reseller hosting دناهاست whm cpanel به همراه امکانات فوق العاده

denahost

Member
با سلام
بسته های reseller را می توانید از آدرس زیر مشاهده بفرمایید :
به همراه هر بسته یک عدد لایسنس script مدیریت پرداخت clientexec به صورت رایگان ارائه می شود.
در هر بسته به توجه ه مقدار فضا و پهنای باند تعدادی آی پی اختصاصی در نظر گرفته شده که در صفحه مربوطه نوشته شده است. در ضمن تمامی بسته ها به همراه nameserver های اختصاصی ارائه می شوند.
پس نگران اینکه مشتری بتونه ما رو پیدا کنه نباشید. پلن ها قابلیت overselling نیز دارند.
www.superhostway.com/reseller.html

:)

Amir H

Member
denahost گفت:
پس نگران اینکه مشتری بتونه ما رو پیدا کنه نباشید.
:)

همچین چیزی امکان نداره... یکی کارش رو بلد باشه راحت پیدا میکنه اگه شما رو پیدا نکنه اونجایی که شما ازش هاست گرفتید رو پیدا میکنه در صورتی که سرور اختصاصی نداشته باشید .:)

denahost

Member
امیر جان درست می گی
البته کسانی هم که سرور دارند مشخصه که از کجا سرورشون رو گرفتن درسته ؟
اینجا هم همینطوره مشخص میشه که ریسلر سرورش از کجاست و من اینجا مشخص نیستم :wink:

Amir H

Member
denahost گفت:
امیر جان درست می گی
البته کسانی هم که سرور دارند مشخصه که از کجا سرورشون رو گرفتن درسته ؟
100% ولی اگه کسی از صاحب سرور ریسلر بگیره هم ارزون تر هست و هم ساپورت راحتی داره تا اینکه بره از کسی ریسلر بگیره که خوذشم ریسلر اون سرور هست.
denahost گفت:
اینجا هم همینطوره مشخص میشه که ریسلر سرورش از کجاست و من اینجا مشخص نیستم
:wink:

فقط بدیش اینه ریسلر شما میفهمه شما چند میخرید و از کجا ! مثلا من الان فهمیدم البته کمی سخت بود چون هیچ سرنخی از سایت اصلیشون نگذاشته بودن ولی خوب جوینده یابنده است :wink: ولی خوب خوشم اومد خوب DNS ها رو قرو قاتی کردن :D

denahost

Member
امیر عزیز،
متوجه منظورتون نشدم
100% ولی اگه کسی از صاحب سرور ریسلر بگیره هم ارزون تر هست و هم ساپورت راحتی داره تا اینکه بره از کسی ریسلر بگیره که خوذشم ریسلر اون سرور هست.
----

شما ریسلر رو هم که نگاه کنید نمی فهمید از چه جایی هاست گرفته (معمولا)

خلاصه من درست متوجه منظورتون از این پستتون نشدم :)

Amir H

Member
من منظورم مشتری ریسلر شما نیست . منظورم خود کسی هست که از شما ریسلر میگیره از نظر قیمت و پشتبانی.

در مورد مشتری ریسلر شما ، بله دنا هاست رو پیدا نمیکنه من بحثی با اون ندارم :) چون سرور متعلق به دنا هاست نیست ، ولی پیدا کردن صاحب سرور ( هاست خارجی ) کاری نداره . ( اکثراً )

denahost

Member
امیر عزیز فرمایش شما کاملا درسته
در مورد سرور هم معمولا به اسم خود هاستینگ که سرور رو اجاره کرده ثبت نمی شه

خیلی مخلصیم :)

Amir H

Member
denahost گفت:
در مورد سرور هم معمولا به اسم خود هاستینگ که سرور رو اجاره کرده ثبت نمی شه

خیلی مخلصیم :)
منظورت از این جمله رو نفهمیدم ؟ منظورت از ثبت سرور چیه ؟

ضمنا ما بیشتر :wink:

denahost

Member
منظور از ثبت سرور اینه که شما در domain lookup و یا whois و غیره نامی معمولا از شرکت هاستینگی که سرور را اجاره کرده نمی بینید.

Amir H

Member
اتفاقا شرکت ها برای اینکه خوشون نشون بدن این رو میگذارن که بقیه بفهمن که سرور دارن خودش یک جور اعتبار ایجاد میکنه... مگه اینکه مثل هاستی که شما دارید .Anonymous DNS بخوان بدن که ریسلرهاشون خیالشون راحت باشه.. ولی بطور کل از رو Domain lookup یا IP whois این رو نمیشه فهمید ... DNS Records همه چیرو معلوم میکنه .

مرسی دیگه کشش ندیم . چیزی از توش در نمیاد :)

جدیدترین ارسال ها

بالا