهمه که شما نال یا retail نصب کردید. البته گزارش ها هم تاثیر دارند.:)

$config['Database']['technicalemail'] = '[email protected]';

این در یکی از نسخه های نال شده است ولی باز زیاد هست از این چیز ها در وبی که اگر سایت شما به هر دلیلی یک بار ارور بزنه کندی سرور یا موقع اشتباه در نصب یا موقع که سرور شما قدرت وری زیاد نداشته باشد حتما ارور خواهد زد منظور من اگه در یک ثانیه مثلا 2000 نفر وارد سایت شوند و سرور شما همچین قدر تی نداشته باشد ارور خواهد داد و شرکت وبی دنبال همچین سایتهای می گردد
وبقیه کار را خودتن دیگه می دونید
پس دوست عزیز به خدا گول نال شده را نخورید چون همین نال شده بعضی مورد بیش امده که تا مدتی برنامه نویسی می شوند که بعد ارور دیتا می دهد
بحث زیاده ولی بحث خیلی خوبی است در اینجا راه افتاده است
مرسی از مدیران محترم این سایت که در این بحث ها شرکت می کنند

سلام
کسی لینک دانلود نسخه فارسی vBulletin رو داره بزاره ؟
ممنون از کسانی که کمک میکنن....

جدیدترین ارسال ها

بالا