انیمیشن Usa

Holmium

Member
سلام این اولین کاریه که تو مجید آنلاین می زارم
امیدوارم با نقدهاتون کمکم کنید
عکس سوله بک گراند تو اینترنت پیدا کردم
از action essential 2 هم برای جرقه ها استفاده کردم
کار تو C4D R13 و AE CS5 بسته شده
اگر هم سوالی بود در خدمتم
اینم لینکش: http://s1.picofile.com/file/7272924622/Untitled_1.avi.html

پیوست ها

• USA.jpg
    USA.jpg
    588.4 کیلوبایت · بازدیدها: 17
آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
کارتون خیلی خوب شده دوست عزیز
تنها مشکل خالی بودن سولس.اون usa رو بردار جاش یه چند تا دستگاه و ماشین بزار اون موقع یه جلوه دیگه ای پیدا می کنه
موفق باشی:rose:

Hamed

Active Member
سلام
مرد جون خسته نباشی..ولی دلم گرفت از اون کلمه...واسه ذره ذره این خاک خیلی ها خودشون رو فدا کردن...ایرانی...من مخالف نیستم ولی میگم چرا کلمه ایران نبود چرا امریکا؟؟؟بی خیال...

علی حق بود حقم با علی بود...

Holmium

Member
سلام
مرد جون خسته نباشی..ولی دلم گرفت از اون کلمه...واسه ذره ذره این خاک خیلی ها خودشون رو فدا کردن...ایرانی...من مخالف نیستم ولی میگم چرا کلمه ایران نبود چرا امریکا؟؟؟بی خیال...

علی حق بود حقم با علی بود...

سلام

ممنون از توجهتون.
اما فکر کنم که منظور من رو متوجه نشدید! عزیز.
این بخشی از یک انیمیشن کوتاهه که در حقیقت این امریکاست (ابرقدرت!) که داره فروریخته میشه
اشاره داره به تضعیف روز افزون قدرت اقتصادی و به اصطلاح ابرقدرتی امریکا ! ...

max vray

کاربر VIP
سلام دوست عزیز
کار خوب و شایسته ایی شده و ایده خوبی هم داشتی:paint:
اما دوتا مشکل کوچولو
1.خیلی تیکه ها راست گوشه هستن و این واسه فرو ریختن مناسب نیست .چون یک چیزی وقتی فرو می ریزه نا منظم قطعاتش اما اینا همه راست گوشه هستن.
2.usa اصلا سایه نداره!! باید سایش رو کف سوله دیده بشه.
در نهایت باید کل انیمیت دید تا بشه نظر درستی داد.
موفق و پیروز باشی:rose:

Holmium

Member
سلام دوست عزیز
کار خوب و شایسته ایی شده و ایده خوبی هم داشتی:paint:
اما دوتا مشکل کوچولو
1.خیلی تیکه ها راست گوشه هستن و این واسه فرو ریختن مناسب نیست .چون یک چیزی وقتی فرو می ریزه نا منظم قطعاتش اما اینا همه راست گوشه هستن.
2.usa اصلا سایه نداره!! باید سایش رو کف سوله دیده بشه.
در نهایت باید کل انیمیت دید تا بشه نظر درستی داد.
موفق و پیروز باشی:rose:

خیلی ممنون دوست من بابت نظرت
حرفت در مورد راست گوشه بودن تیکه ها درسته
اما در مورد سایه: چون نور از بالا می تابه سایه ای پشت جسم درست نمیشه

max vray

کاربر VIP
خیلی ممنون دوست من بابت نظرت
حرفت در مورد راست گوشه بودن تیکه ها درسته
اما در مورد سایه: چون نور از بالا می تابه سایه ای پشت جسم درست نمیشه
اگه نور از بالا هم باشه باز هم باید رو کف سایش باشه حتی اگه کاملا عمود باشه دقیقا زیرش میوفته

پیوست ها

• USA.jpg
    USA.jpg
    324.8 کیلوبایت · بازدیدها: 7

Holmium

Member
شاید نمی دونم چون از global illumination برای نورپزدازی استفاده کردم رو plane کف سایه ای ایجاد نشد به هر حال ممنون از زحمتی که کشیدی

madmaster_3d

Well-Known Member
holmum من با آمریکا مخالفم ولی تو هم توی توهمی و دوستان هم شاد هستند. :) یکم در مورد این freemason ها تحقیق کنید بعد چشماتون رو هم تو خونه که هستید باز کنید. دیگه بیشتر از این نیم تونم حرف بزنم.متسفانه تعصب چشم آدم رو کور میکنه.مخصوصا اگر چیزی هم این وسط به تو برسه . کاره قشنگی شده ولی این کع عکسه انیمیشنش کو؟

Holmium

Member
ممنون  alipower و اما بعد:
انیمیشن نشد آپ کنم
اما این وسط چی به من رسیده؟؟؟!!!
بیشتر در مورد توهم بنده توضیح می دید!!!
بهتره به جای شعار دادن و حرف های کلی به صورت منطقی و مستدل حرف بزنید تا بنده هم در صورت اشتباه از توهم در بیام!!!
تعصب به چی تو این طرح شما رو ناراحت کرده اگه بازش کنید استقبال می کنم
یاعلی

madmaster_3d

Well-Known Member
حاجی منظوم اون اقایی که میگه چرا امریکا زدیا ما آدم زیاد دادیم کشته شد. اولا من عموی خودم شهیده. دوما توهم اینکه ما پول کشورمون تو دنیا از در اخر سوم هستش. سیاسیش نکنیم ولی بی کاری و فساد و ...... خوب چشمامون رو باز کنیم. ببینیم بابا خودمون اون پایین هستیم. امریکا به ما چه آخه.(سیاست خیلی کثیفه). منظور منم که گفتم چیزی به ادم برسه منظورم شما نبودی. دوما اون قضیه فرماسون هم تحقیق کن بعد نشانه هاشونو ببین بعد بشین پای تلویزیون یکم شبکه عوض کن حال میده. من نمی تونم مستقیم سحبت کنم. شرمنده.در کل قضیه ررو کش ندیم بهتره. بیخیال :)

Holmium

Member
حاجی منظوم اون اقایی که میگه چرا امریکا زدیا ما آدم زیاد دادیم کشته شد. اولا من عموی خودم شهیده. دوما توهم اینکه ما پول کشورمون تو دنیا از در اخر سوم هستش. سیاسیش نکنیم ولی بی کاری و فساد و ...... خوب چشمامون رو باز کنیم. ببینیم بابا خودمون اون پایین هستیم. امریکا به ما چه آخه.(سیاست خیلی کثیفه). منظور منم که گفتم چیزی به ادم برسه منظورم شما نبودی. دوما اون قضیه فرماسون هم تحقیق کن بعد نشانه هاشونو ببین بعد بشین پای تلویزیون یکم شبکه عوض کن حال میده. من نمی تونم مستقیم سحبت کنم. شرمنده.در کل قضیه ررو کش ندیم بهتره. بیخیال :)

آقا ما مخلصیم این بحث های اعتقادی سر دراز داره نمی شه که شما تیکه بندازی بعد بگی بی خیال به هر حال من با شما مخالفم ولی ممنون می شم کارمو نقد فنی بکنید انیمیشن هم آپ شد نگاه کن نظر بده
یا علی مدد دوست من

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
جالب بود.
بیشترروی جزئیات تکست آمریکات کار کن و بیشتر بهش دیتل بده.
روی فروریختنم بهتره خرد شدن رو بهتر شبیه سازی کنی دوست من.
با چی شکستی جسمتو؟ با چه پلاگینی منظورمه.
در مورد ایده و فرو ریختن و از هم پاشیدن آمریکا هم خوب بود، مرسی بابت ایده و کل کار.
شاد باشی و موفق.

Holmium

Member
جالب بود.
بیشترروی جزئیات تکست آمریکات کار کن و بیشتر بهش دیتل بده.
روی فروریختنم بهتره خرد شدن رو بهتر شبیه سازی کنی دوست من.
با چی شکستی جسمتو؟ با چه پلاگینی منظورمه.
در مورد ایده و فرو ریختن و از هم پاشیدن آمریکا هم خوب بود، مرسی بابت ایده و کل کار.
شاد باشی و موفق.

ممنون واقعا از دیروز منتظر بودم تا شما نظرتونو بگید:oops:
از پارتیکل برای fragment استفاده کردم از پلی گان های object به عنوان ‍پارتیکل استفاده می شه و بعد dynamic که باعث میشه رو زمین بریزن
ممنون از نقد فنی تون

جدیدترین ارسال ها

بالا