قالب Pride HB

SinaTR

Well-Known Member
سلام
به 2 دليل اين رندرو از پرايدم گرفتم
اول اينکه کلی زحمت کشيده بودم تقريبا همه قسمتاشو ساختم ولی يه رندر خوب ازش نداشتم.
دوم اينکه بعد برطرف کردن ايراداش هيچ رندری ازش نگرفته بودم.
vray2.3 - ps6

اينم لينک تاپيک قديمی

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    112.4 کیلوبایت · بازدیدها: 138
  • W1.jpg
    W1.jpg
    231.6 کیلوبایت · بازدیدها: 76
  • W2.jpg
    W2.jpg
    263.8 کیلوبایت · بازدیدها: 68
آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام مدل خیلی خوبی شده سینا جان.
فقط یه ذره قالپاق ها جای کار داره
کاشکی از نمای دیگه ای هم رندر می گرفتی
موفق باشی:rose:

آخرین ویرایش:

::reza::

کاربر VIP
سلام
خیلی کار خوبی میکنی که برای رفع ایراد از کارت از مدل رندر میگیری. پیشنهادم اینه که از کارت وایر فرم هم بگیری و همینجا آپلودش کنی. اینطوری میتونی نظر دوستان رو در مورد مدلینگ هم بدونی.
در مورد رندر هم میتونی ازش یک رندر رندر استدیویی بگیری .(شاید با رندر استدویی بهتر بتونی رندرت رو تحت کنترل داشته باشی)
البته الان تو محیط هم خوبه ولی به نظرم بهتره کمی بیشتر رو متریالهای ماشین و نور محیط کار کنی.
موفق باشی

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام بر سینای خودم
سینا جون کار خوبی شده ولی..... بر خلاف کارهای همیشت
1.سایه ماشین خیلی طولانی به عقب شده و طبیعی نیست
2.قسمت گلگیر های عقب و جلو اصلا نیم دایره نیست و اگر دقت کنی کلا یکی نیستن
3.متریال یا تکسچر لاستیکت جای کار داره .
4.دستگیره جلو بزرگتره طبیعیه؟ من از این پراید داشتم ولی این رو یادم نیست
5.قالپاقت و متریالش هم جای کار داره
6.گلیگیر جلو رو زدی به یک جایی فکر کردی می تونی بی رنگ درش بیاری

یک وایر فریم بزاری بهتر میشه نظر داد. راستی قضیه گفتی تقریبا همش رو مدل کردی چیه؟
در کل به نظرم نسبت به کارهایی که من تاحالا ازت دیدم ضعیف کار کردی. من تورو خیلی قبول دارم ولی این یکی کارت رو شرمندم :)

مدیران سایت این ایدی ما قرار نیست درست بشه؟ نه به کسی میشه پیغام داد. نه میشه عکس گزاشت . نه امضا. بعد از این همه فعالیت. امکانات ساده یک کاربر تازه وارد رو هم من ندارم :mad: چند بار هم به مدیران پیغام دادم از طریق این مشکل تو سایت هست. ولی هیچ رسیدگی نشده. مرسی :mad:

::reza::

کاربر VIP
مدیران سایت این ایدی ما قرار نیست درست بشه؟ نه به کسی میشه پیغام داد. نه میشه عکس گزاشت . نه امضا. بعد از این همه فعالیت. امکانات ساده یک کاربر تازه وارد رو هم من ندارم چند بار هم به مدیران پیغام دادم از طریق این مشکل تو سایت هست. ولی هیچ رسیدگی نشده. مرسی

دوست عزیز شما چطوری به مدیرا پیغام دادی وقتی میگی به کسی نمیتونی پیغام بدی!
فکر نکنم کار درستی باشه که در تاپیک شخص دیگر مسائل شخصیت رو بگی. اگه به خاطر مشکلات فنی سایت باشه که حتما حل میشه اگه غیر از این باشه یعنی به خاطر مشکل رفتاری خود شما تو این سایت باشه لابد مدیر بخش سه بعدی صلاح دونستن دسترسی شما به این نحوه باشه.
ولی در هر حال شما باید از طریق ناظم انجمن و به صورت پیغام خصوصی مشکلت رو پیگیری کنی .
موفق باشی

madmaster_3d

Well-Known Member
دوست عزیز شما چطوری به مدیرا پیغام دادی وقتی میگی به کسی نمیتونی پیغام بدی!
فکر نکنم کار درستی باشه که در تاپیک شخص دیگر مسائل شخصیت رو بگی. اگه به خاطر مشکلات فنی سایت باشه که حتما حل میشه اگه غیر از این باشه یعنی به خاطر مشکل رفتاری خود شما تو این سایت باشه لابد مدیر بخش سه بعدی صلاح دونستن دسترسی شما به این نحوه باشه.
ولی در هر حال شما باید از طریق ناظم انجمن و به صورت پیغام خصوصی مشکلت رو پیگیری کنی .
موفق باشی

حق با شماست. پیغام برای من خرابه. شما که دستیار مدیری باید بدونی سایت یک قسمتی داره (( تماس با ما )). من 2بار از اونجا اقدام کردم. یک بار هم تو اون تاپیکی که برای مشکلات سایت بود. ( یک مدتی خراب شده بود سایت ) . ولی کاری هم نکردم که بخوان مدیران این کار رو بکنن. اشکال از خود سایته. برای بعضی از بچه های دیگه هم همینطوره. ولی متصفانه رسیدگی نمیشه.

من
عذر خواهی می کنم که تو اینجا این مسئله رو مطرح کردم. ولی میگم چون پیغام نمی تونم بدم اینجا مجبور شدم بزنم . لطفا رسیدگی کنید . مرسی

SinaTR

Well-Known Member
سلام مدل خیلی خوبی شده سینا جان.
فقط یه ذره قالپاق ها جای کار داره
کاشکی از نمای دیگه ای هم رندر می گرفتی

سلام عباس جان.
آره خودم از اين قالپاقی که ساختم خوشم نيومد، وسطش قلمبه زده بيرون!
مرسی:)

سلام
خیلی کار خوبی میکنی که برای رفع ایراد از کارت از مدل رندر میگیری. پیشنهادم اینه که از کارت وایر فرم هم بگیری و همینجا آپلودش کنی. اینطوری میتونی نظر دوستان رو در مورد مدلینگ هم بدونی.
در مورد رندر هم میتونی ازش یک رندر رندر استدیویی بگیری .(شاید با رندر استدویی بهتر بتونی رندرت رو تحت کنترل داشته باشی)
البته الان تو محیط هم خوبه ولی به نظرم بهتره کمی بیشتر رو متریالهای ماشین و نور محیط کار کنی.
موفق باشی

سلام آقا رضا.
وايرهای کارو تو پست اول گذاشتم:wink:
رندر استوديوای رو اينجا به خاطر اينکه درست نورپردازی کردنو بلد نيستم هم اينکه مثل رندرای قبلی اين ماشين می شد نگرفتم، (يه نفرو گير اوردم ازش ياد بگيرم! ايشالا کار بعدی)
مرسی:)

سلام بر سینای خودم
سینا جون کار خوبی شده ولی..... بر خلاف کارهای همیشت
1.سایه ماشین خیلی طولانی به عقب شده و طبیعی نیست
2.قسمت گلگیر های عقب و جلو اصلا نیم دایره نیست و اگر دقت کنی کلا یکی نیستن
3.متریال یا تکسچر لاستیکت جای کار داره .
4.دستگیره جلو بزرگتره طبیعیه؟ من از این پراید داشتم ولی این رو یادم نیست
5.قالپاقت و متریالش هم جای کار داره
6.گلیگیر جلو رو زدی به یک جایی فکر کردی می تونی بی رنگ درش بیاری

یک وایر فریم بزاری بهتر میشه نظر داد. راستی قضیه گفتی تقریبا همش رو مدل کردی چیه؟
در کل به نظرم نسبت به کارهایی که من تاحالا ازت دیدم ضعیف کار کردی. من تورو خیلی قبول دارم ولی این یکی کارت رو شرمندم :)

سلام ببخشيد اسمتو يادم رفتم، رفتم تو اينباکسم ولی پيدا نکردم!
دشمنت شرمنده، اصل مدل که مال الآن نيست مال حداقل 6 7 ماه پيشه
خود منم موقعی که داشتم اين ماشينو مدل می کردم پرايد سفارشی 75 داشتم، ببين چی بوده که اوايل تابستون 5.300 بدون بيمه فروختم (فقط موتورش سالم بود!)، اين تلق و قاب دستگيره در و برف پاک کن های ژله ای رو از رو ماشين خودم مدل کردم، اينکه می گم کامل ساختم يعنی فقط موتور ماشين مدل نشده، ولی جاهايی مدل شده که حتی ديده نمی شه.
در مورد ايرادايی که گفتی يه سری رو قبول می کنم يه سری رو نه:
با سايه مخالفم چون اگه به نرده هم نگاه کنی سايش به قول خودت طولانيه
ايرادی که از گلگير گرفتی رو متوجه نشدم، در مورد يکی نبودنش که آره خب اينجا هم يکی نيستن.
دستگيره در جلو و عقب يکيه، اون قاب دستگيره در جلو هست که بزرگتره.
در مرد ايراد 6 هم از قسمت بالای سپر پرايدا يه تو رفتگی داره، تو مدل صندوقدار هم بالای سپر عقب همچين حالتی داره.
مرسی از نظر و دقتت.:wink:

ali_max3

New Member
سلام .
کاری خیلی خوبی شده . مدل خیلی خوبه .
فقط رندر رو می تونستی بهتر بگیری . یه خورده به نظرم درز ها خیلی مشکی شده . و اتاق ماشین هم فاصله صندلی تا فرمون زیاد شده .

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام سینا جان.آفرین رندر خیلی خوبی گرفتی. مدلینگ رو نمی تونم نظر بدم تخصصی ندارم اما به نظرم اتاقش قسمت عقب خوب نشده بقیه جاها مشکلی نمی بینم
در مورد رندرینگ نور خیلی خوب شده.سایه ها خوب شده.رفلکت ها خوب نشده.به نظرم بیشتر باید اثر رفلکت رو ببینیم.
البته شیدر پراید مشکل داره.واقعی نیست.البته واقعی باشه باید رفلکت تقریبا بالاتری داشته باشه.اگه کثیف هست که خب داستان خودش رو داره
شیدر لاستیک باید کار بشه.الان فعلی اصلا خوب نیست.شاید شیدر خوب باشه اما خودش رو نشون نمیده.این دیگه بر میگرده به قدرتت توی ارائه.توی کارهای اورموشن چک بکن به نظرم اونها خوب هست.شاید توی پست پرو بتونی بهترش کنی.از لایه المنت vray raw reflection استفاده بکن.توی فتوشاپ لایه این رو روی soft light تست بکن. باید بازی کنی.
برای اینکه بهتر بشه اینجور رندرها بهتر هست کف کار یه مقداری ساخته بشه.جوری مچ بشه به چشم نیاد.بشه توش چیزهایی مثل displacmetn و اینها بندازی عالی میشه.
اخیرا یه کاری زدم هنوز اینجا شیر نکردم.با تکنیک unwarp توی فتوشاپ برای پیاده رو ترک درست کردم توی مکس displacment دادم نتیجه جالب شده.خیلی میتونی اینجوری تصاویر رو زنده تر بکنی
Untitled-1.jpg
رندر فعلی غیر از بحث مدلینگ توی رندر نمره قبولی میگیره.من به فاز رندر کار از 10 نمره 7 میدم.
بحث اون دفعه منم همین بود.الان هم مدلینگت خوبه هم رندر. تک بعدی نیستی و این خیلی با ارزش هست.

SinaTR

Well-Known Member
سلام .
کاری خیلی خوبی شده . مدل خیلی خوبه .
فقط رندر رو می تونستی بهتر بگیری . یه خورده به نظرم درز ها خیلی مشکی شده . و اتاق ماشین هم فاصله صندلی تا فرمون زیاد شده .

سلام،
مشکل درزا رو متوجه نشدم ولی فاصله صندلی از فرمون آره بايد می بردم جلو تنبلی کردم:wink:
مرسی

سلام سینا جان.آفرین رندر خیلی خوبی گرفتی. مدلینگ رو نمی تونم نظر بدم تخصصی ندارم اما به نظرم اتاقش قسمت عقب خوب نشده بقیه جاها مشکلی نمی بینم
در مورد رندرینگ نور خیلی خوب شده.سایه ها خوب شده.رفلکت ها خوب نشده.به نظرم بیشتر باید اثر رفلکت رو ببینیم.
البته شیدر پراید مشکل داره.واقعی نیست.البته واقعی باشه باید رفلکت تقریبا بالاتری داشته باشه.اگه کثیف هست که خب داستان خودش رو داره
شیدر لاستیک باید کار بشه.الان فعلی اصلا خوب نیست.شاید شیدر خوب باشه اما خودش رو نشون نمیده.این دیگه بر میگرده به قدرتت توی ارائه.توی کارهای اورموشن چک بکن به نظرم اونها خوب هست.شاید توی پست پرو بتونی بهترش کنی.از لایه المنت vray raw reflection استفاده بکن.توی فتوشاپ لایه این رو روی soft light تست بکن. باید بازی کنی.
برای اینکه بهتر بشه اینجور رندرها بهتر هست کف کار یه مقداری ساخته بشه.جوری مچ بشه به چشم نیاد.بشه توش چیزهایی مثل displacmetn و اینها بندازی عالی میشه.
اخیرا یه کاری زدم هنوز اینجا شیر نکردم.با تکنیک unwarp توی فتوشاپ برای پیاده رو ترک درست کردم توی مکس displacment دادم نتیجه جالب شده.خیلی میتونی اینجوری تصاویر رو زنده تر بکنی

رندر فعلی غیر از بحث مدلینگ توی رندر نمره قبولی میگیره.من به فاز رندر کار از 10 نمره 7 میدم.
بحث اون دفعه منم همین بود.الان هم مدلینگت خوبه هم رندر. تک بعدی نیستی و این خیلی با ارزش هست.

سلام آقا عارف...
بله دارم رو رندرام کلا کار می کنم، تو اين 2 روزه يه چيزايی ياد گرفتم
در مورد بحثی که در مورد فوتوشاپ گفتين و عکسی که گذاشتين آره ايده خوبيه حتما مد نظر خواهم داشت ولی فعلا زوده بهتره يکی يکی مشکلاتمو برطرف کنم (تو فوتوشاپ آماتورم):wink:

ولی در مورد بحث اون موقع، خيلی قشنگه که آدم توهين و اشتباهاتی که می کنه رو بپذيره، عذرخواهی کردن کسی رو کوچيک نمی کنه
ممنون:wink:

emad.tvk

New Member
عکس ها رو با مدل واقعی مقایسه کردم، رندر بد نبود، اما خود مدل تفاوت هاش با مدل واقعی ماشین خیلی زیاده. خوب و قابل قبوله اما عالی نیست با مدل واقعی تفاوت های زیادی داره. مخصوصا تو ریزه کاری ها.

بازم خسته نباشید.

SinaTR

Well-Known Member
عکس ها رو با مدل واقعی مقایسه کردم، رندر بد نبود، اما خود مدل تفاوت هاش با مدل واقعی ماشین خیلی زیاده. خوب و قابل قبوله اما عالی نیست با مدل واقعی تفاوت های زیادی داره. مخصوصا تو ریزه کاری ها.

بازم خسته نباشید.

سلامت باشی
اين تفاوت های خيلی زياد رو می نوشتی که من درست کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا