! KU KU KA LA / سید محمد برهانی / sculptris - zbrush - max -photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nightlord

Well-Known Member
محمد فکر کنم اگه بخوای بهشت رو هم مثل طرح گلی در بیاری زیاد کار جذاب نشه و از جذابیتی که الان داره کسر بشه . اگه رئال هم باشه خوب به سبک کارت نمیخوره .
یه ایده کوچیک میدم به عنوان شاگرد ، اگه کوکوله رو به همراه پسر بزاری تو یه سرزمینی با یه عالمه درختای رنگی از جنس کوکوله به صورتی که تپه ماهور زیاد داشته باشه به شکلی که وسعت سرزمین به چشم بیاد و رنگای شاد نقش اساسی رو بازی کنن با شعاع های نور که از بین درختای نزدیک به چشم میاد خیلی بهشت خوبی از آب در بیاد .

این فقط یه نظره . خودت تو این کارا خبره ای گفتم شاید بتونم کمک کنم .

سلام

محمد جون ممنون که ما رو هم در نظراتت شریک کردی. سعی میکنم شگفت زدت کنم!

ممنون آقا ایمان به خاطر روح جدیدی که با تمدید مسابقه ایجاد کردین. من هر چی وقت بدین تو کودکی هام سیر میکنم!
به جای همه بچه ها هم ممنون. تصمیم بجا و بموقعی بود.
راستی این همون وتو مثبت بود نه؟! ^_^

یا علی

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ایول. خیلی وقت بود به این تاپیک سر نزده بودم. مدلات عالی شدن داداش.
فقط من از رندرها خوشم نیومد. یه جوراییه. یعنی به نظر من بهتره این کوکو رو یه پرنده ی رنگارنگ باشه و انرژی و نشاط از دیدنش به آدم دست بده، یه جور حس زنده بودن و جریان داشتنه. الان این طوری مثل یه مجسمه شده و یه جورایی مرده می زنه کارت. البته این نظر ما بود.
شاد باشی و موفق.

::reza::

کاربر VIP
کارت خوبه
منم همین نظر رو دارم.گرچه کوکوکه له رنگهای خوبی داره ولی حالت مجسمه ای پیدا کرده.
رندر قبلیت که ازش داشتی چون حال خمیری رو نشون میداد بامزه تر بود. در کل کارت رو دوست دارم.
منتظرم ببینم که ایشالا چه رندری میخوای از این کوکوکه له در بیاری.
موفق باشی

سلامامین

ممنون از راهنمایی و تذکرت. شما هم مثل محمد نگران اوضاع و عواقب هستید. خیلی دلگرمی خوبی هست.
من سعی میکنم اون خشکی کار رو کم کنم.
میدونم که همه چیز مجسمه شکل و همه چیز بی رنگ، میشه شهر مجسمه و متروکه.
سعی میکنم از چیزی که بلدم و چیزی که میطلبه و چیزی که اجازه دارم رو کنم! یه مثلث معتدل ایجاد کنم.
رنگ عنصری هست که نمیشه اونو از بچه گرفت. من هم اعتراف میکنم کارم با رنگ میتونه قابل قبول تر بشه

صبحتون صورتی و روزتون زرد و عصرتون آبی باشه
از بنفش شب بعد از ارغوان و سرخ غروب هم لذت ببرید.
من یه مداد رنگی 6 رنگم که اونم مال شما. از سخاوت کودکانه یه کمی هنوز برام هست...
-------------------------
+
سلامرضا
نبینم دیگه لابه لای پستها مخفیانه پیدات بشه ها! یه جوری بیا ببینمت!
آره مثل اینکه همه میدونن ما استودیویی نیستم و یه کارگاه سفال رو بیشتر میپسندن!
سخت ترین کارم اینه که فرمهای گیاهی رو جوری بسازم که گلی نباشه و رنگها رو جوری بذارم که به کار بشینه. البته گیاهام فکر کنم بد نشه! رنگ هم میخوام یه سبک متفاوت باشه. در یه عبارت میشه گفت طیف گذاری تقطیع شده و پلکانی همراه با رویکرد لبه های محلی !

فکر میکنم در لاف زنی موفق باشم حداقل!
منم منتظرم ببینم چی میشه این بهشت نادیده!

یا علی

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
وای چقدر کار عالی ای شده

منتها به نظرم یکم داره از خواسته های مسابقه فاصله می گیره

وقتی که کودک بودم

باید بتونید نشون بدید که این کار چقدر شما رو به یاد دوران کودکیتون می ندازه
الان اون کاراکتره معلوم نیست که بچه هست یا بزرگسال
اما اگه در کنار یه شیئ مثلا یه سه چرخه ی کوچیک قرار بگیره نشون می ده که بچگی های شما هست و ارتباطتون هم با پرنده ی مورد علاقتون رو بهتر مشخص می کنه

در کل سعی کنی کودکی و حس کودکانه در کار موج بزنه
و خیلی هم خوبه که فرمت فانتزی رو توی مدلسازی و متریال استفاده کردید

موفق باشید

وای چقدر کار عالی ای شده

منتها به نظرم یکم داره از خواسته های مسابقه فاصله می گیره

وقتی که کودک بودم

باید بتونید نشون بدید که این کار چقدر شما رو به یاد دوران کودکیتون می ندازه
الان اون کاراکتره معلوم نیست که بچه هست یا بزرگسال
اما اگه در کنار یه شیئ مثلا یه سه چرخه ی کوچیک قرار بگیره نشون می ده که بچگی های شما هست و ارتباطتون هم با پرنده ی مورد علاقتون رو بهتر مشخص می کنه

در کل سعی کنی کودکی و حس کودکانه در کار موج بزنه
و خیلی هم خوبه که فرمت فانتزی رو توی مدلسازی و متریال استفاده کردید

موفق باشید

سلامرییس

منور زدین اومدین
از هدفجویی تو تاپیکها معلومه که اهمیت میدین به خوب در اومدن نهایی.
من سعی میکنم از این تابندگی شما نورانی تر بشم. در مورد اینکه خیلی کوچولو به نظر نرسه شما درست میگی اما من قراره یه بهشت براش بسازم و نمیتونم سه چرخه بذارم. سعی میکنم حلقه گمشده سنی رو پیدا کنم تا پذیرا تر باشه. به برادر زادم یاد دادم هر وقت عکس پسره رو میبینه اسم خودشو بگه و هر وقت پرنده رو ببینه کامل بگه کو کو که له !
سعی میکنم بگردم شاید اسباب بازی بهشتی هم پیدا کردم!
راستی میدونید که بچه ها و پیرها به بهشت نمیرن!
بهشت محل آرامش ابدی است و سن ساکنانش همه در جوانی.
اما کودک بودن با بهشتی شدن بیشتر نزدیک هست و این یه پارادوکس بامزه هست.
کودکی با طبیعت خدایی نزدیک تره.

خلاصه ممنون از حمایت و راهنماییت فرخ جان
بابت متریال فانتزی و سبک هم علاقه و تناسب و توان همسو باعث شد اینجوری باشه و یه توفیق اجباریه!

الان تو کارگاه بهشت سازی ام. شغل از این بهتر سراغ دارین؟

یا علی

::reza::

کاربر VIP
نبینم دیگه لابه لای پستها مخفیانه پیدات بشه ها! یه جوری بیا ببینمت!
آره مثل اینکه همه میدونن ما استودیویی نیستم و یه کارگاه سفال رو بیشتر میپسندن!
سخت ترین کارم اینه که فرمهای گیاهی رو جوری بسازم که گلی نباشه و رنگها رو جوری بذارم که به کار بشینه. البته گیاهام فکر کنم بد نشه! رنگ هم میخوام یه سبک متفاوت باشه. در یه عبارت میشه گفت طیف گذاری تقطیع شده و پلکانی همراه با رویکرد لبه های محلی !

فکر میکنم در لاف زنی موفق باشم حداقل!
منم منتظرم ببینم چی میشه این بهشت نادیده!
من همینجوری میام . مهمون سر زده تا الان نداشتی نه؟ :wink:
ما؟! مگه تکی کارتو انجام ندادی؟ گروهی میزنی؟
در مورد کار تکسچرینگ هم فکر نکنم به مشکلی بخوری چون استادشی
بعدش او جمله چی بود:green: (در یه عبارت میشه گفت طیف گذاری تقطیع شده و پلکانی همراه با رویکرد لبه های محلی) :?: بابا یجوری بنویس که همه بتونیم هضمش کنیم:mad:
موفق باشی

آخرین ویرایش:
ما؟ رویکرد محلی؟

من همینجوری میام . مهمون سر زده تا الان نداشتی نه؟ :wink:
ما؟! مگه تکی کارتو انجام ندادی؟ گروهی میزنی؟
در مورد کار تکسچرینگ هم فکر نکنم به مشکلی بخوری چون استادشی
بعدش او جمله چی بود:green: (در یه عبارت میشه گفت طیف گذاری تقطیع شده و پلکانی همراه با رویکرد لبه های محلی) :?: بابا یجوری بنویس که همه بتونیم هضمش کنیم:mad:
موفق باشی

خب خط رو خط شده بود رضا جون و الا شما که کارت دارین و منزل خودتونه. شما هم دعوتین بهشت

ما هم یه جورایی همون ماا هست دیگه میدونی میگن یکی کمه و دو تا هم زیاده!

در مورد تکسچرینگ هم هنوز یادته که ما! رو بد نام کردند و چه حرفها پشت ما نزدند. اشکالی نداره امید دارم همین روزا حفظ آبرو کنم!

خب جملاتی هستند که بهتر مطلب رو بیان میکنند حتی اگه مشکل به نظر برسند. البته ظاهرش طنزآمیز بود ولی روش انتخابیم دقیقا همینه:
روش رنگی طیفی خب معلومه دیگه از رنگی به رنگ دیگه. تقطیع شده و پلکانی یعنی اون رنگ به صورت چند مرحله و حالت تقریبا posterize به بعدی میرسه و رویکرد لبه های محلی هم منظور راهنمایی گرفتن از برش ها و تکه های قابل تفکیک رو حجم هست که رنگ رو عوض میکنه. نتیجه خواهد شد حجمی که از دور طیفهایی از رنگ داره و از نزدیک رنگهایی با لبه های جدا از هم که در همسایگی همه همخوانواده هستند. خب قبول داری همون یه جمله بهتر بود؟

یا علی

Mandana

Active Member
این برهانی روز به روز داره سخت تر صحبت می نمایه.کم کم شما هم باید یه دیکشنری بیرون بدینا:دی
در مورد سن کودک با فرخ موافقم.باید حد سنیش رو بهتر مشخص کنین
در ضمن این کو کو کا لا شبیه یک کلمه اصفهانی هست که هنوز معنیشو نفهمیدم چی ئه:دی
بدیو بدیو کنین تکستچرو بذارین که همه ببینن شایعات همیشه فقط شایعه نیستن گاهی حقیقت میشن:-"
موفق بباشی:rose:

nightlord

Well-Known Member
بابا پس چی شد محمد؟!
گفتم الان که بیام محمد اینجارو منور بارون کرده رفته . بازم که خبری نیست!:wink:

شدیدا منتظر یم نتیجرو ببینیم

سلام به همه بینندگان و شنوندگان عزیز!

شرمنده از همه دوستان، من یه مرخصی زدم تو کار مسابقه هفتگی.
تستهای نافرجام یا کم خوشگلی هم زدم که هنوز وقتش نشده و خامه...

همین جا هم از خدا معذرت میخوام که گفتم بهشت. عجب سخته ها . مثل اینکه باید اول بهشتی شد و دید.
یه جای خوبی (که بهشت نیست!) دارم آماده میکنم... خب دست تنها برا این همه رفقا باید جای خوبی آماده کرد و خب وقت میبره.

چون خیلی جاها اصولی کار نکردم هم از طرفی دارم چوبشو تو نهایی کردن میخورم. خیل خوب شد که سوراخ بادکنکم رو تو این مسابقه پیدا کردم. امیدوارم آینده چیزی باشه که منتظرش بودین. من همچنان با تمام انرژی امیدوارم!

attachment.php

یه چیزی برای اینکه نگین فقط مشق مینویسی. شاید گیاهام اینجوری بشن

یا علی

پیوست ها

• KU KU KA LA WIP env objects.jpg
    KU KU KA LA WIP env objects.jpg
    45.4 کیلوبایت · بازدیدها: 200

M O R T E Z A

Son of South Darkness
سلام سيد جان

من نفهميدم اين بهشت چه شكليه ، نميتونم ارتباط برقرار كنم ولي به نظر من ميتوني از فيلم آواتار ايده بگيري اونجا بهشت نبود ولي واقعاً از نظر تركيب رنگ و خلاقيت هيچي كم نداشت و من هميشه دوست داشتم اونجا واقعيت بود و من ميرفتم اونجا واسه 1 بار هم كه شده .

اميدوارم تونسته باشم يكم كمك كنيم

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    183.7 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • 2.jpg
    2.jpg
    75.1 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • 3.jpg
    3.jpg
    93.6 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • 4.jpg
    4.jpg
    194 کیلوبایت · بازدیدها: 16
  • 091229pandora.jpg
    091229pandora.jpg
    91.2 کیلوبایت · بازدیدها: 21
سلام و صبح بخیر!

قبل از شروع داستان از راهنمایی مرتضی جان تشکر میکنم که بهشت های زمینی رو به من یادآوری کرد اما من دیگه از این ادعاهای خفن نمیکنم! بازم ازت متشکرم.

یه چند تا از رفقا که رو یه حسابایی پیش خودشون رو من خیلی حساب کرده بودن!
هی هل میدن تا کارو برسونم. ما هم از دهنمون در رفت گفتیم باشه!
امروز صبح اولین وعده هست و هر روز دیگه یه پست وظیفه ما شد!
عجالتا سه تا پیوست دارم!
یکی یه یادگاری که با paint عزیز کشیدم و شاید براتون جالب باشه. فقط دندوناشو نشمرینا !
دویم یه کار حجمی آماتوری دیگه که برا مسابقه بود رو دوباره میزارم چون نمره پایینی گرفت و این قضیه هم عمومیت داشت. میخوام مشکلاتشو دیگه برا کوکو رفع کنم اگه بشه. مجید جان مسابقه دمبل مدلینگ و رندرینگ گذاشته بود و من هم یه دمبل قارچی ما قبل تاریخ زدم. خب جدای از بی ربطی کار و بی تعارف چه مشکلاتی میبینین که چشم و ذهنتون رو اذیت میکنه یا چجوری بود بهترتر میبود. بهتره بدونم تا تو این کار دیگه پیش نیاد. آینه ها همه بیان!
attachment.php

سیم چون چیز جدید نرسوندم وای بر بی وفایی! یه تست رنگ و تصویرسازی پریروزا زده بودم که رنگ آمیزی شادتری داشت! میخواستم نظرتونو دربارش بدونم که اصلا به این کار میاد یا چی؟
ممنونات از توجهاتات شما

یا علی

پیوست ها

• KU KU KA LA memento!.jpg
    KU KU KA LA memento!.jpg
    196.4 کیلوبایت · بازدیدها: 187
  • - Ancient Dumbbell - borhani59.jpg
    - Ancient Dumbbell - borhani59.jpg
    148 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • colour style test.jpg
    colour style test.jpg
    82.4 کیلوبایت · بازدیدها: 67
آخرین ویرایش:

nightlord

Well-Known Member
سلام خوبی محمد .
داداش اون اسکیسی که زدی خوبه . اگه بتونی اونو حقیقت ببخشی هم به صحنه میخوره و هم فانتزیه و هم اینکه سریع تر به نتیجه میرسی .

محمد جان سلام و بقیه همگی!

در مورد اسکیس ممنون.
فکر کنم زاویه پسر و پرنده همین خوبتر باشه چون حجم سر و مو حقیقتش از نیمرخ یه جور قلمبه هست.
ولی نهایی نیست. البته بادبادک و درخت بادمجون و تزئینات گیاهی تقریبا اوکی هست. یادگاری بی تکلفی هست ...

بچه ها یادتون نره سه تا نکته بود و
مشکلات دمبل
و
نظرتون راجع به سبک رنگ آمیزی
هم فراموش نشه لطفا
:?:

یا علی

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
سلام به دوست عزیزتر از جان

در مورد کاراکترت نمیدونم قبلا گفتم یا نه اگه نگفتم الان میگم واقعا فوق العادست

همچنین این خروسه راستی این دمبلا به مسابقه مربوط میشه یا نه؟

دمبل هات خیلی جالب شده فقط مشکلش برا اون مسابقه این بود که همه رئال کار کرده بودن

و یه ذره تو ذوق میزد مگرنه خیلی هم قشنگه

راستی یه چیز دیگه چه برنامه ی جالبیه این برنامه ای که باهاش کار میکنی

موفق باشی ادامه بده

deli2

Member
سلام علیکم
درمورد دمبل ، اون ایده جالب منو جذب کرد اگه خودم هم وقت داشتم و شرکت میکردم رو دمبل واقعی کار نمیکردم
اون رنگ بندی ،اگر کل کار این شکلی بشه شاید زیاد تو چشم بزنه ، ولی اگر یه جاهایی مثل اون آبی که ماهی ازش پریده بیرون و یه
جاهایی از بگراند مثلا پایین ابرها و بالای افق ازش استفاده کنی فکر کنم اون فضایی که شما میخوایی رو میتونه نشون بده از طرفی
زیاد توچشم نمیخوره و کاملا هم با سبک کار همخونی داره

از کارهای زیاد شلوغ خوشم نمیاد ولی شاید این کار شلوغ ترش بهتر باشه

نظرت با چند تا بچه ایی که کوکو سوار در دور دست که به سمت نور در پروازند چیه ؟
یا این یکی سوار کوکو بعضی ها سوار دوچرخه ، شوالیه خانوم 10 ساله سوار اسب زورو ، قطار فابریک قزوین
ماهی عید ، جوجه رنگی از نوع بنفشش ، خرس عروسکی یا ....

یه بهشت روییایی کودکانه مخصوص بچه هایی که عمرشون رو دادن به شما.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا