افزونه player.bin های مولتی مدیا بیادر

1230456

Member
سلام اگه بخوام مالتی مدیا رو یاد بگیرم باید از کجا شروع کنم نرم افزار اموزشی هست؟

پیشنهاد می شه بیخیال یادگیری ام ام بی شید ! چون دیگه آپ نمیشه و کم کم داره از رده خارج میشه!! به فکر یه نرم افزار دیگه باشید. (بخصوص این که من روی ویندوز هشت تست کردم اصلا پیج باز نمیشه توش، همون صفحه سفید وسطی، اما بقیه چیزاش درسته !)

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
پیشنهاد می شه بیخیال یادگیری ام ام بی شید ! چون دیگه آپ نمیشه و کم کم داره از رده خارج میشه!! به فکر یه نرم افزار دیگه باشید. (بخصوص این که من روی ویندوز هشت تست کردم اصلا پیج باز نمیشه توش، همون صفحه سفید وسطی، اما بقیه چیزاش درسته !)

برای اینکار قبلا توی انجمن گفته شده چیکار باید بکنید تا درست بشه توی ویندوز 7 هم همین مشکل هست و توی ویندوز 8 من تست کردم برنامه ها خوب کار میکنن

batcompany

New Member
در حقیقت من می خوام یه ocx رو تو system32 کپی و رجیستر کنم و از آنجایی که در ویندوز ویستا و 7 بحث امنیتی وجود دارد این اجازه به ما داده نمی شود اما اگر این کار از طریق run as administrator اجرا شود مشکل ما برطرف خواهد شد. کاری که من می خوام انجام بدم اینه که ocx را در هر بار اجرای autorun از کنار برنامه رجیستر بشه.

m javad

کاربر متخصص
در حقیقت من می خوام یه ocx رو تو system32 کپی و رجیستر کنم و از آنجایی که در ویندوز ویستا و 7 بحث امنیتی وجود دارد این اجازه به ما داده نمی شود اما اگر این کار از طریق run as administrator اجرا شود مشکل ما برطرف خواهد شد. کاری که من می خوام انجام بدم اینه که ocx را در هر بار اجرای autorun از کنار برنامه رجیستر بشه.
اگه از اون فایل به درستی استفاده کنید براتون run as admin اجرا میکنه

torob417

New Member
سلام
من میخوام نصب فلش پلیر11 به بعد اتوماتیک و سایلنت باشه ... ولی هر راهی که امتحان میکنم جواب نمیده .. کسی راه حلی داره ؟ واسه 4.9.8

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام
من میخوام نصب فلش پلیر11 به بعد اتوماتیک و سایلنت باشه ... ولی هر راهی که امتحان میکنم جواب نمیده .. کسی راه حلی داره ؟ واسه 4.9.8

سوالتون فکر نکنم اصلا به این تاپیک ربطی داشته باشه

در ضمن برای نصب فلش پلیر توی انجمن دوستان قبلنا تاپیک های مختلفی رو ایجاد کردن و کلی هم راه حل توش بیان شده و به نتیجه هم رسیده

من نمیدونم چرا هیچکس قبل پرسیدن سوال یه زحمتی به خودش نمیده و جستجویی نمیکنه و دربه درم دنباله جوابه و منتظر اینه تا یکی پیدا شه و جوابی بده

Singular

Active Member
لطفا لین دانلود player.bin رو بزارید دیگه :-(
قبلا دانلود کرده بودم پاک شده الان دیگه ندارمش

جدیدترین ارسال ها

بالا