sothink dhtmlmenu

سلام مي خواستم بدونم با چه طور مي شه تو فرانت پيج ازش استفاده كرد و چه جوري نوشته هام فارسي بشن در منوها؟

iranexplorer.net

Active Member
سلام.

به هنگام نصب برنامه، در انتها از شما سوالی پرسیده میشه برای نصب addon های این برنامه (یا همان extension) ها که اگر تیک هاش رو بزنید برای Dreamweaver و FP نصب میشه.

داخل FP منوهای مربوطه ایجاد میشه که با کلیک بر روی insert ، خود برنامه بصورت خودکار وارد Sothink میشه و شما می تونید پروژه خودتون رو ایجاد و ذخیره کنید، سپس دوباره به محیط FP بر گردید.

اگر از آخرین نسخه استفاده کنید، امکان استفاده از کدگذاری UTF-8 برای ساخت منوها ایجاد شده. بصورت دستی فایلهای مربوطه رو در FP فارسی کنید. (داخل فایلهای ایجاد شده توسط شما که داخلش اون منو رو قرار دادید --- داخل کدهای HTML ....)

موفق باشید.

bamshad

Well-Known Member
خیلی راحته کار باهاش؛ من اول باهاش ساختم و بعد کدی در اختیارم گذاشت ؛ اون رو در فرانت پیج قرار دادم و بعد حدود 10 تا فایل .js رو در روت سایت گذاشتم و کار کرد (این 10 تا فایل رو خودش میده)

آخه نمي تونم فارسي بنويسم توش در ورژن 6.5 چطور ي فارسي كنم تو ليست يونيكد ها يو تي اف 8 نداره بايد چي كار كنم لطفا بگيد سريعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

bamshad

Well-Known Member
من آخرین نسخه از این برنامه رو دانلود کردم و فارسی هم میشد توش نوشت البته الان تنظیماتی رو که کردم یادم نیست ولی اگه نتونستی تبدیلش کنی به utf-8 برو از داخل کدی که بهت میده عوضش کن

bamshad

Well-Known Member
برای اینکه شما بتونید از این منو در فرانت پیج یا در هر برنامه ی دیگه استفاده کنید باید این منو رو از برنامه به صورت کد export کنید که وقتی کد رو به شما میده شما در اون یک مقدار بگردی به راحتی می تونی درستش کنی
اگه نتونستی کاری کنی همینجا بگو تا من برنامه رو نصب کنم و گام به گام بهت بگم
موفق باشی

يعني چي به صورت كد اكسپورت كني منظورت از فارسي سازهاي ديگه؟ كه از مريم استفاده كردم و از تمام يونيكدهاي موجود خودش اما نميشه؟لطفا گام به گام راهنمايي كنيد خيلي متشكرم

bamshad

Well-Known Member
فعلا من هیچ کرکی پیدا نکردم واسه این نسخه (که حدود 2 ماه هست ساخته شده )(البته من نسخه 6.5 منظورمه)
در صورتی که کرک نشده باشه فکر نکنم هیچ کدوم از بخشهاش غیرفعال باشه ، فقط مدت استفاده اش محدود میشه

bamshad

Well-Known Member
fatima1383 گفت:
نه فقط اجازه ميده سه لينك فعال داشته باشي براي بقيه بايد رجيستر بشه
خوب این که مشکلی نداره شما براحتی می تونی توی کدها دستببری و خودت دستی بهش لینک بدی
من هم با همچین مشکلی بر خورده بودم که همون موقع مشکلم حل شد

درسته اينكارو انجام دادم اما چون كدها قاطي بود اصلا نمي فهميدم و كمي گيج شده بود اما بالاخره شد متشكرم

جدیدترین ارسال ها

بالا