ilink 1394

massomeh1

Member
سلام مادربردی که من به تازگی خریدم متاسفانه آی لینک ندارد و من مجبورم برد آی لینک جداگانه بخرم کارت DG MAX گرونه 11000 هزارتومان اما سوال من اینه در بازار سه نوع کارت هست 15000 تومانی و 85000 تومانی و بالای 100000 هزار تومان می خوام بدونم برای کار من که فقط خروجی گرفتن در برنامه ادیوس و افترافکت از تایم لاین برنامه بوسیله دستگاه adv110 برروی تلویزیون و پلی کردن ریل تایم و باکیفیت بالا روی تلویزیون هست یعنی همون پیش نمایش کدوم قیمت رو خریداری کنم کافی و مناسبه ؟ یعنی دستگاه adv110 کناپوس به آی لینک وصل میشه و بعد این دستگاه به تلویزیون از طریق پورت av متصل میشه همین . میشه راهنمایی کنید.درضمن می خواستم بدونم کارت dg max رو کسی می شناسه برای کپچر چجور کارتیه ؟و اینکه آیا در کارت مدل ارزون با گرونترها از لحاظ کیفیت خروجی تصویر یا ورودی و سرعت پخش یا کپچر فرقی هست. منظورم کیفیت پورت آی لینک 1394 هست ؟

آخرین ویرایش:

mehdicinema

New Member
دوست عزیز بیت ریت کارت های 1394 ارزون و گرون فرقی با هم نداره . من در زمینه کاری که شما انجام می دهید هیچ اطلاعاتی ندارم . اما کارت های ارزون 1394 مثل همه جنس های چینی دیگه ممکنه زود خراب بشه . در من کارت های 1394 با قیمت بالای 100 هزار تومان کارت های 64 بیتی هستن که به شما امکان کپچر و اکسپورت hdv رو می دهند که این امکان با کارت های 1394 سی و دو بیتی امکان پذیر نیست

کارت 1394 با قیمت 100 هزارتومان وجود ندارد مگر اینکه علاوه بر 1394 کپچر یا امکانات دیگری داشته باشد در ضمن من با همین کارتهای معمولی با دوربینم hdهم کپچر می کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا