! KU KU KA LA / سید محمد برهانی / sculptris - zbrush - max -photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلامرفق!
از مجید جان و فرشید جان و امین جان هم ممنان
*
فرشید جون میشه بگی از کجا فهمیدی؟ :green: + تعجب
*
مجید جان از تعریفای دوستانت بسیار ممنونم. اما فکر کنم به هر حال اگه واقعا خوب بود بقیه دوستان هم میپسندیدن و البته این برای یه آماتور انگیزه بخشه.
ممکنه که یه جوری دمبل رو هم به زور به مسابقه مربوط کنم! در مورد برنامه اسکالچریس هم ممکنه جای ابرنرم افزارها رو نگیره اما دوست خوبیه برای تمرین.
*
و این دلی بسوزه که دلم رو سوزوند:green::oops: + اسمایل شوخی + اسمایل جدی!
از بمبارون کردن رقبا خوشم میاد. آفرین بر امین جان که مارو خوب نشونه گرفت. از نظرت راجع به اون بهشت که همه جمعن خوشم اومد اما کمی کار سخته چون من مجسمه های منطعفی نساختم! اون آب و ماهی هم یه تزیین تصویری بود ولی شاید ایده خوبی باشه و میخوام امتحانش کنم. رنگ بندی شلوغ رو هم با چاشنی سایه روشن و تمایل به رنگ های خاص و اضافه کردن بافت های پاستلی یا آبرنگی مثلا میشه تعدیل کرد و بعدش با هاشور یه جاهایی رو شاخص کرد. البته تو نهایی کردن میشه تست زد و دید که چه راهی برای تکمیل و فینیشینگش بهتره. یه تست بود برای رنگ های متنوع. من هم با شلوغی زیاد موافق نیستم. ممنون که اشاره کردی.:rose:
*
خب از جمله آخرت هم ذهنم قلقلک شد. حقیقتش حسابم خیلی خوب نیست. بچه هایی که عمرشون رو دادن به من یعنی من رو پیر کردن یا خودشون رو مرحوم کردن یا اینکه به من قرض دادن یا اینکه چی؟...
البته خب بچه های کوچکی هستند که به خاطر فکر کوچک بقیه بزرگ نمیشن
و بچه های کوچکی هستن که بزرگاشون نارحت هستن و اونا هم ناراحت میشن.
بهشت واقعی جایی هست که بچه ها با هر پرچمی خوشحال باشن. یه دعای کوچیک یادتون نره!
*
باید همت کنم چون عقبم. برا فردا صبح طبق وعده میخوام یه چند تا تست محل ملاقات (محل شاخصی که پسر و کوکو روبرو هستند) و درخت بادمجون (بادمجانی بزرگ با شاخه های پخش شده که شاید آبشار شد و شاید به ابرها وصل بشه) و امواج گیاهی ( سبزه هایی به شکل موج) رو بزنم. اگر شد همه رو سه بعدی و اگه نشد چیزی دو بعدی که قابل ساخت باشه. تکسچرینگ احتمالا بر حسب مپ های انعکاسی باشه و در مرحله نهایی بعد از اطمینان چیدمان برم تو نخش.
*
نظرای خوبتون رو تو جیبتون نگذارید.
بهم بگید چون من به همه چیز فکر میکنم! اونهایی که نمیشه هم حتی راه شدنی ها رو روشن تر میکنه.

یا علی

یک روز وشب تلاش!

سلام. سحربخیر
ماحصل کار دی روز و دی شب و دی نصفشب رو طبق وعده میزارم. دی:

اگه شما هم کانسپتی تو نظرتون هست بفرستین تو نمایشگاه میزنم این کار داداشمه که همسن شماهاست!

روی موج های آب و حالات فانتزی شروع کردم به تست اما چون برا آخر گذاشته بودم دیگه بی خوابی مجال نمیده. باید روش خیلی کار بشه که حس موج یا حداقل حس علف رو به یه زبونی بده!

داستان بادمجون دوست داشتنی خودم هم که قرار شد یا به ابرها وصل بشه یا درخت بشه رو یه فکر ترکیبی به ذهنم اومد و فعلا مثل یه فواره شده که رو ابرها نشسته و گیاهاب یا آب های رنگی ازش سرازیر هستند. یه منظره فرا طبیعی با متریال طبیعی!

attachment.php

درباره محل ملاقات هم میخواستم شاخص بشه اما نتایج دوگانه ای که تست زدم هر دو بی جواب موند. اول طرح یه جای شخصی با فرمهای شاخه مانند که با ساقه و پیچک و گل پوشونده بشه و همون شعاعهای نورانی

و بعدش یه اتاق شفاف که حجمش پوسته های در هم فرو رفته داره. فعلا هر دو کنسل هست هم برا شلوغی و هم برای دید... ولی تست هاش رو میزارم.

attachment.php

نظرای راهگشای شما باعث گشایش راه هست. از اسمش پیدا هستا !
کمک کنید پست فردا صبح پربار تر باشه.

یا علی

پیوست ها

• my brother concept !.jpg
    my brother concept !.jpg
    123.7 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • wave test.jpg
    wave test.jpg
    70.9 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • cloud fountain wip.jpg
    cloud fountain wip.jpg
    94.2 کیلوبایت · بازدیدها: 93
  • location wip 2.jpg
    location wip 2.jpg
    135.8 کیلوبایت · بازدیدها: 231
  • location wip 1.jpg
    location wip 1.jpg
    72.4 کیلوبایت · بازدیدها: 30
آخرین ویرایش:
سلامعزیزان!
بر سر آن عهد که بستیم خب هستیم!:green:
دیروز فرصت نشد کاری انجام بدم ولی صبحی حدود 40 دقیقه وقت برد که دست خالی نیام.
بادبادک بادکنکی !

attachment.php

راستی کسی نظری که نداره. چه خوب!
یا علی

پیوست ها

• KU KU Kite !.png
    KU KU Kite !.png
    75 کیلوبایت · بازدیدها: 145

sharin

Member
سلام همشاگردي :wink:
از اين به بعد سيد complex صدات مي كنم !! ( يا يه چيزي تو همين مايه ها ... هنوز تصميم نگرفتم !! :green: )
كلا كارات براي من يكي مجهوله !!
وقتي مي بينمشون ، انگار بايد معادله حل كنم !!
خوب ديگه چقدر فكر كنم ؟!! مي يام تو فروم بچرخم خستگيم دربره ، كاراي شما رو مي بينم ذهنم بدتر هنگ مي كنه ... :green:
راستي تو كار هيپنوتيزم و ... بزني ، نتيجه ي خوبي مي گيري ... :green:

اما اين آخريه خيلي بانمك و خنده دار شده ، ايول.
من كه نمي تونم هيچ نظري بدم ، چون كلا كارات complex ...

بينيم چي مي كني.
خوبه كه تند تند شروع كردي كار مي زني.
ايول.

يا علي مدد همشاگردي . :rose:

ali3dm

کاربر VIP
از بادبادکت خوشم اومد(چون یکم فهمیدم چیه!)

اما در مورد کارت چون مثل حرفات مبهمه برام فعلا چیزی نمیگم

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام برهانی جان. داری عالی پیش می ری. بی صبرانه منتظرم نتیجه نهایی کار و ببینم من یکی.
از محیطت داره بسی خوشم میاد. زودباش ادامه ی کار رو هم بذار که منتظریم.

سلامی خدمت همه دوستان به بوی مهر و خروش ابرهای باران

از تاییدات و توجهات همه متشکرم و از همتون ممنونم به خصوص آقای عطرفروش، همشاگردی مو قشنگ، علی نایب قهرمان، عمو پولدار، پسر جادوگر و مدیر دی فروش ... و بقیه همگی.

خب تقش در اومد و حیرونی ما رو هم گرفت! پسر حراف به لکنت افتاد. چه جالب دلم خنک شد!
خدمت باسعادتون عرضه که من به قصد کاراکتر وارد این پیکار شدم اما محیط بر من غالب شد!
یه مدتی هست حیرون و آزمونگر اینم که چجوری عناصر رو بچینم و چطوری رنگ بزنم و دوربین کجا باشه.
اینا رو گفتم تا مطمئن باشین من هم به زحمت دارم کار میکنم.
البته بهانه قشنگی نیست و به امید خدا کارو میخوام در حد تیم ملی کوچمون تحویل بدم.
دلم نمیاد نظرا و دلگرمی های قشنگتون رو به باد بدم که هیچ... دوست دارم که کار نهایی رو میبینید لبخند هم بزنید.
از اینکه پیوست های غیر خطی و مختلف القاعده میدم نرنجید چون هر بار حمله ممکنه غنیمت دندونگیری نداشته باشه.
فرصت کمه و کار هم سخته. هر چی کم بیارم دو بعدی میشه.
راستش من بسته بندیم از محصولاتم بهتره. از سروصدام هم معلومه.
امیدوارم برف دو بعدی نریزه رو کار و معلوم بشه از حجم شروع شده.

attachment.php

:یکی از تست های پرسون پرسون
فعلا رفع تصدیع

یا علی

پیوست ها

• KUK WIP ENV 2.jpg
    KUK WIP ENV 2.jpg
    68.9 کیلوبایت · بازدیدها: 101

ali3dm

کاربر VIP
این که همون مدلای قبلیته

اقلا یکم از اون ابرها و بادبادک نازت هم میذاشتی

به نظرم از این نما یکم تو ذوق آدم میزنه (که کوکوکه له پشتش به دوربینه.
علی رغم اینکه گل پشت و رو نداره!)

اگه همین حالت رو داشته باشن اما دوربین بره جایی که دوتاشون از نیم رخ باشن باحال تر بشه
(این فقط یه نظر بود از طرف من نظر نظر خودته سید جون)

فقط ابرا و بادیادک یادت نر!:wink:

nightlord

Well-Known Member
محمد جان این زاویه ای دوربین رو گذاشتی . ملاقات با پسرک رو تداعی میکنه ولی عنوان پروژه شما ملاقات با کوکوکاله هستش .
اگه دور بین پشت پسرک باشه یا اینکه از بغل حالت نیمرخ باشه و به سمت پسر حدود 30 الی 60 درجه زاویه داشته باشه اونوقت فکر کنم حس ملاقات با کوکوکاله تداعی بشه .
پرنده میتونه روی میوه بهشتی نشسته باشه و اون دود و بادکنک ها و ابرها هم دورو برش باشن و البته ابر هم میتونه دور پسرک هم باشه .
در مورد رنگامیزی هم اون دستی که تو چند پست پیش درست کرده بودی و رنگارنگ بود تو ذوق میزنه و کار خیلی گنگ و مبهم میشه ، منظور این بود بهتره از اون طیف رنگی استفاده نکنی . به نظر من خوبه که سعی کنی از رنگ های فانتزی در قالب آبجکت استفاده کنی یا در قالب المنت ها . که حالت مبهم به کارت نداده باشی . میتونی از بافت و رنگ هم استفاده کنی . حتما که نباید فقط رنگ باشه .

من وقتی میام نظرمو میدم ، هی به خودم میگم آخه اومدی به استاد رنگ و تکسچر داری میگی ، اینجوری باید لنگش کنی!!!:snap:

خلاصه خودت استاد این کارایی من فقط میخوام یه جرقه تو ذهنت ایجاد کنم . اگه بتونم
موفق باشی

سلام
عجالتا ممنون! از همه به خاطر انتظار نفر آخر! من خود نفر آخرم. بدون ریا میگم!
دارم با شیاطین مبارزه میکنم. :evil::evil::evil:
... مثل فیلم دیدبان هم که شده جنازمو میرسونم به خط نیروهای خودی.
-_-_-_ مشغولم
راستی بچه های انصرافی شب امتحان رو فراموش نکنید ...
یا علی

سلام
خسته و تهی دستم اما خوشحالم که تا آخرش اومدم و خیلی چیزها رو یاد گرفتم و دوستان خوشقدمی پیدا کردم.
نقشه های زیادی کشیده بودم ولی به همین هم راضیم. انشاءا... دفعه بعد پرتر و بهتر میام. ممنونم از همه به خاطر این همه مدت تحمل و کوچکنوازیشون.
اگه کاری نکردم بلد نبودم و شاید هم بلد بودم اما نتونستم شرایط رو کنترل کنم. به هر حال کوله باری از تجربه بود.
من هم به شخصه تمام مسئولیت این گروه یک نفره رو بر عهده میگیرم. امیدوارم در آینده بیشتر و بهتر جواب محبتهاتون رو بدم.

نتیجه کار در حد یک نمره گیری شب امتحان شد و چشمهام الان گرم گرم هست اما گیج هستم که چرا اونجور نشد که میخواستم و چرا نشد که رویاهام رو بریزم تو ظرف نتیجه. دوست داشتم دست خالی نباشم. دیگه چشم کرم شما...
تا مسابقه بعدی !
یا علی

پیوست ها

• FAST composit !.jpg
    FAST composit !.jpg
    257.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1,258
آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
چقدر باحال صحبت میکنی
کلا دمت گرم
کارتم قشنگه، ایول
خسته هم نباشی

*farshid*

کاربر VIP
محمد جان ... در این که کارت عالیه و تکنیک بینهایت خوبی داری شکی ندارم ... ولی بهتره یه رندر مثل اون رندری که تو پست اولت هست هم بگیری ... همونی که کاراکتراش شبیه سنگ هستن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا