! KU KU KA LA / سید محمد برهانی / sculptris - zbrush - max -photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
عالی شده برهانی جان با چی رندر گرفتی

ولی یه چیزی تو کارت مشکل داره اینکه اصلا کاراکتر بچه معلوم نیست واقعا حیفه به این قشنگی معلوم نیست(صورتش منظورمه )

همینجا دوباره میگم واقعا شرمنده ام که کارم نیمه کاره موند

با زحمت و کمپوزیت و فتوشاپ و پلاگین و گری بال و مکس و بی خوابی و غیره. . .
سبکش همون رندر بادمجونه بود که تو پست وسطی ها اشاره کردم.

قرار بود لباسش و موهاش رنگ بشه و اون بادبادکه دستش باشه که وقتی پرنده رو دیده ولش کنه.
من معذرتت رو قبول میکنم به شرطی که دیگه تکرار نشه.:green:
تو هم معذرت من رو قبول کن که یر به یر بشیم:green:

یا علی

nightlord

Well-Known Member
محمد ماقا عالی شده این آخریه ! من که دیدم حسابی حال کردم . نمیتونم ازش ایراد بگیرم چون وقتی دیدم کلی ذوق کردم . دمت گرم .
موفق باشی .

Farrokh

Active Member
سلام دوست عزیز
وقت مسابقه راس ساعت ۱۲ امشب به پایان می رسد
با توجه به اینکه راس همین ساعت تمامی تاپیک ها قفل می شوند و دیگر امکان ارسال آثار وجود نخواهد داشت . خواهشمندم هرچه سریع تر نسبت به ارسال اثر و یا آثار نهایی خود در پست اول اقدام کنید تا در ساعات آخر با مشکل آپلود روی سرور مواجه نشوید

بدیهیست که برگزار کنندگان مسابقه مسولیتی در مقابل قضاوت بر روی ارسال هایی که در پست اول وجود نداشته باشند به عهده نخواهند گرفت

با آرزوی کامیابی
تیم مدیریتی مجید آنلاین

(این پیغام برای تمام تاپیک های شرکت کنندگان در مسابقه ارسال شده است )

آخرین رندر

سلام
یه جون تازه و یک دوجین ساعت جلو افتادن و وقت اضافی باعث شد کمی دست به سر و گوش رندر بکشم.

فرصت به رنگ و نور و محیط پر و پیمون نرسید. نظریاتی داشتم که به جاش تستهام بهم گفتن از چه راههایی نمیشه کار کرد!
امیدوارم خوشتون بیاد. این رندر خیلی فتوشاپی هست. یه جورایی تو فروم سه بعدی خجالت میکشه...
اگه نظری دارین بگین تا حداقل قبل از اینکه در و قفل کنن خودم بدونم چقدر تونستم نظرتون رو جلب کنم. خب تجربه از نتیجه برامون مهمتره...:rose:

دست فرشید هم درد نکنه که به ذهنم انداخت. همون رندر سنگی رو نقاشی کردم که آپدیتش هم میره پست اول. فکر کنم آخرین آپدیتم باشه.
محسن جان مجید جان مهدی جان مجمد جان از الطاف جدیدتون هم ممنونم.:rose:

امیدوارم حق به حق دار برسه و خوب شد که مجید نموند تا نوبت آخریمو غصب کنه!

یا علی

پیوست ها

• KU KU KA LA _visit_ PostPro.jpg
    KU KU KA LA _visit_ PostPro.jpg
    384.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1,348

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
داشتیم برهانی جان تیکه بارمون میکنی

بگم نه بگم

خسته نباشی رندر اخرت خوشمگل شده و فانتزی
:rose:

*farshid*

کاربر VIP
حدود 100 برابر بهتر شد
آوورین برهانی جان

اون کاراکتر سمت راست رو حذف کنی تقابل کوکوکاله و بچه بهتر جلوه میکنه به نظرم

یعنی اگه اونو حذف کنی جز 3 تا میشی 100% (نظر من)

لحظه شناخت !

سلامی چو بوی غذای سوخته اما با طعم دوستانه تشکر و عذر!
از اینکه خوشتون اومده بسیار رفع خستگی هستم . از مجید جان هم به خاطر استادیش تشکر میکنم. خب حقیقت تلخه عزیز!
سعید و محسن جان بسیار ممنونم
فرشید جان باعث خیر شدی . داشتم آخرین مرحله رو با نا امیدی و تو زمان بسیار کم کار میکردم که یه حالت اورژانسی پیدا کرد.
بیشتر دیشب رو گذاشتم تو فکر که اصلا محیط چیه . چرا و چطور. من همش به فکر مساحت بودم!
داستان اون کو کو کایت سمت راستی از این قراره که یه بادبادک بادکنکی هست. عشق و آرزوی پسرک هست. پرواز. پاکی.پرندگی
خب اون یه یادآور و یه مسکن هست. حتی تو آسمون کوچیکی میشه سیاره هایی رو هم که شکل کوکو که له هستند رو دید (نگاه کنید میبینید)! این نا متعادل بودن که گفتی درسته اما لحظه قبل از تعادل زیبایی خاصی داره. لحظه ای که اسباب بازی رو ترک میکنی و به بزرگی میرسی. لحظه ای که با دوستت ملاقات میکنی و لحظه ای که بت ها رو رها میکنی و اصل جمال رو پیدا میکنی. میبینی که دستاش شل شده!. دلم به حالش میسوزه و براش خوشحالم. داره عشقی پاک رو با اسیر شدن تجربه میکنه. بادبادک خودش میدونه که دیگه جایی تو کادر نداره. پرنده هم دلیل صحت علاقه رو میفهمه و این تعجب بعدش خوشحالی داره.
بابا ما درد عشق کشیده ایم ها فرشید. بیا وو مار ور هم تو اون سه تای آخر قبول کن!
از راهنماییت ممنونم

بازم به هر عدد پست از وقت و نگاهتون. همه همتون ممنونم.:rose::rose::rose:

یا علی

*farshid*

کاربر VIP
در مورد توضیحات جالبی که دادی باید بگم که ... هنرمند بعد از تولد اثر هنری میمیره ...
تفسیر اثر هنری هم به عهده مخاطبه ... من بعید میدونم مخاطب با دیدن اون کاراکتر سمت راستیه یاد بادبادک و خرفایی که زدی بیوفته ...

دیگه گیر نمیدم :)
فقط میگم که عالیه
خوشحالم که روز آخر کارتو از یه اشتباه مهلک نجات دادی
موفق باشی

:Mohsen:

کاربر باتجربه
برهانی جان
الان اومدم کل چیزایی گه گذاشته بودی رو دیدم
کلی بسی شاعرانه بود گشت!
جملرو از دانشنامه کوکوپدیا کش رفتم :green:
فقط چرا یه سری مدل مثل بادمجان بم و اون گل صورتیه که آدمو یاد امام زاده قاسم میندازه تو کار استفاده نشده؟!

deli2

Member
سلام من هم میخواستم ببینم آخرش چی شد این ملاقات یه ماه
خوب تبریک میگم کار خوب شده واقعا
الان ساعت 12و 4 دقیقه است تاپیکا بازن که ...:lol:

Farrokh

Active Member
سلام دوست عزیز

شما می تونید برای اینکه کارتون در مراحل داوری بهتر مورد قضاوت واقع بشه تا فردا راس ساعت 9 شب یک پاراگراف در مورد کار با قلم خودتون آماده کنید که ایده رو توضیح بده
لطفا این پاراگراف رو برای من پیغام خصوصی کنید

مسلما عدم ارسال (و یا حتی ارسال ) این پاراگراف امتیازی رو کم و زیاد نمی کنه و فقط برای درک بهتر داوران از ایده ی شما با قلم خودتون هست و می تونه گویایی طرح و ایده و همچنین شانس برنده شدنتونو افزایش بده

حتما از این فرصت که در اختیار همه ی شرکت کنندگان هست استفاده کنید
پیروز باشید
تیم مدیریتی مجید آنلاین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا