Mercedes Benz in the Road

.:. soroosh .:.

Active Member
سلام
کارتون واقعا عالیه فقط ای کاش او حالت کشیدگی که تو تصویر زمینه گذاشتی از دو طرف بود سمت چپ چیزی نیست!؟

سلام دوست من، فرقی نمیکنه هر دو سمت هست یا به قولی کلا اطراف ماشین صحنه کاملا وجود داره به دلیل اینکه از عکس اچ دی آر آی استفاده شده و این نوع عکسها خودشون تمام صحنه را شبیه سازی میکنن. :rose:

ممنون ولی چیزی که مهتمر از کار آموزشه کار به دیگران وگرنه کار زیبا همهجا هست و میشه پیدا کرد امیدوارم آموزشاینکه چطو کار اینقدر زیبا شده در متریال رو بزاری یا حداقل فایل ِ متریالو بزاری واسه دانلود

آموزش خوب هم زیاد پیدا میشه اگه بگردید .
ضمنا همونطور که ایمان جان لینک دادن میتونید مراحل ساخت کار را ببینید . ضمنا متریال ماشین هم یک متریال خیلی خیلی ساده از نوع car paint منتال هست .

شما مطمئنید که اینجوریه؟! من اینطور فکر نمیکنم..
ایشون کل کارش رو هم که بذاره برای دانلود بازم به اندازه تمرین کردن و برخوردن به مشکل و پرسیدن، به سطح معلومات شما اضافه نمیشه..

سروش زحمت کشیده و making of رو توی صفحه قبل لینک داده، بخونید:

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=143451

مرسی ایمان جان :rose:

کارت بسیار زیباست.خسته نباشی

تشکر دوست عزیز :rose:

سلام آقا آفرین صد آفرین
میدونم که واسه نظر دادن خیلی دیره
کارت خیلی خوبه عالی 20 منم اصلا در این حد نیستم که کارای دیگران رو نقد کنم ولی چرا تو این سرعت چرخهای ماشین ثابت هست؟ رینگهای ماشین در حالت پارک بودن هست نه چرخیدن چراغ خطر سمت شاگرد به نظر میاد روشن باشه اما سمت شوفر (راننده):green: خاموشه اگه روشنه واسه روی پلاک هم یه لامپ کوچولو بگذار نمیدونم شاید من کج میبینم اما انگار حرکت ماشین موازی با جاده نیست و داره به سمت راست منحرف میشه

در رابطه با چرخ ماشین کاملا حق با شماست . کم تجربگی بنده باعث به وجود اومدن این نقص شده .
در رابطه با بقیه موارد هم شاید حق با شما باشه ، من تا جایی که تونستم دقت کردم اما خب هیچ کاری بی عیب نیست . بسیار ممنون از توجهتون و وقت گذاشتن روی این کار کوچیک بنده :rose:

ممنونم از مدلی که ساختی روش حساب کنم ؟ :wink:

منظورتون دقیقا چیه ؟! ببخشید اما من متوجه نشدم اصلا !!! میشه لطف کنید بیشتر توضیح بدید ؟

منظورم این بود که اگه زمانی یه ماشین با مدل ماشین شما احتیاج داشتم برا کاری که توش بزارم، میتونم ازت قرض بگیرم ؟

.:. soroosh .:.

Active Member
این ماشین چون خیلی اصولی مدلسازی نشده و مدلش مربوط به حدود ۳ سال قبل یا شاید هم بیشتر میشه ممکنه تو کار اذیتتون کنه .
اما اگه نیاز داشتید پیغام خصوصی بدید .

ممنون ، راستی چقدر طول میکشه ساخت یه ماشین و چقدر هزینه ؟ البته با پولیگانهای مرتب و به اندازه و یا با پولیگان کم

parh

Member
سلام سروش خوبی من تازه عضو شدم چیزی هم از مکس و مایا بارم نیست کد کارم در حد سه بعدی که اصلا کارش با این نرم ازارها قابل مقایسه نیست من واست توی فیس در خواست دوستی گذاشتم ایمیل هم واست گذاشتم تو واقعا هنرمندی خوشبحالت منو تحویل بگیر غفاری هستم ممنون ...سروش اگه به بچهای جسارت نباشه تو اصلا کارت یه چیزه دیگس قابل مقایسه با کار بچها نیست دقیقا همونی هستی که من دنبالشم ولی افسوس که داخل نیستی موفق باشی بای [email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا