Free Web Hosting

BeHnAm_akb

Active Member
اينم بهترين هاست رايگاني كه من ديدم
حتما امكاناتشو ببينيد واقعا عاليه حتي اف تي پي هم داره
http://3x.ro

Ealireza

Member
حالا ASP نداري كه WB Unlimited باشه
با DNS ممنون
اين 1ASPHOST هم كه ديگه هك شده رفته ديگه لاگ اين نميشه اخه

Masih

Well-Known Member
Ealireza گفت:
حالا ASP نداري كه WB Unlimited باشه
با DNS ممنون
اين 1ASPHOST هم كه ديگه هك شده رفته ديگه لاگ اين نميشه اخه

8O تا اونجا كه من ميدونم اكثر اين سايتها ASP رو ساپورت ميكنن!

سلام.اين جا خيلي قرقاتي شده 8O .ميشه برام بگين كدام سايت ها فضاي واقعا رايگان براي file sharing عرضه مي كنند؟يه چيزي مثل sharemation متها نه مثل اون هميشه خراب :x

Masih

Well-Known Member
henry hosseini گفت:
سلام.اين جا خيلي قرقاتي شده 8O .ميشه برام بگين كدام سايت ها فضاي واقعا رايگان براي file sharing عرضه مي كنند؟يه چيزي مثل sharemation متها نه مثل اون هميشه خراب :x

اين فضاهايي كه دوستان معرفي كردن واقعا رايگان هست.

مسيح.

aldavood

Member
درود دوستان عزيز----اگه دنبال 1 سايت م ي گرديد كه پي اچ پي رو پشتيباني كنه اينجا كليك كنيد--15 مگا بايت فضا/1 ايميل ---مجانی هم هست --نظر یادتون نره
لينكش اينجا هست --بيبنيد...
www.aldavood.com
موفق و سبز باشید--بدروود

parsa1991

Member
ببينيد اون سايتها بر روي سرور اختصاصي هستند و پهناي باندشون خيلي بالاست ! در ضمن اونها از چند سور استفاده ميكنند و پهناي باند تقسيم ميشه مثل پرشين بلاگ ! اين سايت يه گيگابايت ميل ميده با 100 مگابايت فضا و 350 مگابايت براي اپلود عكس و يك وبلاگ :
www.spymac.ocm

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام به همه
آقا مسيح يگه دنبال چيزي نگرد! چون پيدا شد فكر ميكنم اون چيزي كه شما ميخواي اينه www.50free.com و اينم مشخصاتش:
100 مگ فضا ، 3 تا Pop3
PHP , PHP MyAdmin , SQL Server Databases
Frontpage Extension Server !!!!!!!
1 گيگ Bandwidth !!!
و هر چيز ديگه اي كه فكرشو بكني. مثل DNS و SSL و 3 تا subdomain , ...

در ضمن در مورد سوالاتتون. در مورد سوال اول بايد بگم كه اونها از پهناي باند بسيار بالايي استفاده ميكنند . مثلا من يادمه توي يك مصاحبه كه ديويد فيلو يكي از 2 صاحب و موسس ياهو در سال 2001 داشت گفته بود كه از پهناي باندي معادل 1 TeraByte براي هر كدوم از سرورهاشون استفاده ميكنند!!!

و در مورد سوال 2 اگر ميخواي هاست عالي و خوب بگيري من www.shamsozhoa.com رو پيشنهاد ميكنم كه قيمتش عاليه . منتها من هرچي فرم سفارش رو پر ميكنم ايميلي كه مشخصات رو توش نوشته برام را نميتونم بخونم. شما لطف كن اگر مشكلي نيست و اگر سر زدي به اونجا مشخصات رو واسه منم بفرست. شرمنده به خدا.

اين سايتي رو هم كه من الان اينجا معرفي كردم رو يكي از كاربر ها در انجمن فرانت پيج معرفي كرده بودند كه فكر كنم آقا سعيد بودند
به هرحال
مخلصم
سايان

hba

Active Member
سلام
اين سايت همه چيز داره و تبليغ به هيچ عنوان ندارد
و php asp mysql ,.... همه رو ساپورت مي كند و hotlink protect هم ندارد و يك control panel قوي مي دهد كه واقعا عجيب كامل است و از پوليي كه من دارم هم بهتر است
100 mb هم فضا مي دهد
www.50free.com

Ghamnevis

Well-Known Member
hba جان سلام
آقا اينو من قبل از شما گفتم كه :D اشتباه لپي بود :D
قربانت
سايان

hba

Active Member
ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده ببخشيد شرمنده

Navid4d

Member
Masih گفت:
سلام!

خوب خوب خوب! بهتره يك كم بحث رو تخصصي‌تر كنيم!
فكر كنم كه همه شما بهتر از من بدونيد كه Unlimited BandWith اصلا وجود خارجي نداره و هر سروري يك محدوديت BandWith داره. حالا من دو تا سوال دارم:

1- چطوري بعضي از سايتهاي خارجي كه براي دريافت فيلم يا موزيك هست هيچ وقت با مشكل كمبود BW مواجه نميشن؟

2- من ميخوام با امكاناتي كه ميشه در ايران از اون استفاده كرد (بهترين و ارزانترين) يك سايت براي دريافت موزيك و فيلم ايجاد كنم. از نظر شما بهترين راه‌كارهاي ممكن با توجه به مشكل محدوديت BW چيه؟

اميدوارم مثل سوال اولم اين سوال رو هم همه دوستان لطف كنن و كامل جواب بدن. متشكرم!

موفق باشيد.

سلام آقا مسيح
1 سوال خودتون رو خودتون جواب دادين واسه پهناي باند

2 سايت هاي اين شكلي كه شما ميخواين از تكنولوزي Multi Server استفاده ميكنن كه گرونتر از هاست هاي معمولي هست ولي ارزشش رو داره

3 بعضي هاستنگ ها واساي اين كار ( دريافت فيلم ) brand هاي مخصوصي دارن فضا زياد و پهناي باند Optional يعني هر چي استفاده بشه بيشتر از پهناي باند خريداري شده براحتي قابل دسترسي است ( فقط با پول!!!‌)

4 از همون ترفندي استفاده ميكنن كه ياهو با ان همه كاربر روزانه !! استفاده كرد و تمام ايميل باكس ها رو از 2 و 4 مگابايت به 100 مگابايت ارتقا داد !!! فكر ميكني چطوري امكان پذيره !! جوابش خيلي راحته اين اعداد و ارقام 100 درصد مجازي هستند يعني شما ميتونيد از تمام اين ظرفيت استفاده كنيد ولي آيا واقعا استفاده ميكنيد ( رجوع به ميل باكس خودتان !!! )
با قرار دادن يك فضا براي همه مثلا 100 گيگ ميشه به1000 نفر قول دريافت 1 گيگ فيلم در ماه را داد ٬
اميدوارم بدرتون خورده باشه

راستي واساي ما ايراني ها هاستينگ هاي ايراني بهتره 100 مگابايت با پهناي باند 5 گيگ !!! در ماه

ولي واساي كار شما بهتره به پكيج هاي ياهو سر بزنيد
10 مگ با ترانسفر 10 گيگ !!

شاد باشيد

Navid4D

Navid4d

Member
ghamnevis گفت:
...

در ضمن در مورد سوالاتتون. در مورد سوال اول بايد بگم كه اونها از پهناي باند بسيار بالايي استفاده ميكنند . مثلا من يادمه توي يك مصاحبه كه ديويد فيلو يكي از 2 صاحب و موسس ياهو در سال 2001 داشت گفته بود كه از پهناي باندي معادل 1 TeraByte براي هر كدوم از سرورهاشون استفاده ميكنند!!!

سايان

منم فكر ميكنم اشتباه متوجه شدين :wink:
چون هنوز كسي نتونسته هارد ديسك هاي 1 ترابايتي بسازه .....
:newwink:

Ghamnevis

Well-Known Member
نويد جان سلام
عزيزم شرمنده به خدا اولا كه من نقل قول كردم از جانب آقاي ديويد فيلو :D بايد يخه اونو گرفت . ثانيا عزيز دل برادر از اين شوخيا نكن! 1 ترا بايت كه چيزي نيست اتفاقا خيلي وقت ساخته شده منتها مخصوص سرور هستش نه PC الان هارد هاي 800 گيگ رو دارن تو بازار آمريكا عرضه ميكنند براي PC شما يه 200 گيگ ناقابل بزار روش ميشه 1 ترا بايت :D . بعد من يك چيز جالب به ذهنم رسيد الان يعني يادم اومد. يادمه 2 يا 3 سال پيش كه داشتم يكي از مجلات كامپيوتري رو ميخوندم توش نوشته بود كه اينتل موفق به ساخت ريز پردازنده هايي شده با سرعت داخلي بيش از 400 گيگا هرتز !!!! ( به خدا ععدش دقيق يادم نيست ولي نجومي بود) ولي به دليل اينكه از لحاظ قيمت اصلا مقرون به صرفه نيست فعلا نميتونن اونو به بازار عرضه كنند (صحت و سقمش رو گردن اون مجله بندازيد). اون موقع بالاترين CPU هاي اينتل P III بودند با سرعتي نعادل 1200 مگا هرتز كه يهو CPU هاي P IV رو با سرعت 1700 دادند بيرون كه خيلي باعث تعجب شد. ولي من مطمين هستم چيزي رو كه ميگم راسته.

قربانت
سايان

Navid4d

Member
ghamnevis گفت:
نويد جان سلام
منتها مخصوص سرور هستش نه PC الان هارد هاي 800 گيگ رو دارن تو بازار آمريكا عرضه ميكنند براي PC شما يه 200 گيگ ناقابل بزار روش ميشه 1 ترا بايت :D . بعد من يك چيز جالب

قربانت
سايان

اصلا هر چي شما ميگي درست !!!

هر چي هم من ميگم درست :!:

باور نداري :idea: دوباره مسيج ها رو بخون :roll:

Ghamnevis

Well-Known Member
ولي تو مسيج ها كه چيزي ننوشته ! آخه منم كه از خودم نميگم كه من شنيدم هست حتي تبليغ هارد 800 گيگ رو هم با چشم خودم ديدم . نه ظرفيت ارتقا بوده نه هيچ چيز ديگه هارد 800 گيگ بود باور كن.
به هر حال بيخيال من تسليمم. موضوع اصلي منحرف ميشه.
قربانت

سايان

saman_sweden

Active Member
Navid4d گفت:
ghamnevis گفت:
...

سايان

منم فكر ميكنم اشتباه متوجه شدين :wink:
چون هنوز كسي نتونسته هارد ديسك هاي 1 ترابايتي بسازه .....
:newwink:

آخ كشكم كشم ايچ بيلسيدم كشكم

آخ كشكم كشم

لطفا به اينجا رجوع كنيد

http://www.lacie.com/products/product.htm?id=10118

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام سامان جان
خوبي؟ ميشه ترجمه كني منم بفهمم يعني چي :D دفعه دومه من دارم ميخندم امشب.

مخلصتم
سايان

جدیدترین ارسال ها

بالا