افزونه M30 Generate List View Code V 1.0 + M30 Generate Database V 1.1

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
M30 Generate Database V 1.1

.:: نرم افزار ایجاد دیتابیس بدون کد نویسی ::.

به همراه

M30 Generate List View Code V 1.0

.:: نرم افزار ایجاد کد مشاهده اطلاعات ثبت شده در دیتابیس ::.

--------------------------------

طراحي و برنامه نويسي شده توسط : محمود حسيني MahmoodM30

[email protected] : ايميل
تلفن تماس : 09360783405
--------------------------------

توی این ورزن تغییراتی رو توی قسمت تولید کدها ایجاد کردم و همچنین قابلیت هایی رو برای راحتی کاربران توی این ورژن قرار دادم امیدوارم از این ورژن هم خشتون بیاد در ضمن اگه دوستان نظرات و پیشنهاداتی داشتن در خدمتم. قبلا هم گفتم ولی کسی نه نظری داشت نه پیشنهادی :-?

:wink: حالا میریم به سراغ معرفی نرم افزار ها

تصویر صفحه های اصلی M30 Generate List View Code V 1.0

M30%20Generate%20List%20View%20Code%20V%201.0.png

برای ایجاد کد با Generate List View Code V 1.0 ابتدا باید به صورت کامل با M30 Generate Database V 1.1 یک دیتابس رو با کد هاش ایجاد کنید تا M30 Generate List View Code V 1.0 بتونه کد های صحیح رو براتون تولید کنه. در غیر این صورت کد های ایجاد شده به درستی کار نخواهند کرد.

تصویر صفحه های اصلی M30 Generate Database V 1.1

M30%20Generate%20Database%20V%201.1.png

این نرم افزار یک نرم افزار ایجاد دیتابیس با V1.1Plugin SQLite هست که بدون نیاز به نوشتن کد های برنامه نویسی هست شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی یک دیتابیس برای ارتباط با MMB ایجاد و با ان ارتباط برقرار کنید.

توی نرم افزار هم به صورت خلاصه وار راهنمایی کردم که کاربر باید چیکار کنه و خودم هم یک مثال کنار برنامه قرار دادم که پیشنهاد میکنم برای درک بهتر اون رو هم ببینید.

این نرم افزار برای این ساختم که خیلی از دوستان مشکل کد نویسی و ارتباط رو با این پلاگین دارن و هی گله میکنن و اشنایی کافی رو هم ندارن ولی با این نرم افزار با دادن چند تا نام فیلد و ادیت باکس میتونن کد ها رو به راحتی تولید کنن و در عرض چند دقیقه کاری رو که میخوان درست کنن.

امیدوارم که از این نرم افزار خوشتون بیاد در ضمن منتظر نظرات و پیشنهادات دوستان هستم .

این نرم افزار دارای چندین قسمت هست که در زیر به معرفی انها میپردازم:

ایجاد دیتابیس جدید

این قسمت از اصلی ترین قسمت های برنامه هست که برای ایجاد جدول و فیلد های دیتابس به کار میره و همچنین برای ایجاد کد ارتباط با دیتابیس.

DB1.png

ایجاد کد ذخیره

با استفاده از این قسمت میتوانید کد هایی را که برای ذخیره اطلاعات در دیتابس لازم هستن رو ایجاد کنید.

DB2.png

ایجاد کد ویرایش

با استفاده از این قسمت میتوانید کد هایی را که برای ویرایش اطلاعات در دیتابس لازم هستن رو ایجاد کنید.

DB3.png

ایجاد کد جستوجو

با استفاده از این قسمت میتوانید کد هایی را که برای جستوجوی اطلاعات در دیتابس لازم هستن رو ایجاد کنید.

DB4.png

ایجاد کد حذف

با استفاده از این قسمت میتوانید کد هایی را که برای حذف اطلاعات در دیتابس لازم هستن رو ایجاد کنید.

DB5.png

پیوست ها

• M30%20Generate%20Database%20V%201.1.zip
    3.8 مگایابت · بازدیدها: 211
آخرین ویرایش:

Amit13

Well-Known Member
سلام من دانلود كردم.
ولي ويروسيابم گزينه ي غيرفعال نداره.نميتونم بازش كنم.ايشالله وقتي دوباره ويندوز نصب كردم:)

در ضمن اگه دوستان نظرات و پیشنهاداتی داشتن در خدمتم. قبلا هم گفتم ولی کسی نه نظری داشت نه پیشنهاد

ميشه دو تا پلاگين useful objects و همين sqlite رو تركيب كرد و يك چيز ساده براي ورود ركوردها ساخت.
يك محيطي شبيه به اكسل آفيس.
من چند وقت پيش اين به ذهنم رسيد ولي حوصله ي نوشتنش رو نداشتم .ولي فكرش رو كه كنيد كاملا عمليه.
اصلا الان يك ذره از اون چيزي كه ميگم رو ميسازم واست،تا اگه خاصي روش كار كني بهتر بگيري چي ميگم.الان پيوست ميكنم.

Amit13

Well-Known Member
دوباره سلام
اون مثاله كه گفتم رو پيوست كردم.فكر كنم كه 50 60 درصد كار رو نشون دادم.(تكميلش هم كاملا عمليه.)
محمود جان،ايشالله موفق باشي.:rose:

پیوست ها

• sql-typing.rar
    490.6 کیلوبایت · بازدیدها: 90

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام amit 13 ممنون من دانلود میکنم و ببینم چیکار میتونم بکنم ولی قول نمیدم آخه الان سرم خیلی خیلی شلوغه و واسه یه گروه نرم افزاری یه پروژه دارم که کلا باید تا 1 مهر تمومش کنم برا همین دیگه وقتی واسم نمیمونه و دانشگاه ها هم که باز شده و باید بریم سراغ درس ها.

telesate

Member
دوست عزیز از زحمت شما متشکرم فقط یک سئوالی داشتم میخواستم بدونم آیا راهی هست که نام دیتابیس را فارسی قرار بدیم چون پلاگین SQLite برای نام گذاری دیتابیس به زبان فارسی مشکل دارد اگر راهی وجود دارد ممنون میشوم که مرا راهنمایی نمایید . متشکرم !

آخرین ویرایش:
این دفعه منفجرکردی اقا محمود
بهترین کار رو در حق این مردم کردی انشا الله در دانشگاه هم موفق باش
بازهم از این کارها بکن
:rose::rose::rose:
برای ما هم دعاکن در درس هایمون موفق شیم

جدیدترین ارسال ها

بالا