IIS Componet Installer

افخمی

New Member
اون که خودش نصب میشه وقتی ویندوز نصب میکنی یا برو توی کنترل پنل از قسمت اد ریمو پروگرم بزن نصب میشه

amir_s

Active Member
افخمی گفت:
اون که خودش نصب میشه وقتی ویندوز نصب میکنی یا برو توی کنترل پنل از قسمت اد ریمو پروگرم بزن نصب میشه
این فقط برای Windows XP Professional هستش ! ویندوز های دیگه این کامپوننت رو از قبل ندارن !

desiran

Member
غزیزان اونو میدونم . می خوام یه فایل Setup باشه برایه یه کاربر معمولی

yasak

Member
سلام،
من فکر می کنم که اگه آدم احتیاج پیدا کنه که IIS رو به صورت خودکار روی کامپیوتر های مشتری نصب کنه، یه مشکلی توی انالیزی که از سیستم کرده وجود داره و یه جای کار تکنولوژی مورد استفاده رو اشتباه انتخاب کرده. چون IIS مخصوص نصب شدن روی سرور هست نه روی کلاینت ها. توی همچین موردی شاید بهتر بوده که برنامه به صورت desktop نوشته می شده. باید آنالیز سیستم رو دوباره مرور کرد....
من شخصا برنامه ای که IIS رو به صورت خودکار نصب کنه ندیدم هنوز.

farhad110

Member
سلام،
من فکر می کنم که اگه آدم احتیاج پیدا کنه که IIS رو به صورت خودکار روی کامپیوتر های مشتری نصب کنه، یه مشکلی توی انالیزی که از سیستم کرده وجود داره و یه جای کار تکنولوژی مورد استفاده رو اشتباه انتخاب کرده. چون IIS مخصوص نصب شدن روی سرور هست نه روی کلاینت ها. توی همچین موردی شاید بهتر بوده که برنامه به صورت desktop نوشته می شده. باید آنالیز سیستم رو دوباره مرور کرد....
من شخصا برنامه ای که IIS رو به صورت خودکار نصب کنه ندیدم هنوز.

دوست عزیز منم منظورم نصب روی سیستم سرور هست. ولی مشتری که همیشه به من دسترسی نداره ، شاید ویندوز عوض کرد. نصب ویندوز سرور هم بلد نبود، من هم در دسترس نبودم...

ولی اگر همچین پکیجی باشه خیلی کار ما رو راحت میکنه!

silvercover

کاربر متخصص
خب شما اگه با یه زبون برنامه نویسی ویژوال آشنایی داری، میتونی یه ماکرو بنویسی که فرایند نصب رو خود کار انجام بده.

farhad110

Member

جدیدترین ارسال ها

بالا