[phpNuke] phpnuke و يك ؟

S4DEGH

Well-Known Member
بار ها تو انجمن مطرح شده !‌بار ها جواب داده شده ! بار ها رفتن كپي رايت رو برداشتن ! بار ها باعث كدورت شده !
....

يكي دو صفحه قبل بگردي پيدا ميكني !

S4DEGH

Well-Known Member
كافيه فايل footer رو واقع در پوشه اصلي ناك رو باز كني ! اونجا قرار داره !

izone

Active Member
حالا برای چی میخواهی کپی رایت را پاک کنی؟؟؟

صادق گرامی از شما هم خواهش میکنم یک کمی محکمتر با این گونه تاپیک ها رفتار کنید. برداشتن کپی رایت به هر عنوانی هم که باشد کار درستی نمیباشد.

با سپاس.

S4DEGH

Well-Known Member
من چون ميدونستم ارور ميده براي همين گفتم !
دوست عزيز اين بخش رو طوري برنامه نويسيش كردن كه با كوچكترين دستكاري انجمن ارور بده !
حالا بقول فرهاد جان :
حالا برای چی میخواهی کپی رایت را پاک کنی؟؟؟

من قبلا هم گفتم اين يك كار تحقيقاتي است نه برداشتن كپي رايت
نمي دونم چرا ايراني ها تا اسم برداشتن ميشه ياد دزدي مي افتنند و به باقي مسله نگاه نمي كنند اگر كسي هم جواب نده ديگه مهم نيست چون زمان تحقيقم تموم شد و نمره -- 0 - - گرفتم

pcboyir

Member
سلام به همه دوستام
بابا چرا این دوستمون را گمراه می کنید . اگر کسی بخواهد کپی رایت را بردار ما هر کار کنیم از یک جایی متوجه میشه که چیکار کنه .
دوست من شما قبل از این که SQL را Import کنی در یک Editor باز کن و هر چه Powered By PHP-NUKE + PHPBB
دارد پیدا کن و اگه می خواهی پاک کن یا Rename کن ولی هواست باشه هر اسمی یک لینک هم داره که باید اون هم تغییر کنه اگر نه شما بجای Powered By PHP-NUKE + PHPBB می نویسی Powered By Asghar لینک میشه بازهم به سایت phpnuke.org که لینک هم باید تغییر کنه .
حالا رعایت قوانین به خود شما بر می گرده که زحمات گروه دیگری را به نامه خود بزنید و از پشتیبانی آنها باز بمانید یا رعایت حق کپی رایت که با رعایت آن خسته نباشیدی به آن گروه هم گفتی .

S4DEGH

Well-Known Member
خودمونيم منتظر شما بودم !
ميخواستم ببينم 2 قول نيوك فارسي چه جوابي ميدن ! وگر نه ميگمتم جوابشو ! :d
( از جمله كلك هاي بنده )

جدیدترین ارسال ها

بالا