poly gon

سلام به همه
امید است موفق باشید

من یک آموزشی رو گررفتم مربوط به ساخت یک ماشین است فکر کنم همتون اونو دیده باشید با زبان آلمانی نوشته و من توی یه جا از این آموزش مشکل پیدا کرده ام اینه که من پولی گان رو احضار کردم و نقطه گذاریش هم کردم منتها نمی تونم بهش حجم بد م تصویر رو می ذارم که بهتر متوجه بشید

لینکش رو هم براتون می گذارم

http://www.lacreme.de/index.php?sektion=projekte&page=4

من ابتدا طبق گفته خودش از منو ی object گزینه مربوط یه polygon object رو زدم و بعد با گرفتن دگمه ctrl روی کی برد نقاط داده شده رو گذاشتم ولی اینها فقط نقطه بود و من هیچ شیه حجم داری ندیدم لطفا" منو راهنمایی کنید . با تشکر
این هم یه لینک خوب برای ساخت ماشین قدیمی http://www.7thchamber.com/tutorials/Chev/

در ضمن یه لینک خوب برای 3d viwe و طرح برای ماشین های مدرن - عطیقه و کهنه دارم که حتما" براتون می ذارم

پیوست ها

• tutorial-016.jpg
    tutorial-016.jpg
    79 کیلوبایت · بازدیدها: 9
آخرین ویرایش:
rozegar-abshar گفت:
سلام به همه
امید است موفق باشید

من یک آموزشی رو گررفتم مربوط به ساخت یک ماشین است فکر کنم همتون اونو دیده باشید با زبان آلمانی نوشته و من توی یه جا از این آموزش مشکل پیدا کرده ام اینه که من پولی گان رو احضار کردم و نقطه گذاریش هم کردم منتها نمی تونم بهش حجم بد م تصویر رو می ذارم که بهتر متوجه بشید

لینکش رو هم براتون می گذارم

http://www.lacreme.de/index.php?sektion=projekte&page=4

من ابتدا طبق گفته خودش از منو ی object گزینه مربوط یه polygon object رو زدم و بعد با گرفتن دگمه ctrl روی کی برد نقاط داده شده رو گذاشتم ولی اینها فقط نقطه بود و من هیچ شیه حجم داری ندیدم لطفا" منو راهنمایی کنید . با تشکر
این هم یه لینک خوب برای ساخت ماشین قدیمی http://www.7thchamber.com/tutorials/Chev/

در ضمن یه لینک خوب برای 3d viwe و طرح برای ماشین های مدرن - عطیقه و کهنه دارم که حتما" براتون می ذارم

ببين جيگر براي اينكه بهش حجم بدي بايد ابزار bridge رو ورداري بين دونقطه بزني. بعد بين دو تا نقطه موازي با دو نقطه اولي. وهمين طور الي آخر. هم چنين مي توني از ابزارcreate polygon براي اين كار استفاده كني.:cool:

ahmadianbs گفت:
ببين جيگر براي اينكه بهش حجم بدي بايد ابزار bridge رو ورداري بين دونقطه بزني. بعد بين دو تا نقطه موازي با دو نقطه اولي. وهمين طور الي آخر. هم چنين مي توني از ابزارcreate polygon براي اين كار استفاده كني.:cool:

صبر وکن صبر وکن ببینم
من اینکار رو وکردم منتها مثل اون آموزش جواب نوداد جیگر

ها تو حالا وگویی روش دیگیه ای وجود نوداره؟

این جوری که خیلی بد فوکوله

(با تشکر از توجه تان)

ToFaN

Well-Known Member
rozegar-abshar گفت:
صبر وکن صبر وکن ببینم

(با تشکر از توجه تان)
دوست عزیز میشه ادایه این مرتیکه ها رو در نیاری؟
واقعا که لهجه 70 میلیون و عوض کرد این

rozegar-abshar گفت:
صبر وکن صبر وکن ببینم

(با تشکر از توجه تان)
.azize baradar man hamin karo mikonam javab vade
.labod natoonesti motevajjeh vashi jeegar
.man javabe havijory navadam
motmaen bash jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeegaaaaaaaaaaaaaaaaaar:
dar zemn aghaye tofan jan ishoon ba man bood na ba to jeeeeeeeeeeeeeeeegaaaaaaaaaaaaaaar

آخرین ویرایش:
از راهنمای شما از خودم تشکر در وکنم جیگر کمال تشکر دارم

شما راست می گید همونه که گفته بودید منتها من یادم ورفت که تگ فونگ بهش بدم که دادم و کارم راه افتاد

باز هم تشکر از خودم تراوش می کنم.

ToFaN گفت:
دوست عزیز میشه ادایه این مرتیکه ها رو در نیاری؟
واقعا که لهجه 70 میلیون و عوض کرد این

سلام توفان

از خیلی وقت پیش دوست داشتم براتون پیغام بزارم اما تا حالا نشده بود

فکر کنم با این برنامه خیلی حرفه ای کار می کنید اگه مشکلی داشتیم لطفا" راهنمایی کنید

در مورد اون قضیه لهجه باشه حتما" تو انجمن شما این طوری حرف نمی زنیم ولی خداییش لهجه خوبیه آدم رو سر حال میاره و اصلا" بد نیست اونهایی هم که میگن بد آموزی داره و از این جو ر جفنگیات که بلغور میکنند(بلا نسبت) همش باد هواست

یه جا ی از این برنامه مشکل دارم اینه که می خوام یک آبجکت مثلا" یک مکعب رو روی یه مسیر یا همون خط مثل دایره حرکت بدم من ابتدا از تگ align to path و تگalign to spline استفاده کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد
لطفا" راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:
خیلی ممنون از لینکتون ولی خوب میشد اگه به سوال بالایی جواب می دادین البته با عرض پوزش

جدیدترین ارسال ها

بالا