قالب STR Car Peugeot SLX

SinaTR

Well-Known Member
خب من پژو SLX رو از رو GLX ساختم.
مثل هميشه: Vray- max11- Ps
رندر اولی 1:30 (البته اين زمانيه که خودش نوشته بود ولی من فکر کنم حداقل 2 ساعت طول کشيد!) و رندر دومی 6 ساعت به طول انجاميد.
مدلا هم که آمادس.

سال نو همگی مبارک، ان شا الله امسال کار همگی بره تاپ گالری!:)

پیوست ها

• 10.jpg
    10.jpg
    170.3 کیلوبایت · بازدیدها: 51
  • 11-High.jpg
    11-High.jpg
    336.9 کیلوبایت · بازدیدها: 59
  • w-5.jpg
    w-5.jpg
    157.6 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • w-6.jpg
    w-6.jpg
    148.1 کیلوبایت · بازدیدها: 31

madmaster_3d

Well-Known Member
اقا قشنگ شده زیاد ولی لین صدوق عقبه یکمی بلند نیست میفهمی چی میگم؟! نگاه کن اون درز صندوق عقب رو

SinaTR

Well-Known Member
اقا قشنگ شده زیاد ولی لین صدوق عقبه یکمی بلند نیست میفهمی چی میگم؟! نگاه کن اون درز صندوق عقب رو

آره صندوق يا بهتر بگم پشتش يکم بلند شده.
درز صندوق درسته ولی چيزی که به نظر خودم رسيد اينه که فاصله بين چراغ و سپر و چراغ تا بال ماشين زياد شده يکم، درسته؟
که اينم متاسفانه قابل حل شدن نيست، تازه من سپر عقب رو از حد عاديش بالاتر اوردم که اين حس رو منتقل نکنه و بيشتر از اين هم بالا بيارم با سپر جلو و ضربه گير ناهماهنگ می شه.
(اگه اشتباه نکنم اون درزی رو گفتی که تو عکسی که پيوست کردم با فلش نشون دادم، تازه اون درزو من از حد واقعی کمتر گذاشتم!) (اگه متوجه منظورت نشدم بهم بگو، مرسی که نظر دادی:rose:)

پیوست ها

• 70870044617298297870.jpg
    70870044617298297870.jpg
    115.3 کیلوبایت · بازدیدها: 15

madmaster_3d

Well-Known Member
نه منظورم اون نبود منظورم صندوق بود که یکمی بالا هستش انگار بازه الان که تو این عکس واقعی نگاه می کنم میبینم درسته خودش اینجوریه. پس من اشتباه کردم. حالا چرا فقط تو کاره ماشین هستی!؟؟! کاراکتر و چیزهای دیگه هم بساز که خیلی روی مدلینگت اثر میزاره. ملشین 5 6 ساختی به نظر من کافیه. یکم وقت روی مدل های دیگه یزار. البته نظر شخصیمه. اول آخرش رئیس خودتی و خودت بهتر می دونی چی بسازی نسازی. برای راه افتادن کاراکتر. آموزش digital tutoris خویه ولی یک آموزشی هم gnomon workshop داره. فکر کنم اون بهتر باشه. cg academy به درد نمیخوره مدلینگش. گفتم یکدفعه پولت حروم نشه. یک آموزشی هم هست برای box modeling حرف نداره . به نظرم حتما دانلود کن. 3dtotal.com/team/Tutorials_3/Box_modeling_video_tutorial/Box_modeling01.php

SinaTR

Well-Known Member
مرسی، اين آموزشو زدم دانلود بشه:wink:
آره من تو کار ماشينم، چون هم عشق ماشين دارم هم اينکه برای بازی که می خوايم بسازيم لازم می شه.
يه چندتا کار کوچولو انجام دادم ولی اصلا حال نمی کنم، ساختن ماشين مخصوصا ديدن نتيجه نهايی کارم خيلی برام لذت بخشه.
ممنون:rose:

MoeinAkbari

Member
سلام خيلي خوب شده فقط در رندر نمايشگاه چراغش خيلي گنده به نظر ميرسه نميدونم چرا اينطرويه ! چون تو واير اينطوري نيست !

از يه چيزشم خيلي خيلي خوشم اومد اين قالپاقش هست كه واقعا توي رندر نمايشگاه خيلي زيبا شده .

SinaTR

Well-Known Member
رندر هاتون خوبه و اون نماشگاه ماشین خیلی خوبه . مدلینگ میتونست دقیقتر هم بشه .

مرسی:rose:

سلام خيلي خوب شده فقط در رندر نمايشگاه چراغش خيلي گنده به نظر ميرسه نميدونم چرا اينطرويه ! چون تو واير اينطوري نيست !

از يه چيزشم خيلي خيلي خوشم اومد اين قالپاقش هست كه واقعا توي رندر نمايشگاه خيلي زيبا شده .

شايد به خاطر زاويه دوربين يا به خاطر اينکه چراغ سفيده ماشين مشکی اينطوری به نظر می رسه...
ممنون:rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
باری چی کجا!؟! حقوق میدن؟! بازی برای خودتونه. توضیح زیادی بده ببینیم کی به کیه؟!

SinaTR

Well-Known Member
باری چی کجا!؟! حقوق میدن؟! بازی برای خودتونه. توضیح زیادی بده ببینیم کی به کیه؟!

بازی بياد بيرون يه چيزی به ما می دن.
هنوز اول راهيم، به موقش خودم دربارش کامل توضيح می دم تو همين سايت...:wink:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.ماشین خوبی شده.اما از اونجایی که خود اصل ماشین زیاد به لحاظ طراحی صنعتی جالب نیست نمیشه خیلی روش مانور داد.
مدلسازیش خوب شده.به مدلسازیش از 10 میشه 9 داد.چون جزئیات زیادی داره.
برای شیدرهم استدیو خوب شده.قرمزش رو دوست ندارم ( سلیقه شخصی ) اما رندر نمایشگاه زیاد خوب نشده. شاید رفلکتهاش زیاد کنترل نیشده.زیادی براق هست همه چی.
برای جذاب شدن این جور کارها تعداد منابع نور نقطه ای رو باید بالاببری که مثلا گیگیلی گیگیلی رفلکتی زیاد توی بدنه و کف دیده بشه:lol:
کارت درسته.موفق باشی.

SinaTR

Well-Known Member
سلام.ماشین خوبی شده.اما از اونجایی که خود اصل ماشین زیاد به لحاظ طراحی صنعتی جالب نیست نمیشه خیلی روش مانور داد.
مدلسازیش خوب شده.به مدلسازیش از 10 میشه 9 داد.چون جزئیات زیادی داره.
برای شیدرهم استدیو خوب شده.قرمزش رو دوست ندارم ( سلیقه شخصی ) اما رندر نمایشگاه زیاد خوب نشده. شاید رفلکتهاش زیاد کنترل نیشده.زیادی براق هست همه چی.
برای جذاب شدن این جور کارها تعداد منابع نور نقطه ای رو باید بالاببری که مثلا گیگیلی گیگیلی رفلکتی زیاد توی بدنه و کف دیده بشه:lol:
کارت درسته.موفق باشی.

سلام.
9 از 10 هم نمره خوبيه، مرسی، اون يه نمره رو می شه بگين واسه چی کم شده؟
نمايشگاه آره همه چی رفلکت داره:green: اول هم تبليغاتو mirror کرده بودم بعد اينکه رندر تموم شد تازه فهميدم چه اشتباهی کردم! مجبور شدم کل عکسو horizental کنم! فقط يه سوال، چرا تبليغاتم دون دون سفيد روش افتاده؟

آره خودم هم خسته شدم از اين ماشينای تکراری و به دور از جذابيت! بعد اينکه پرايدمو درست کردم وصندوقدارش کردم يه تنوعی به خودم می دم!:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا