Ferrari 500 F2

1835ali

Well-Known Member
کارتو زود دیده بودم منتها نمی تونستم نظر بدم یعنی نشد که نظر بدم در کل:
کار قشنگی شده شیدینگ و لایتینگ خوبه و همچنین رندرینگ از نورهای که به بک گراند دادی خوشم میاد کارو واضح تر کرده

اما از مدلینگ انتقاد زیاده
1- اون سایه ای که پشت صندلی رانندست نشون از تو رفتگی مدل داره که بی ربطه
2-پاین ماشین اصلاً این شکلی نیست (البته ممکنه از تخیلش استفاده کرده باشه و اینجوری دوست داشته باشه )
3- اهرم اتصال چر خها هم اون جلویی اضافست چون اگر هم توی واقعیت در نظر بگیری روی اولین دست انداز جاده های ایران میشکنه lol
4-شیشه موقع smooth شدن نوکش رو به بالا اومده که نباید این طور باشه باید انحنا داشته باشه

اینم عکس و توضیحات روش :

یه انتقاد هم از خودت این که آرم فراری رو باید بر عکس کنی

با عرض معذرت از سروش جان :
به نظر من این کار سروش نباید توی تاپ گالری بره چون نه از کار قبلیش بهتره که پیشرفت کرده باشه نه کار متفاوتی زده (مثلاً اگه همون دختر کبریت فروش و تکمیل می کردی اون باید توی تاپ می رفت چون هم احساس خوبی داشت کار هم متفاوت بود هم پیشرفت کرده بودی )
و سروش دیگه از مرحله تشویق هم گذشته (چون دیگه مبتدی نیست )
همه اینها که گفتم فقط به خاطر خود سروش و پیشرفت اونه
سروش جان ببخشید صریح گفتم چون از تو توقعات بیشتره
یا علی

آخرین ویرایش:

.:. soroosh .:.

Active Member
کارتو زود دیده بودم منتها نمی تونستم نظر بدم یعنی نشد که نظر بدم در کل:
کار قشنگی شده شیدینگ و لایتینگ خوبه و همچنین رندرینگ از نورهای که به بک گراند دادی خوشم میاد کارو واضح تر کرده

اما از مدلینگ انتقاد زیاده
1- اون سایه ای که پشت صندلی رانندست نشون از تو رفتگی مدل داره که بی ربطه
2-پاین ماشین اصلاً این شکلی نیست (البته ممکنه از تخیلش استفاده کرده باشه و اینجوری دوست داشته باشه )
3- اهرم اتصال چر خها هم اون جلویی اضافست چون اگر هم توی واقعیت در نظر بگیری روی اولین دست انداز جاده های ایران میشکنه lol
4-شیشه موقع smooth شدن نوکش رو به بالا اومده که نباید این طور باشه باید انحنا داشته باشه

اینم عکس و توضیحات روش :

یه انتقاد هم از خودت این که آرم فراری رو باید بر عکس کنی

با عرض معذرت از سروش جان :
به نظر من این کار سروش نباید توی تاپ گالری بره چون نه از کار قبلیش بهتره که پیشرفت کرده باشه نه کار متفاوتی زده (مثلاً اگه همون دختر کبریت فروش و تکمیل می کردی اون باید توی تاپ می رفت چون هم احساس خوبی داشت کار هم متفاوت بود هم پیشرفت کرده بودی )
و سروش دیگه از مرحله تشویق هم گذشته (چون دیگه مبتدی نیست )
همه اینها که گفتم فقط به خاطر خود سروش و پیشرفت اونه
سروش جان ببخشید صریح گفتم چون از تو توقعات بیشتره
یا علی

سلام علی آقا، دوست قدیمی ... خوب هستی آقا ؟
اول اینکه کلی تشکر بابت اینکه برای این کار کوچیک بنده وقت گذاشتید و کلی نظرات خوب دادید .
درباره مدلینگ باید بگم ایراد زیاد داره و شاید بیشتر از ۱۰۰ تا مشکل مدلینگ داشته باشه و خیلی جاها اصلا شبیه به مدل اصلی نیست.
حتی برجستگی روی لاستیک ها اصلا جالب نیست و حتی نوشته های روی لاستیک عقب برعکس هستن و ... :green:
من هم این کار را به خاطر مدلینگش اینجا نزاشتم و گفتم مدلینگ اصلا کار خودم نبوده .
و امیدوارم دوستانی هم که این کار کوچیک من را برای تاپ گالری انتخاب کردن تنها دلیلشون برای لایتینگ و رندرینگ باشه .
دررابطه با لوگو فراری هم خب اونم ساخته مدلساز هست و خیلی جالبه که بهش توجه کردی من خودم دقت نکرده بودم به این موضوع :) اینم از اون سوتی هایی هست که بالا اشاره کردم روی لاستیک عقب :green:
در رابطه با اینکه میگید رو این کار چیز جدید یاد نگرفتم یا پیشرفتی نداشتم یا ...
اتفاقا نوع نورپردازی که رو این کار داشتم با نورپردازی تمام کارهام فرق میکرد .
برای این کار اصلا از نور مستقیم استفاده نکردم و نورها و رفلکت های اصلی صحنه تماما به صورت غیر مستقیم استفاده شده و تا حد امکان سعی کردم شبیه سازی استودیوی واقعی را داشته باشم.
اما آقا توقعتون زیاد نباشه از من چون هنوز واقعا در حد مبتدی هستم و خیلی چیزا هست که باید یاد بگیرم و شاید ۱ درصد هم از رندرینگ و لایتینگ منتال ری چیزی نمیدونم :rose:
دوباره تشکر میکنم از اینکه با حوصله و دقت به کارم نگاه کردی و نقدش کردی. خیلی خوشحالم کردی دوست خوبم .
موفق باشید.

1835ali

Well-Known Member
اما آقا توقعتون زیاد نباشه از من چون هنوز واقعا در حد مبتدی هستم و خیلی چیزا هست که باید یاد بگیرم و شاید ۱ درصد هم از رندرینگ و لایتینگ منتال ری چیزی نمیدونم :rose:

سلام بر تو ای یار قدیمی ...
توی مبتدی هستی ؟!؟!؟!؟! خودت هم این حرفتو باور نداری :lol:
شکسته نفسی می فرمائید .

منظور من این نبود که چیزی یاد نگرفتی شما اگه دوباره همون بنز رو مدل بازم چیز جدیدی یاد می گیری منظور تغییر در روند کارت بود مثلاً از ماشین بیای بیرون بری تو کاره کاراکتر یا ... منظورم تغییرات بود و تنوع

خلاصه اسپم ندم جونم برات بگی مبتدی یا حرفه ای بودنت رو تو نمی تونی بگی کارات میگه و اونایی که می بینن
به امید موفقیت روز افزون و دیدن کارهای قشنگت
یا علی

.:. soroosh .:.

Active Member
سلام بر تو ای یار قدیمی ...
توی مبتدی هستی ؟!؟!؟!؟! خودت هم این حرفتو باور نداری :lol:
شکسته نفسی می فرمائید .

منظور من این نبود که چیزی یاد نگرفتی شما اگه دوباره همون بنز رو مدل بازم چیز جدیدی یاد می گیری منظور تغییر در روند کارت بود مثلاً از ماشین بیای بیرون بری تو کاره کاراکتر یا ... منظورم تغییرات بود و تنوع

خلاصه اسپم ندم جونم برات بگی مبتدی یا حرفه ای بودنت رو تو نمی تونی بگی کارات میگه و اونایی که می بینن
به امید موفقیت روز افزون و دیدن کارهای قشنگت
یا علی
مرسی علی جان :rose:

سلام دوس جان
چطموری؟
خیلی خیلی کار زیبایی شده هسیس جان

امیدوارم همیشه موفق باشید
سلام .
مرسی . شما خوبین ؟
خیلی خیلی ممنون از لطفتون :rose:

سلام
سروش جان کارتان واقعا زیباست.
موفق باشید

ممنون آقا رضا :rose:

آفرين سروش جان...
كارت حرف نداره...
ميتونی برام يه عكس از محيط استوديوی رندرت بذاری؟؟؟

مرسی دوست خوبم . :rose:
وایر را پیوست کردم . سعی کردم از زاویه ای عکس بگیرم که همه چی مشخص باشه و خیلی توهم توهم نباشن .

پیوست ها

• wire.jpg
    wire.jpg
    185.4 کیلوبایت · بازدیدها: 33

1835ali

Well-Known Member
مبارکه آقا سروش

ولی هنوز هم معتقد هستم که این کار بشدت به دوستانی مثل شما ضربه میزنه و توی همون جایی که هستی می مونی (انشاء الله که اینطور نمی شه )
در هر صورت من یکی منتظر کار های متفاوتت هستم برو دنبال ناشناخته ها و کارهایی که تا حالا انجام ندادی یه مزه خاصی داره حیف سلیقه های خوبی مثل شما فقط توی رندر و شیدر ماشینو عطر و ادکلن بمونی برو سراغ جنب های دیگه
در صورت آرزومندم موفقیت شما و همه دوستان و هموطنان هستم
یا علی

gezler

Member
نمیدونم چرا اینطور به ذهنم میاد اما انگاری قسمت جلوی ماشین ... زیر چرخها یه چند سانتیمتری با زمین فاصله است .

حالا من چرا این فکر احمقانه رو کردم ، شما بگو :-?

جدیدترین ارسال ها

بالا