Porsche Carrera GT

به نظر شما کار شایستگی ورود به گالری برگزیده ها را دارد?

• بلی

رای: 84 86.6%
  • خیر

رای: 13 13.4%

• مجموع رای دهندگان
    97

Ali 59

Well-Known Member
احسان عزیز خسته نباشی... خیلی عالی
فقط یه سوال اینکه یعنی 3 سوال در اصل! : سیستمی که باهاش رندر گرفتی چه مشخصات کلی داره (رم و Cpu ,کارت گرافیک)؟ و زمان رندر؟

و اینکه آیا با رندر تحت شبکه هم کار میکنی یا کار کردی؟ یعنی آیا موقعیتی پیش اومده که برای یه کار سنگین مثلا انیمیشن از رندر تحث شبکه با چند تا سیستم استفاده کنی؟
من در موردش شنیدم ولی تا حالا تست نکردم ببینم چجوریه.. مثلا شنیدم تو پارک ژوراسیک 300 تا کامپیوتر همزمان یه دایناسور رو رندر میگرفتن!

قربانت - موفق باشی

آخرین ویرایش:

Ali 59

Well-Known Member
درضمن يه پيشنهاد ميدم همگي روش فکر کنيد
شما دوستان من که انقدر بااستعدادهستيد چرا باکمک هم يه گيم طراحي نميکنيد درحد خفن
که هم نون توش داره هم کف خارجي ها که اين همه ادعاشون ميشه ببره؟:twisted:

مشکل قدیمی ما ایرانیها اینه که نمیتونیم گروهی کار کنیم. علت عمده موفقیت خارجی ها هم همینه که اونا کاملا گروهی کار میکنن و تحت نظر یک مدیر عالی و خبره. ما مدیر هم نداریم.
حتماً اینو بارها شنیده بودید نه؟

بد نیست این فایل پاورپوینت هم اینجا بذارم ..جالبه در ارتباط با همین موضوع (البته با اجازه صاحب تاپیک و مدیر محترم)

مشاهده پیوست IranRace1.zip

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
alionline1366، Ali 59: ممنونم دوستان.

Ali 59: من این کار رو با یک لپ تاپ رندر کردم. inspiron 6400
cpu: core2 dual 2.0 4meg cache
ram: 1gig
vga: 256
زمان رندر ها هم گفتم واسه اولی حدود 7 ساعت، دومی هم همین حدود و سومی هم در حدود 11ساعت.
بله در مورد رندر شبکه هم موقعیتش پیش اومده. یکبار مجبور شدم یک کار شبیه سازی مسکونی رو رویه 14 تا سیستم همزمان رندر کنم. اگه بهم 300 تا میدادن با 300تاش رندر میکردم.:wink:

راستی! این کارم تو سایت http://www.evermotion.org هم رفت تو تاپ گالری!:)

خوش باشید.

ehsan_3dmax دوست عزیز منظور من این نبود که روی همین مدل کار کنی...کلن گفتم باید برای مدلینگ وقت بیشتری بزاری چون تواناییشو داری...
این سومی که رندر گرفتی رو ندیده بودم...خیلی خوب شده
____
"زمان رندر ها هم گفتم واسه اولی حدود 7 ساعت، دومی هم همین حدود و سومی هم در حدود 11ساعت."
میگم چرا Multipass رندر نگرفتی که اینقدر زمان نبره ؟؟؟ حداقل خوبیش اینه ک تو ی کامپازیت بیشتر میتونی روش کار کنی...
ازینکه کارت توی سایت evermotion رفته گالری خیلی خوشحال شدم...انشالا کارای بعدیتم ببینیم
موفق باشی

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
ehsan_3dmax دوست عزیز منظور من این نبود که روی همین مدل کار کنی...کلن گفتم باید برای مدلینگ وقت بیشتری بزاری چون تواناییشو داری...
____
"زمان رندر ها هم گفتم واسه اولی حدود 7 ساعت، دومی هم همین حدود و سومی هم در حدود 11ساعت."
میگم چرا Multipass رندر نگرفتی که اینقدر زمان نبره ؟؟؟ حداقل خوبیش اینه ک تو ی کامپازیت بیشتر میتونی روش کار کنی...
ازینکه کارت توی سایت evermotion رفته گالری خیلی خوشحال شدم...انشالا کارای بعدیتم ببینیم
موفق باشی

سلام مجید جان. راستشو بخوای واسه من که به نورپردازی و ماده دهی علاقه ی زیادی دارم مدلینگ یکم کسل کننده است والا واسه همین ماشین داخلیشم با جزییات بالا میزدم.

من اینکارو با vray تو لایه های مختلف رندر کردم(همون multi pass). ولی جالبه بدونید که vray و خیلی پلاگین های دیگه این عیب رو دارن که نمیشه بدون فریم اصلی لایه های دیگه رو رندر کرد! و اجبارا فریم اصلی که زمان زیادی هم میبره با لایه های دیگه رندر میشه. و تنها با منتال ری میشه اینکارو کرد.

ممنونم بابت جوابت مجیدجان. شماهم کارای تکمیل شدتو بزاری شک نکن که میره:wink:
موفق باشی.

ehsan_3dmax

Active Member
NanoWorld_co, pythoN: بازم ممنونم.

NanoWorld_co: چی بکم آخه. طولانیه! انشالله سر فرصت یا حداقل سوالتو جزییتر کن.
ممنونم.
راستی این هم از آخرین رندر کارم(تو اولین پست تاپیک هم گذاشتمش). دیگه حالم از هر چی پورشه ی بهم میخوره! بهتره برم دنباله یک کاره دیگه!
امیدوارم خوشتون بیاد.
ext-2-dehghani.jpg

RainDigital

Member
من فکر کردم عکس واقعیه برای مقایسه با نمونه واقعی.
نمیدونم چی بگم فقط آرزو میکنم همچین مدلینگی رو یاد بگیرم. خیلی سخته.

یه ماشین خواستم بسازم. دور چرخشو نتونستم در بیارم. الان مکس 9 نصب میکنم ببینم چطوره

reloto

Member
اول به خاطر اين كار بسيار زيبايي كه خلق كردين بهتون تبريك ميگم.
بعد چند تا سوال از جنابعالي دارم كه اگه براتون امكان داره جواب بديد.

1)توي صحنه از چند تا منبع نور استفاده كرديد؟آيا نوع و شدت همه‌ي اونها يكسان هست؟
2)از چه نوع smoothيي استفاده كرديد؟
3)امكانش هست يك عكس lowpoly از مدلتون بزاريد؟

ممنون از توجه شما.
موفق باشيد.

ehsan_3dmax

Active Member
RainDigital, Ali 59, mandana_ns: باز هم ممنونم دوستان.

nima_divone: نه نیماجان هیچ مشکلی واسه من که نداره.

reloto: ممنونم دوست عزیز. بله واسه چی امکانش نیست؟
1- از 2 نور استفاده کردم. یکی بالا و دیگری سمت چپ اتومبیل. شدت هاشون هم قایدتا یکسان نیست ولی نزدیک به همه.
2- اگه منظورتون نوع سایه است از vray shadow
3- الان فایلا رو منتقل کردم رو pc و در دسترسم نیست. انشالله بعدا اگه یادم بود چشم.

موفق باشید.

reloto

Member
منظورم از smooth يكي از انواع مديفايرهاي turbo smooth يا mesh smooth هست كه اگه دومي رو بكار برديد لطفاً بگيد كدوم نوعش nurms, classic,...
ممنون از پاسخ شما

ehsan_3dmax

Active Member
منظورم از smooth يكي از انواع مديفايرهاي turbo smooth يا mesh smooth هست كه اگه دومي رو بكار برديد لطفاً بگيد كدوم نوعش nurms, classic,...
ممنون از پاسخ شما

ok!
قایدتا نوع nurms با مقدار 3. هر چند که turbo smooth هم جواب میده.
موفق باشید.

mj-online

New Member
آقا مهحشره:eek::eek:
ببخشید من یه خورده تازه کارم میتونم بپرسم این عکسارو با چی ساختی
اگه جواب بدی خیلی مخلستیم:cool::wink::cool::wink::D

ali3dtech

Member
آقا احسان با این کارات دیگه جایی برایه حرف نمیذاری.
کار شما رو اول که دیدم فکر کردم... هیچی، اشتباه فکر کردم دیگه...:D
دمت گرم. هرکی دیده کف کرده. همین.:cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا