بی بی کد tci competition

m.n1362

Member
سلام این کار واسه یه مسابقه بود که هنز جوابش نیومده کار رندرینگش با من بود دو تا التر ناتیو بود که تو دو تا پست جدا گونه میذارم .....ممنون میشم ببینید.max 2008.vray 1.5..revit..cad..استفاده شده.:paint:

آخرین ویرایش:

men

Well-Known Member
ایول پسر فوق العاده شده رندرات.فکم افتاد:shock:مدلش هم فوق العاده شده.اسم معمارشم میگفتی خوب بودا.

architect7551

New Member
با سلام وتبریک مگم کارت حسابی حرفه ای شده.شبیه کارای شرکت envirmotin شده .خدایی کارت عالی شده.شما آموزش rvit رو دارین .من خیلی دوس دارم یاد بگیرم متاسفانه در شهری زندگی مکینم.حتی آموزش کلاس مکس نداره .در استاخ خراسان شمالی شهر اسفراین.اگه امکان داره بگین چطور تهیه کنم که بتونم در حده شما یاد بگیرم.

m.n1362

Member
با سلام وتبریک مگم کارت حسابی حرفه ای شده.شبیه کارای شرکت envirmotin شده .خدایی کارت عالی شده.شما آموزش rvit رو دارین .من خیلی دوس دارم یاد بگیرم متاسفانه در شهری زندگی مکینم.حتی آموزش کلاس مکس نداره .در استاخ خراسان شمالی شهر اسفراین.اگه امکان داره بگین چطور تهیه کنم که بتونم در حده شما یاد بگیرم.
لام لطف داري اما كار دوستان خيلي قويتري هست تو همين سايت..واسه اموزش از arefكمك بگير منبع اموزشهاي خوبه:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا