freez Time خواهشن کمک کنید اگه بلد هستین. اساسی گیر کردم

gon4431

Member
سلام دوستان

تمام سعی ام رو می کنم تا مشکلم رو شفاف توضیح بدم .
من تقریباً 1 سال پیش یه آموزشی دیده بودم که این کار رو می کرد ( با freez Time )

1- این صحنه رو تو ذهنتون تصور کنین => یه مرد با چند تا جعبه از روبروی دوربین حرکت می کنه بعد جعبه ها رو به هوا پرتاب می کنه و اینجاست که freez time اعمال میشه .
2- خب حالا صحنه دوم . با همون زاویه دوربین بدون هیچ تغییری همون مرد ولی از طرف مقابل میاد تا وسط صفحه ( به خاطر این که بعد از تلفیق دو صحنه به اونجایی که مرد در صحنه اول جعبه ها رو پرتاب کرده بود وارد نشه . )
در اینجا در صحنه دوم مرد یه نیم نگاهی به خودش که در صحنه اول جعبه ها در هوا معلق بود نگاه میکنه و بعد از چند ثانیه صحنه رو ترک میکنه . در اینجاست که صحنه اول ما freez تایمش قطع میشه و جعبه ها از دستش میفتن . که واقعاً صحنه جالبی در اومد . من الان به اون صحنه نیاز دارم برای توقف زمان . آیا کسی میدونه روش کار رو . من خودم هر کار کردم این freez تایم اونجا ثابت نموند . بقیه کار ها رو بلدم فقط گیر همین وایستادن چند ثانیه ایش هستم .

پیوست ها

• 00.jpg
    00.jpg
    50.8 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • 01.jpg
    01.jpg
    46.7 کیلوبایت · بازدیدها: 41
آخرین ویرایش:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
شما می تونی برای Freez از قسمتی که می خوای ثابت بمونه یک Frame عکس بگیری و در ادامه بذاری و و قسمت فیلم حرکت را ماسک کنی

سلام

برای اینکه چند ثانیه از فیلم فریز بشه وبعد ادامه پیدا کنه باید از time remap استفاده کنی.
اول از گزینه تایم تایم ریماپ رو انتخاب کن بعد جایی رو که میخای فیلم فریز بشه یه کی فریم اضافه میکنی و جایی رو هم که میخوای فیلم ادامه پیدا کنه باز هم کی فریم اضافه میکنی . حالا کی فریمی دوم رو که ساختی تایمش رو عوض میکنی وتایمش رو همون تایم کی فریم اول میذاری. یعنی دو تا کی فریم که جدید ساختی تایماش یکیه. حالا نتیجه رو ببین.

این عکس هم گذاشتم برای اینکه بهتر متوجه بشی

فکر کنم این بدردت بخوره.

پیوست ها

• time Remap.jpg
    time Remap.jpg
    21 کیلوبایت · بازدیدها: 47

gon4431

Member
دوستان تشکر

بله درست شد . همونی که می خواستم واقعاً وقتی وارد این انجمن میشم بدون جواب نمیرم . خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

جدیدترین ارسال ها

بالا