غیره Patriot Missle 3d Model

Seyed3D

Member
سلام یه روزی یه ایده ای زد به سرم برای تمرین مچموینگ یه موشک انداز ساده مدل کنم و روی پراید سفید خودم سوار کنم و دوستان رو با این حرکت شادروان کنم ولی هین که کار رو رو مدل شروع کردم به دلم نشت و روش بیشتر کار کردم و نهایت این شد
کل این مدل و متعلاقاتش رو تقدیم میکنم به هرکی که خواست از اون استفاده کنه از شیر مادرش حلال تر .فقط اگه دوست داشتین بگید از کجا اوردینش. برای دانلود سورس کامل این مدل (مدل و فایل های تکسچر) به وبلاگ من مراجعه کنید.
امیدوارم به درد کسی بخوره

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    858.3 کیلوبایت · بازدیدها: 42
  • 4.jpg
    4.jpg
    737.3 کیلوبایت · بازدیدها: 62
  • 3.jpg
    3.jpg
    1,023.8 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • 1.jpg
    1.jpg
    805.1 کیلوبایت · بازدیدها: 46
  • patriot.Alpha copy copy.jpg
    patriot.Alpha copy copy.jpg
    176.1 کیلوبایت · بازدیدها: 18
آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
پسر یک کار ساده نیست یک کار 20 شده ولــــــــــــــــــــــــــــــــــی

اون تکسچر نارنجی ها وسفیده و اعداد مقوا نداره
تو عکس 2 هم به اون میله توسی رنگه اصلا متریال ندادی اینگار یا اگر دادی رنگش بد هستش .تو عکس 1 هم هستش دوباره اون میله توسی .مقوا نداره
یکمی نوشته ها خراش داشته باشه قنشگ تر میشه اینجوری مفوا نداره
لاستک هم از نمای بغل خیلی مقوا نداره
تکسچر زمینت هم خوب نیست.مقوا نداره
آسمون هم که ابر نداره .....مق....
این رو که بالا پراید بزاری پراید میشه مقوا. اینجوری مقوا داره

در کل من خیلی خیلی باهاش حال کردم. و اگر این ایراداتی که گفتم و اینکه این رندر رو بگیری و این موشک انداز رو روی یک عکس تو یک صحرایی جایی کاپوزیت کنی فوق العاده میشه
سید جان از این کارها بیشتر بزار.
موفق باشی و سلامت

Mehran coyote

Well-Known Member
جزئیات خوبی داره خسته نباشی

اگه دوست داشتی یه استادیو بهتر بساز مثلا منطقه ی خاکی یا همون جنگی و تکسچرهاتو کثیف تر کن

موفق باشی

محمدمهدی

Well-Known Member
آقا این همون EMP Patriot [MIM-104] Missile System ساخت نیروی زمینی و پدآفند زمین به هوای ارتش آمریکا نیست؟!!
http://en.wikipedia.org/wiki/MIM-104_Patriot
که البته نمونه ی تخیلی اون هم توی بازی Generals ساخته شده بود؟!!
http://cnc.wikia.com/wiki/EMP_Patriot

خیلی حال کردم، دقیق کار کردین. (البته من زیاد از مدلینگ سر در نمیارم)
راستش یه لحظه شک کردم خود کار رو از یه سایت آمریکایی برداشته باشین. :wink:
خیلی عالی میشد اگه همون ایده ی سوار کردن روی پراید رو پیاده می کردین. یا به قول آقا مهران یه استادیو خوبم براش طراحی می کردی یا حداقل روی محل استقرارش روی زمین یه خورده بیشتر کار می کردی.

راستی جزئیات رو از روی همین تصاویر معمولی که هست پیدا کردین یا منبع خاصی داشتین؟

آخرین ویرایش:

Seyed3D

Member
با عرض سلام و تشکر خدمت دوستان عزیزم به خاطر توجهی که نشون دادید
اون تکسچر نارنجی ها وسفیده و اعداد مقوا نداره
اقا این مقوا یعنی چی من هرچی زور زدم نفهمیدم :green:
سلام.کار بسیار حرفه ای و خوبی شده.به نظرم اگه روش شیدرگزاری حرفه ای بکنی میتونی تاپ گالری های دنیا رو درو کنی
این تجربه اول من با وی ری بود همون طور ازش شندیده بودم واقعا موتر رندر فوق العاده ای ایشالله برای کارای بعدیم بیشتر رو شیدینگم کار میکنم تا بهتر بشه
آقا این همون EMP Patriot [MIM-104] Missile System ساخت نیروی زمینی و پدآفند زمین به هوای ارتش آمریکا نیست؟!!
http://en.wikipedia.org/wiki/MIM-104_Patriot
که البته نمونه ی تخیلی اون هم توی بازی Generals ساخته شده بود؟!!
http://cnc.wikia.com/wiki/EMP_Patriot

خیلی حال کردم، دقیق کار کردین. (البته من زیاد از مدلینگ سر در نمیارم)
راستش یه لحظه شک کردم خود کار رو از یه سایت آمریکایی برداشته باشین. :wink:
خیلی عالی میشد اگه همون ایده ی سوار کردن روی پراید رو پیاده می کردین. یا به قول آقا مهران یه استادیو خوبم براش طراحی می کردی یا حداقل روی محل استقرارش روی زمین یه خورده بیشتر کار می کردی.

راستی جزئیات رو از روی همین تصاویر معمولی که هست پیدا کردین یا منبع خاصی داشتین؟
بله این همون موشک اندازی که توی سپر موشکی امریکاست و خیلی روش مانور میدند .این مدلی که من درست کردم مدل PAC-3 هست و رفرنس اصلی هم که برای مدلینگ استفاده کردم تصویر بود که توی ویکی پیدا دیدم.
من هم موافقم اگه محیطش رو هم میساختم بسیار جالبتر میشد ولی متاسفانه اینکار از توان پردازی من خارج بود همین که 2 گیگ رم من این اجازه را بهم داد که تا اینجا پیش بیایم وا قعا ازش سپاس گذارم . با این وجود رندر با بکگراند تصویری گرفتم و به پست اول اضافه کردم امیدوارم که بپسندید.

madmaster_3d

Well-Known Member
مقوا نداره منظورم این هستش که ایراد داره. باید روش کار بکنی. خوب نیست و ...
انشالا یک رم بخری و کارهای خوبت رو بازم ببینیم سید
مقوا دار ایندفعه

جدیدترین ارسال ها

بالا