SWF Encrypt_FlashIncrypt

Sunboy454

Active Member
SWF Encrypt 3.0

pro.gif

Homepage

SWF is an open format and if someone wants to peek at your scripting and extract your resources, they can easily do so. Flashincrypt is a program that can prevent this.

Flashincrypt is a flash protection tool. It can add protection to the .swf file. It does not add the normal protection like Flash 5 or Flash MX. We use DMM(dynamic memory modify) technology and Actionscript obfuscation technology in this product. So it can defeat the most popular Flash decompiler tools on the market.

Now we're striving hard to make Flashincrypt a good and the best protector for .swf file.​

box_Red.jpg

Download Page
Direct Download
size~1.7 mg
Crack
کد:
rar pw: forum.majidonline.com
effects_asv.gif

↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑
header_logo.gif

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
effects_sothink.gif

نمونه ای از عملکرد برنامه :
This is the original actionscript demo.
کد:
function flashincrypt(name, tag) {
if (tag == 1) {
var newname = "";
var i = (name.length - 1);
while (i >= 0) {
newname = newname + name.charAt(i);
i--;
}
return (newname);
} else {
return (name);
}
}
Flashincrypt turns the codes to this (extracted by last version of ASV 4.084):l
کد:
(() << ());// not popped
// unexpected jump
// unexpected jump
// unexpected jump

All output files can run in 6.0.79 on Windows PC and version 7 on MAC OS X.

· All output files can be played correctly in IE window...

· You can not create .exe file through Macromedia Flash Player 5 ...

· Current version 3.0 can defeat the popular decompiler tools ..

Sunboy454

Active Member
به اینجا مراجعه کنید و نحوه ی دانلود رو براساس توضیحاتش انجام بدین ؛ کد هم پسورد برای باز کردن فایل فشرده هست ؛

PANII

Member
مرسی من اکانتم مجل داشت که حل شد شاید این سایته ون موقع مشکل داشت بازم تشکر

م

Member
سلام

این نرم افزار حجم کار رو خیلی بالا می بره به عنوان مثال یک فایل 60 کیلوبایتی بش دادم یه فایل 100 کیلوبایتی بم داد یه نرم افزار دیگه هست که اگه کرکش گیر بیاد اون بهتره چون حجم کار رو 1 یا 2 کیلوبایت بیشتر بالا نمی بره و امنیت فایل هم دقیقا مثل نرم افزار بالاست.لطفا اگه کرکشو گیر اوردید اینجا بذارید

SWF Protect Ver 1.1

http://www.shareup.com/SWF_Protect-download-34275.html

amir_s

Active Member
م گفت:
این نرم افزار حجم کار رو خیلی بالا می بره به عنوان مثال یک فایل 60 کیلوبایتی بش دادم یه فایل 100 کیلوبایتی بم داد یه نرم افزار دیگه هست که اگه کرکش گیر بیاد اون بهتره چون حجم کار رو 1 یا 2 کیلوبایت بیشتر بالا نمی بره و امنیت فایل هم دقیقا مثل نرم افزار بالاست.لطفا اگه کرکشو گیر اوردید اینجا بذارید

SWF Protect Ver 1.1

http://www.shareup.com/SWF_Protect-download-34275.html
نرم افزار SWF Encrypt حتی حجم رو کم هم میکنه !

م

Member
???

ولی 30 کیلوبایت به حجم فایل من اضافه کرد حتی فایل های کم حجم هم که به اون داده می شه بازم به مقدار کمی حجمشو اضافه میکنه !!!

hamid-xp

Member
سلام . یه خبر بد . برنامه جدید دیکتمپالر 2006 نسخه سی همه فایلهای قفل گذاری شده توسط اینکریپت 3.0 را
به راحتی باز میکنه من خودم تست کردم و 100 فایلها را باز کردم و حدود 20% از اونها کد اکشنش از کار افتاد.
و بقیه کاملا درست باز می شه!!!!!!!!!!!!

hamid-xp

Member
سلام . آقای Sunboy454 با تشکر از شما من اینو دانلود کردم و تست هم کردم . نتیجه تست هم خوب بود .
این برنامه نسبت به نسخه قبلش بسیار بهتر شده . امید وارم روزی بشه که ما فلش کارها هم با خیال راحت بتونیم محصولاتمون رو به بازار بفرستیم. (سخنی از طراح نرم افزار دلفین کوچولو)

Alidf

Member
من خودم از کد مخفی اکشن برای قفل روی فایلم استفاده میکنم

اما برنامه swfprotect که توسط مهدی احمدی ساخته شده خیلی قوی هست
کرکش هم روی تمام نسخه ها جواب میده

جدیدترین ارسال ها

بالا