افزونه 1 SubTool

saeed.zare

Active Member
سلام ،آیا امکان انتخاب چند subtool و حرکت دادنشون نسبت به floor هست؟ابزاری واسه align کردن subtools هست؟

با سلام
براي حركت دادن نسبت به floor ميتونيد از geometry >> position استفاده كنيد
اما براي انتخاب چند subtool راه حلي به ذهنم نميرسه مگه اينكه يه بار با هم merg شون كنيد بعد كه ويرايششون كرديد و كارتون تموم شد
بيايد و دوباره splite شون كنيد.
اميدوارم به راه حل رسيده باشيد:rose:

saeed.zare

Active Member
واسه تکی جابجا کردن که مشکلی نیست تو deformation هم گزینه داره، چطوری میشه یه tool رو که حداقل 30 تا subtool داره رو merg کرد و دوباره split کرد؟

براي merg كردن از گزينه ي merg visible توي subtool استفاده كن
وقتي كه subtool ها با هم merg ميشن به عنوان يه tool جديد مي شناسشون كه هم ميتوني رو اون كار كني
هم append كني به tool قبلي .
اميدوارم جواب بده :wink:
ببخشيد منم زياد تو زيبراش مهارت ندارم اگه اساتيد مي دونن راه اصولي شو بيان كنن:rose:

آخرین ویرایش:

saeed.zare

Active Member
ممنون،شما این راهی رو که میگی امتحان کردی؟من وقتی رو گزینه merg visible میزنم اتفاقی نمی افته ،با دو گزینه دیگه(down,similar) کار کردم که غیر قابل بازگشت هستن ، اما با این تا حالا کار نکردم،دقیقا چکار میکنه ؟
یه راه حل تو فروم سایت پیکسول پیدا کردم اما اونم محدودیت داره ،چیزی که لازم دارم یه چیزی تو مایه های group توی مکس ه و یا حداقل انتخاب چند یا همه subtools با هم بدون تغییر ماهیتشون

طبق عكس ها پيش برو متوجه ميشي چطوريه
در آخر هم بعد از append كردن مي توني subtool هاي قبلي رو پاك كني
split هم كه ديگه ميدوني:wink:
اگه مشكلي بود در خدمتيم:rose:

saeed.zare

Active Member
خدمت از ماست دوست خوب،متاسفانه عکسی نمیبینم .

لطف کردی،دیگه نمیخواد زحمت عکسهارو بکشی،حل شد با ترانسپوز مستر نیازی هم به مرج کردن نیست
موفق باشی:rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا