قالب Ferrari FF 2012

SinaTR

Well-Known Member
Ferrari FF 2012

max - vray - ps

بعدا بازم ازش رندر می گيرم می ذارم.

پیوست ها

• 06-M.jpg
    06-M.jpg
    442.5 کیلوبایت · بازدیدها: 67
  • 05.jpg
    05.jpg
    415.9 کیلوبایت · بازدیدها: 57
  • W1.jpg
    W1.jpg
    290.1 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • W2.jpg
    W2.jpg
    308.9 کیلوبایت · بازدیدها: 24

Ali_CG

Well-Known Member
wooooow!
سینا کجایی؟ کم پیدایی . . .
رندرت خیلی خوب شده، خیلی طبیعی شده
حیف که روی لبه ها و درزها نویز داره . . .

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
خب سینا جان ببین اینجا چند چیز مطرحه :
- رندر ها ساده ( اسون منظورم نیست منظورم از لحاظ تکنیک ) هستن ، خروجی خوبی ارائه دادی اما بازم در کل ساده کار شده مثل Ext های اورموشن که خروجی عالیه و تبریک ...
- در مورد مدلینگ میتونم بگم از نظر من به سطح استادی زسیدی و کارات مثل مدل های اورموشن عالی شده دقیقا مثل HD ها ...
- یک مشکل وجود داره که از مدل سرچشمه میگیره و اونم Smoothing سطحه ، انعکاس هارو ببین ، اگر از HDR بود میشد گفت تنها از رندره اما اینجا رفلکت های Fresnel هم ایراد دارن ، این رو باید روش وقت بزاری ببینی چیه ...

همین دیگه موفق باشی

آخرین ویرایش:

emadmax

Well-Known Member
سلام

خسته نباشی / باز هم یه کار عالی دیگه . واقعا حرف نداره:clap:

اون موجی که آقا حمید بهش اشاره کرد رو حتما برطرف کن . کار حیفیه :paint:

homayoon_fattah

Well-Known Member
اوووووفف شده !! باید بره تاپ گالری
البته به نظر این بنده حقیر و اساتید خودشون صاحب نظرن .
یه ایرادای کوچیک میتونیم بگیریم ؟! 1- دیسک ترمز موشن بلر نداره . 2- انعکاس هم دوستمون اشاره کردن زیر در و روی گلگیر جلو عجیبه ولی قابل حل . 3- چراغ عقب ، قسمت مرکزیش بهتر بود بیشتر کرومیک باشه .
استودیو هم که حرف نداره .

darklight

کاربر فعال
سلام آقا سینا
بازم یه کار قشنگ دیگه ... (فقط این ماشینه که داره حرکت می کنه نمی تونه وایسه چون دیسک ترمزش به چرخ وصل نیست :دی)
فقط یه سوال دارم اونم اینه که اون توری ها رو مدل کردی یا اینکه با تکسچر در آوردیشون ...؟

اینم یه عکس از ماشین واقتی از همین زاویه تا دوستان به کیفیت کار بیشتر پی ببرن ...
ferrari-ff-2012-wallpaper-.jpg

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
عماد جان مفهوم عکست هرم فراماسون هاست؟
شرمنده سینا جان من اینجا پست دادم. ما که میدونی از یک کاربر تازه کار کمتر امکانات داره ایدیم. نمی تونم به کسی پیغام بدم. مجبور شدم اینجا بدم :lol:

LinkinForEver

امضای زیر لوگوی h13 ـه

جالبه نمیدونستم تو مجید انلاین نمیشه با حرف بزرگ انگیلیسی تایپ کرد !

LinkinForEver

اها ، بلــــــــــه !
چون پست پرو که میکنم این لوگو روش هست ، یک سری اسکریپت فتوشاپه
بعدم مشکلی هست ؟

آخرین ویرایش:

SinaTR

Well-Known Member
دفعه قبل که رندر سمندو لطف کردی پست پرو کردی همچين اسکريپتی نبود.
بله مشکل هست يا بدون امضا بذار يا لطفا پستتو پاک کن ممنون.

LinkinForEver

لوگو رو تازه طراحی کردم ، اسکریپت هم از نو نوشتم .
شما اونهمه پست پرو رو ندیدی هم یک لوگو رو دیدی
حذف کردم

SinaTR

Well-Known Member
پست پروتو ديدم زير پستت هم تشکر زدم
تو سمند هم که گذاشتم تو پست اول در کنار رندرای اصلی

چطور تو می تونی زحمتی که من واسه مدلينگ و رندر ماشين کشيدم رو با پست پرو خودت مقايسه کنی و به نام خودت ثبت کنی؟

LinkinForEver

هیچی ، ایرادی نداره حذف کردم ...
پسن پرو از مدل سخت تر نباشه اسون ترم نیست سینا جان
موفق باشی :rose:

SinaTR

Well-Known Member
خيلی جالبه
پست پرويی که تو، تو 5 دقيقه انجام دادی از مدلينگی که چند روز وقت براش صرف شده سخت تره

LinkinForEver

سینا جان من حوصله دعوا و بحث و ... غیره ندارم ، به اندازه کافی فروم بهم ریخته دیگه تو بیا یک بزرگی بکن نذار باز اینجا هم بهم بریزه ، گفتی حذف کن منم گفتم چشم و حذف کردم .
یک نکته رو میگم که ناگفته ها باقی نمونه ، شما تنها نیستی عزیز ، فکر نکن سخت ترین کار ها رو داری میکنی ، من خودم کاراکتر میزنم لباسش فقط 4 روز طول میکشه ، تمام دوستان کاراشون طول میکشه ...
من احساس میکنم کمی فکر میکنی از بقیه بیشتر کار میکنی ولی اینطور نیست اگر بیشتر نباشه کمترم نیست کاری که میکنیم ، و این حرف شما هم که پست پرو 5 دقیقه طول میکشه میزارم رو نداشتن درک درست از پست پرو
و رنگ شناسی و ... ،
سینا جان کمی فکر کن خودت ببین واقعا ارزش داره که با تجربه ی چندین سالم کار شما رو به نام خودم ثبت کنم ؟!! ، نمیدونم والا ، اگر من اینکاره بودم میرفتم کار های بزرگ رو به نام خودم میزدم نه این کار رو که پر از ایراده ... من چرا باید واقعا همچین کاری بکنم ؟

من با شما دعوایی ندارم سینا جان ، احترام شما رو نگه داشتم و همین توقعی هم از شما دارم و خواهش میکنم با رعایت ادب و حفظ حرمت انجمن پاسخ بدید یا اگر جوابی ندارید با ارامش سکوت کنید .
ممنون :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا