The Steambook

Hes25

Active Member
سلام یکی دیگه از کارام با مایا هست یه کار فانتزی هست به نام استیم نوت بوک یا همون اولین کتابی که مثلا کارکرد نوت بوک و داره فعلا مرحله اول یعنی مدل کردن و حدود نود درصد شو تموم کردم و یه سری چیزا مثل اسپیکر هدفون که اونا هم نیم تموم هستن بعدا ا اضافه میشن این مدل کردنش و اول اذر شروع کردم امروز تازه نسبتا کار پیدا شد گفتم بزارم یه نقدهایی بکنین شاید ایده های ج دید و بهتری به ذ هنتون اومد که من تغییراتی توش بدم *********** با تشکر

پیوست ها

• steambook_Wire.jpg
    steambook_Wire.jpg
    798.3 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • SteamBook.jpg
    SteamBook.jpg
    969.3 کیلوبایت · بازدیدها: 55
آخرین ویرایش:

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام
عجب مدلی شده خیلی خوبه فک کنم یه تکسچر قدیمی لازم داشته باشه

yaiiaj

کاربر VIP
سلام
اگه کارت clean باشه و همش quad باشه خیلی عالیه!
فقط یه مورد: شما که داری از ۲۰۱۵ استفاده میکنی برا اینکه از شر اون مشکل ضخیم و نازک نمایش دادن edge هات راحت شی از viewport 2 استفاده کن حالشو ببر ;)
کارت گرافیکتم که مشخصه آپدیته پس کلا اون legacy default renderer رو بیخیال شو برو تو کار viewport 2
از ۲۰۱۵ به بعد کلا ویوپورت پیش فرض مایا شد همین viewport 2.
ویژگیشم اینه که scene خیلی سبکتر اجرا میشه و دیگه اون مشکل سنگین شدن رو نخواهی داشت. ولی توی ویو پورت دو , شما view cube نداری و به جاش باید از منوی display / headsup display گزینه origin axis رو تیک بزنی و فعالش کنی که یه axis دقیقا در وسط گریـد ایجاد میشه که همون نقش ویوکیوب رو برات بازی میکنه. من از وقتی با ویوپورت ۲ کار میکنم اصلا دیگه سمت legacy برنگشتم چون خیلی مزخرفه.
موفق باشی کارتم خیلی خوبه.

جدیدترین ارسال ها

بالا